PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی از دوستان با تجربه برای انتخاب و خرید تلویزیون 4k

ᗩTᗩ
05-12-16, 23:25
با سلام خدمت کاربران و دوستان ارجمندم ، امیدوارم حالتون خوب باشه

دوستان تصمیم دارم یه جایگزین خوب برای مانیتورم پیدا کنم و این بار تصمیم دارم یه تلویزیون 4k خریداری کنم
تا از دنیای مجازی و وب گردی و تماشای فیلم و غیره لذت بیشتری ببرم البته تنها مشکل مانیتورم کوچک بودن سایزش هست .

نکته مهم :
" سایز مدنظر بنده با توجه به مکانی که میخوام از تلویزیون استفاده کنم و اینکه جایگزین مانیتور خواهد شد 40 الی 43 اینچ هست "
نکته مهم :
" مواردی که در این انتخاب برام مهم هستن اولیش Motion Blur بالا هست و دومیش Picture Quality و سومیشم Reflections پایین هست "
" و امکاناتی مثل 3D یا Remote یا Smart یا Sound Quality بودن یا نبودنشون اصلا برام فرقی نخواهد داشت "

مدلهایی که انتخاب کردم از دوبرند LG و SAMSUNG هست و البته مدلهای اصلی هستند نه مونتاژ داخل که در پایین مینویسم
دوستانی که هرکدوم از این مدلها استفاده کردند و یا تجربه کار باهاش رو دارند نظرشونو بگن تا بنده با توجه به نظر دوستان خریدمو انجام بدم .
و آیا تلویزیونهای مونتاژ داخل ارزش خرید دارند ؟
مدلهای انتخاب شده :
: SAMSUNG
40jU7000
40JU6400

: LG
43UH750
43UF690

ᗩTᗩ
06-12-16, 15:45
دوستان و عزیزان لطفا راهنمایی بفرمایید

AMD>INTEL
06-12-16, 15:51
عطا جان این بررسی رو ببین . من الجی را به خاطر پنلش بیشتر قبول دارم .
The 10 best 4K TVs of 2016 | TechRadar (Only the registered members can see the link)

ᗩTᗩ
06-12-16, 22:07
عطا جان این بررسی رو ببین . من الجی را به خاطر پنلش بیشتر قبول دارم .
The 10 best 4K TVs of 2016 | TechRadar (Only the registered members can see the link)
با سلام و تشکر از استاد عزیزم امید جان / متشکرم
دارم بررسی میکنم لینک مورد نظر رو