PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تبلت و محل آن

moshen_haftom
28-11-16, 01:17
سلام خدمت همه اساتید محترم
اول بگم خدمتتون که من قصدم خرید تبلت های مایکروسافت هست به چند دلیل
یکی اینکه الان خودم یک لب تاب دارم و کلا از ناحیه کمر داغون شدم باهاش به خاطر وزنش و این که مجبورم هی از این طرف به اون طرف ببرمش( دانشجو بودن+سفر بین اصفهان به تهران)
و این موضوع خیلی اذیت کننده هست. با این تبلت ها آشنا شدم درسته که قیمتش یه مقدار زیاده ولی خب ارزش خرید رو داره درست میگم>؟آِیا؟
بعد این که من رشتم عمران هست میخواستم بپرسم که برای اجرای نرم افزارایی مثل کد و فوتوشاپ و متلب و... آیا i5-8gig رم جوابگو هست؟ یا حتما باید i7 باشه؟
در اخر ممنون میشم بگین که بهترین جا برای خرید این تبلت توی تهران کجا هست چون حقیقتا یه بار برای خرید گوشی رفتم تهران علاالدین و اونجا ببخشید یک د ز ..بازار بود . میخواستم بپرسم بهترین جا که بشه برای خرید هم خوش قیمت و مورد اعتماد خرید باشه کجا رو میشناسین؟ و آیا عزیزان این رو دارند و مشکلی باهاش ندارن؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا من هم بتونم از این کمک های شما برای تهیه یه تبلت مناسب استفاده ببرم. و به نظرتون بهترین وقت برای خریدش کی هست؟ الان؟ یا صبر کنم؟
ببخشید به علت طولانی شدن-منتظر راهنمایی شما هستم

moshen_haftom
28-11-16, 16:50
از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

AMD>INTEL
28-11-16, 16:57
کانفیگ دقیق مدل انتخابی را بنویسید .

moshen_haftom
28-11-16, 17:37
مدل i5-8gig-256 سورفیس 4

AMD>INTEL
28-11-16, 17:40
اگر بتونی corei7 بگیری با توجه به نوع کاری که انجام میدی به مراتب بهتر هست .

RADEON9
28-11-16, 18:15
سایتهای معروف خرید آنلاین کالاهای دیجیتالی که اسمشون رو نمیارم قیمتشون بعضا بهتر از مغازه هاس .

moshen_haftom
28-11-16, 19:57
سایتهای معروف خرید آنلاین کالاهای دیجیتالی که اسمشون رو نمیارم قیمتشون بعضا بهتر از مغازه هاس .

الان مثلا کدوم سایتها؟ دیجی؟؟؟ اون که خیلی گرونتر هست نسبت به بقیه! میشه سایت های معتبر رو معرفی کنید؟؟

- - - Updated - - -

اگر بتونی corei7 بگیری با توجه به نوع کاری که انجام میدی به مراتب بهتر هست .

به نظر شما زمان خرید الان مناسب هست؟؟ یا بهتره صبر کنم؟؟

AMD>INTEL
28-11-16, 20:00
قیمت دلار نوسان داره . نمیشه گفت چه اتفاقی میوفته . اگر قصد تهیه دارید خرید کنید .

RADEON9
29-11-16, 10:12
[QUOTE=moshen_haftom;373073]الان مثلا کدوم سایتها؟ دیجی؟؟؟ اون که خیلی گرونتر هست نسبت به بقیه! میشه سایت های معتبر رو معرفی کنید؟؟

- - - Updated - - -

همون دیجی که میگید از همه گرونتره بعضی از کارتای گرافیکش رو دو سه ماه پیش 100 زیر قیمت بازار میفروخت .یا مادربوردهاش .....با مدرک صحبت کنید

shahrokhblash
14-01-17, 21:53
بادرود
با اجازه استارتر تایپیک من هم بدنبال تبلت همراه با قلم هستم البته با قیمتی در حدود دوتومن نهایت دو نیم تو این رنج تبلت برای طراحی صفحات وب می خوام و برنامه های مرتبط مثل فتوشاپ دوستان امکان نصب و کار با نرم افزار سالیدورکس هم مقدور باشه کدوم مدل پیشنهاد میدید برای من مارک مهم نیست چون شنیدم هواوی یه سری مدل های ویندوزی ساخته
لطفا راهنمایی کنید
باسپاس

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

AMD>INTEL
14-01-17, 21:59
بادرود
با اجازه استارتر تایپیک من هم بدنبال تبلت همراه با قلم هستم البته با قیمتی در حدود دوتومن نهایت دو نیم تو این رنج تبلت برای طراحی صفحات وب می خوام و برنامه های مرتبط مثل فتوشاپ دوستان امکان نصب و کار با نرم افزار سالیدورکس هم مقدور باشه کدوم مدل پیشنهاد میدید برای من مارک مهم نیست چون شنیدم هواوی یه سری مدل های ویندوزی ساخته
لطفا راهنمایی کنید
باسپاس

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

برای سوالتون تاپیک بزنید .