PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در ارتباط با recordset

salpc
08-12-16, 07:23
درود
دوستان من فرم login ساختم و تو نرم افزار دریم ویور دیتابیس رو بهش معرفی کردم حالا میخوام گزارش گیری بکنم اصلا نمیاد مشکل از چی هست؟
recordset ایجاد میکنم ولی وقتی نام کاربری و پسورد رو میزنم هیچ گزارشی نمیده.
login.php

salpc
08-12-16, 16:17
کسی با این گزارش گیری کار نکرده؟

AMD>INTEL
08-12-16, 21:45
فکر میکنم فقط مهندس آرمین بتونه کمکت کنه .

salpc
08-12-16, 22:45
فکر میکنم فقط مهندس آرمین بتونه کمکت کنه .

مهندس آرمین رو page شون رو بدین بهم .

AMD>INTEL
08-12-16, 23:05
ravegoat@ (Only the registered members can see the link)
---------

ravegoat
09-12-16, 18:59
درود
دوستان من فرم login ساختم و تو نرم افزار دریم ویور دیتابیس رو بهش معرفی کردم حالا میخوام گزارش گیری بکنم اصلا نمیاد مشکل از چی هست؟
recordset ایجاد میکنم ولی وقتی نام کاربری و پسورد رو میزنم هیچ گزارشی نمیده.
login.php
سلام،

لطفا مطابق آموزش های زیر عمل بفرمایید:
Fusion Charts for Dreamweaver - How to create a recordset in Dreamweaver (Only the registered members can see the link)
یا
Dreamweaver CS4 - Dreamweaver CS4 and the PHP Toolset - KillerSites.com (Only the registered members can see the link) (تا قسمت پنجم را مطالعه بفرمایید.)

اگر مشکل همچنان پا بر جا بود با آموزش زیر بررسی بفرمایید که آیا اتصال برقرار می شود یا خیر:
Only the registered members can see the link

نتایج را اعلام بفرمایید تا بتوان راهنمایی دقیق تری ارایه کرد.

موفق باشید
آرمین

salpc
10-12-16, 10:56
سلام،

لطفا مطابق آموزش های زیر عمل بفرمایید:
Fusion Charts for Dreamweaver - How to create a recordset in Dreamweaver (Only the registered members can see the link)
یا
Dreamweaver CS4 - Dreamweaver CS4 and the PHP Toolset - KillerSites.com (Only the registered members can see the link) (تا قسمت پنجم را مطالعه بفرمایید.)

اگر مشکل همچنان پا بر جا بود با آموزش زیر بررسی بفرمایید که آیا اتصال برقرار می شود یا خیر:

نتایج را اعلام بفرمایید تا بتوان راهنمایی دقیق تری ارایه کرد.

موفق باشید
آرمین

درود برشما
همه موارد رو درست رفتم ولی زمانی که کاربر جدید می خوام تعریف کنم اصلا قبول نمیکنه!
یک فرم newuser.php ساختم ولی اون اصلا کار نمیکنه مثل صفحه رود: user , pass جدید میدم جواب نمیده
واسه گزارش گیری هم فقط همونی که از قبل تو دیتابیس تعریف کردم رو نشون میده (گزارش میده)
یه سوال دیگه: وقتی این فایلها م رو تو هات آپلود کنم چطور ارتباط میگیره از html ؟ چون من php زدم میگه =save ,open,cancel این چرا اینجوری هست؟

salpc
11-12-16, 23:00
مشکل بالا رفع شد ولی فایل دیتابسی که خروجی گرفتم رو هاست قبول نمیکنه مشکل از چه چیزی هست؟
تمام اون مواردی که واسه import کردن لازمه رو رعایت کردم ولی نمیشه!!
عدم دسترسی به دیتابیس یا شما مجوز نداریدو از این خطا ها میاره!!

ravegoat
12-12-16, 09:54
با سلام،

تقاضایی که بنده دارم اینه که لطفا سوال خود رو بدون ابهام مطرح بفرمایید.:1. (23):

درود برشما
همه موارد رو درست رفتم ولی زمانی که کاربر جدید می خوام تعریف کنم اصلا قبول نمیکنه!
یک فرم newuser.php ساختم ولی اون اصلا کار نمیکنه مثل صفحه رود: user , pass جدید میدم جواب نمیده
واسه گزارش گیری هم فقط همونی که از قبل تو دیتابیس تعریف کردم رو نشون میده (گزارش میده)
یه سوال دیگه: وقتی این فایلها م رو تو هات آپلود کنم چطور ارتباط میگیره از html ؟ چون من php زدم میگه =save ,open,cancel این چرا اینجوری هست؟

منظور از کاربر جدید در کدام قسمت است؟ MySQL Connection؟
اصلا کار نمی کنه واقعا خیلی کلی است! آیا خطایی در قسمتی از کد وجود داره؟
منظور از همونی که از قبل تعریف کردید چیه؟
سوال آخرتون رو هم اصلا متوجه نمیشم!

مشکل بالا رفع شد ولی فایل دیتابسی که خروجی گرفتم رو هاست قبول نمیکنه مشکل از چه چیزی هست؟
تمام اون مواردی که واسه import کردن لازمه رو رعایت کردم ولی نمیشه!!
عدم دسترسی به دیتابیس یا شما مجوز نداریدو از این خطا ها میاره!!

اگر نحوه ی رفع شدن مشکل رو بفرمایید کمکی برای دوستانی میشه که مشکل مشابه شما رو دارند. منظور از فایل دیتابیسی چیه (اصلا چه دیتابیسی است؟ MySQL؟)
لطفا عنوان دقیق خطا ها و جزئیات مشکل و روند های طی شده جز به جز مطرح بفرمایید. در غیر این صورت ارایه راه حل غیر ممکن خواهد بود.

salpc
13-12-16, 10:35
با سلام،

تقاضایی که بنده دارم اینه که لطفا سوال خود رو بدون ابهام مطرح بفرمایید.:1. (23):

منظور از کاربر جدید در کدام قسمت است؟ MySQL Connection؟
اصلا کار نمی کنه واقعا خیلی کلی است! آیا خطایی در قسمتی از کد وجود داره؟
منظور از همونی که از قبل تعریف کردید چیه؟
سوال آخرتون رو هم اصلا متوجه نمیشم!

اگر نحوه ی رفع شدن مشکل رو بفرمایید کمکی برای دوستانی میشه که مشکل مشابه شما رو دارند. منظور از فایل دیتابیسی چیه (اصلا چه دیتابیسی است؟ MySQL؟)
لطفا عنوان دقیق خطا ها و جزئیات مشکل و روند های طی شده جز به جز مطرح بفرمایید. در غیر این صورت ارایه راه حل غیر ممکن خواهد بود.

اون مشکل دیتابیس که درست نمیشد با لینک هایی که فرستادین همون ها رو انجام داده بودم و به طبق همون ها دوباره بررسی کردم و درست شد.
با wamp server من دیتابیس رو ایجاد کردم و ازش تو نرم افزار دریم ویور استفاده کردم .
حالا اون دیتابیسی که خروجی گرفتم از wamp server تو ی هاست و از طریق php my admin فایل sql رو با ساختار innodb وارد هاست میکنم میگه نمیشه؟ این رو مشکل جدیدم هست.

ravegoat
13-12-16, 11:23
اون مشکل دیتابیس که درست نمیشد با لینک هایی که فرستادین همون ها رو انجام داده بودم و به طبق همون ها دوباره بررسی کردم و درست شد.
با wamp server من دیتابیس رو ایجاد کردم و ازش تو نرم افزار دریم ویور استفاده کردم .
حالا اون دیتابیسی که خروجی گرفتم از wamp server تو ی هاست و از طریق php my admin فایل sql رو با ساختار innodb وارد هاست میکنم میگه نمیشه؟:1. (27): این رو مشکل جدیدم هست.
چه خطایی میده؟ 1044؟

براساس پیوند های زیر بار دیگه پایگاه داده رو آپلود کنید (در صورت بروز خطا های متداول هم در این منابع راه حل ارایه شده):
Import a MySQL Database using phpMyAdmin - InMotion Hosting (Only the registered members can see the link)
MySQL - 1044 Access Denied Error Message - InMotion Hosting (Only the registered members can see the link)

salpc
13-12-16, 12:16
چه خطایی میده؟ 1044؟

براساس پیوند های زیر بار دیگه پایگاه داده رو آپلود کنید (در صورت بروز خطا های متداول هم در این منابع راه حل ارایه شده):
Import a MySQL Database using phpMyAdmin - InMotion Hosting (Only the registered members can see the link)
MySQL - 1044 Access Denied Error Message - InMotion Hosting (Only the registered members can see the link)

این ها رو هم قبلا انجام دادم باز هم نمیشه.
با چند تا دیتابیس دیگه چک میکنم ببینم چی میشه یالاخره یکی رو باید جواب بده.