PDA

مشاهده نسخه کامل : ارتقا و خرید

ΛmłЯФ
17-11-16, 19:05
درود,دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید...

لپ تاپ ایسر اسپایر V3-571G | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
(Only the registered members can see the link)

من لپ تاپ Acer Aspire V3-571G دارم ,الان کانفیگش رم 6 دی دی ار 3 داره ,750 گیگ حافضه,و 2گیگ هم گرافیک,سی پی یو هم i5 هست... 15.6اینچ

خداروشکر مشکلی ندارم ,کار طراحی سایت,گرافیک,برنامه نویسی و... انجام میدم همه نرم افزار ها + خیلی چیز های دیگر نصب هست مشکلی ندارم
اما برای کارم میخوام مک بگیرم

سوال 1: سیستم من قابل ارتقاء هست؟ مشکلی ندارم اما میخوام ببینم امکان ارتقاء دارم یا خیر(به جز هارد) مثلا گرافیک,سی پی یو و رم ,با چه هزینه ای میشه ارتقاء داد؟اصلا ارزش داره؟

چون میخوام روی این سیستم علاوه بر ویندوز,لینوکس و سرور هم نصب کنم (اونا زیاد چیزی نصب نمیکنم روش اما نیاز دارم باید نصب کنم)حالا با مجازی ساز یا هرچی دیگر,برای همین میخوام یکم هم که شده ارتقاء بدم که دیگه این سیستم را عوض نکنم.

سوال دوم: مک بوک ظاهرا چند نوع دارم(پرو,ایر) درسته؟فرق اینا چیه؟ برای کار من کدام مناسب هست,چون همکارام هم مک و هم ایر را دارن...
ممنون میشم یکی از نظر کارایی فرقش را بگه نه اینکه دی وی دی نداره و..(از نظر تجربه خودش)

و سوال سوم: اگر من مدل های قدیمی را بگیرم مثلا 2012-13-14 مشکلی ایجادنمیشه؟همه نوع نرم افزار بخصوص اونایی که من میخوام نصب کنم(کار های که گفتم) نصب میشه؟مشکلی نداره؟
یا خیر باید جدید بگیرم تا اوکی باشه
سوال چهارم: نرم افزار هاش مثل ای او اس باید از اپ استور بگیرم یا خیر مثلا سایت های دانلودی میشه راحت دانلود کرد و نصب کرد

سوال پنجم : بهترین حالت چند سال مک کار میکنه؟

قیمت مک را لطف میکنید چون جایی درست نزده و بیشتر میزنه موجود نیست

AMD>INTEL
17-11-16, 20:23
سیستم من قابل ارتقاء هست؟ مشکلی ندارم اما میخوام ببینم امکان ارتقاء دارم یا خیر(به جز هارد) مثلا گرافیک,سی پی یو و رم ,با چه هزینه ای میشه ارتقاء داد؟اصلا ارزش داره؟

فقط رم قابل ارتقا هست
---------------
سوال دوم توی مشخصات تو سایت اپل به صورت دقیق است .
------------
خرید اپل با توجه به قیمت سرسام آور و کانفیگ نه چندان مطلوب تو ایران توصیه نمیکنم .
-----------------
نرم افزارهاش خیلی هاشون پولی هست . یکسریشون کرک شده ولی خیلی هاشون هم باید هزینه کنید
-----------
مشخص نمیشه . بستگی به نحوه نگهداری دارد .

ΛmłЯФ
25-12-16, 14:34
ممنون

میشه مدل مک تا5تومان معرفی کنید؟
مدل های مک پرو همه آنها دی وی دی دارند؟
مک پرو ریتانا بهتر هست؟

AMD>INTEL
25-12-16, 14:41
با توجه به بالا رفتن دلار الان بدترین موقع برای خرید مخصوصا مک هست .