PDA

مشاهده نسخه کامل : گوشی مناسب من تا 250 هزارتومن

salpc
08-12-16, 14:46
درود دوستان
یه گوشی مناسب که کارایی خوب و مناسبی داشته باشه و حداکثر قیمت 250 هزار میخوام کدوم مدل رو بگیرم؟

VAhid_El
08-12-16, 15:24
سلام.
زیاد گوشی های خوبی تو این رنج نداریم.
شاید گوشی Samsung Galaxy J1 mini و یا Asus Zenfone 4 باشند که بیارزه خریدشون.

salpc
08-12-16, 15:47
سلام.
زیاد گوشی های خوبی تو این رنج نداریم.
شاید گوشی Samsung Galaxy J1 mini و یا Asus Zenfone 4 باشند که بیارزه خریدشون.
درود برشما
تا چه بودجه ای پیشنهاد دارین؟ و کدوم رو بگیرم؟

VAhid_El
08-12-16, 22:51
واللا بودجه رو شما باید مشخص کنید. اینکه اصولاً چقدر تو ذهنتون هست که براش هزینه کنید. مهمتر از اون هدف هست که اصولاً گوشی رو برای چ کاری میخواید؟ کاربرد عادی، شبکه های اجتماعی و یا اینترنت و دانلود، مطالعه و یا یه دستگاه پرچمدار. مهم نیازهای شماست.

salpc
09-12-16, 00:36
واللا بودجه رو شما باید مشخص کنید. اینکه اصولاً چقدر تو ذهنتون هست که براش هزینه کنید. مهمتر از اون هدف هست که اصولاً گوشی رو برای چ کاری میخواید؟ کاربرد عادی، شبکه های اجتماعی و یا اینترنت و دانلود، مطالعه و یا یه دستگاه پرچمدار. مهم نیازهای شماست.

من تا 300 فقط میخوام واسه برنامه نویسی اندروید چون با مجازی سازی نمیشه نرم افزاری واسه اندروید نوشت و اون رو تو شبیه سازها اجرا کرد. میخوام از صحت کار برنامه اطمینان حاصل کنم .
بعدش هم مطالعه pdf و ..

VAhid_El
09-12-16, 01:50
گرچه برای برنامه نویسی هم من پیشنهاد میکنم از بلو استکس هم استفاده کنید و امثالهم ولی باز با این حال سامسونگ جی 1 مینی که بالا معرفی کردم مناسب تره و یا اگه براتون ممکن بود گوشی گوشي ZTE Blade L3 هم خوبه چون هم اندروید 5 هست و هم 1 گیگ رم داره.