PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ 4 تا 4.5 میلیونی برای گیمینگ

New.Nomad
15-11-16, 12:06
سلام خدمت دوستان عزیز ...

بنده چند وقتی است قصد خرید لپ تاپ با بودجه ای در حدود 4 میلیون نهایت 4.5 میلیون دارم که بتونه کارایی خوبی رو هم در اجرای بازی های PC داشته باشه. در اینکه ASUS یک برند بی حرف و حدیث هست که شکی نیست ولی متاسفانه کانفیگ های خوب و بروز این برند همگی بالای 5 میلیون تومان هستند و بنده محدودیت مالی دارم

بین برندهایی مثل MSI و Acer و Lenovo کانفیگ های خوبی در رنج قیمتی که میخوام پیدا کردم ولی مساله اینجاس که حرف و حدیث روی این برندها خیلی هست. لنوو رو عده ای میگن کمپانی چینی هستش و اصلا بدرد نمیخوره. MSI رو از تعمیرکارهای لپ تاپ بازار کامپیوتر یک پرس و جویی کردم میگن خیلی خرابی داره و وقتی هم خراب بشه تعمیرش بخاطر اینکه فقط نمایندگی میتونه انجامش بده خیلی به مشکل میندازه آدمو. ایسر هم یه سری میگن خوبه یه سری میگن نه بعد 3-4 سال حتما خراب میشه و عمر کوتاهی داره.

بهرحال خواستم از دوستانی که با این برندها کار کردن و یا تجربه ای در زمینه لپ تاپ دارن یک نظر سنجی ای داشته باشم که بنظرشون بهترین برند لپ تاپ که هم قیمتش برام بصرفه هم کارایی و کانفیگ خوبی داشته باشه چی هست و شایعاتی که گفتم تا چه حد صحت داره؟

Lenovo IdeaPad 700-A (Only the registered members can see the link)
Acer Aspire V15 Nitro VN7-592G-7350 (Only the registered members can see the link)
MSI GE62 2QF Apache Pro (Only the registered members can see the link)

خودم این 3 مدل رو انتخاب کردم از برندهای مختلف که کانفیک مورد نظر منو دارن و در رنج قیمتی متناسب با بودجه ی من هستند انتخاب کردم.
از نظر دوستان کدوم بهتر و قابل اطمینان تره؟

باتشکر

AMD>INTEL
15-11-16, 12:11
ایسر از نظر من بسیار خوبه . ولی متاسفانه تو ایران خیلی بهش بها داده نمیشه .

Aryan sourkh
16-11-16, 10:39
با سلام
منم همین مشکل رو دارم و کلی پرس و جو کردم از بازار رضا و پایتخت مربوط به این دو محصول یعنی AcerVN15 و MSI GE62 6qd
از اکثر تعمیراتی ها که پرسیدم همه MSI رو رد کردن گفتن که چون فقط ماتریکس نمایندگیش هست فقط اونا می تونن درست کنن و اگه مشکل پیش بیاد سخت هست درست کردنش و اینکه MSI ها داخل ایران اسمبل میشه( البته بیشتر All in One هاش ول خبری رو از قول مدیرعامل شرکت ماتریکس خوندم که لپتاپ هم در ایران اسمبل می کنن) به همین علت این نکات یه مقدار منو به فکر فرو برده توی خرید MSI
و مربوط به ایسر هم اکثرا گفتن خوبه ولی سه تا از دوستان رو می شناسم که ایسر داشتن و ناراضی هستن انگار تصویر صفحه میره و مادربورد می سوزه( کمتر از دوسال یا یه سال) .البته اینا سالهای 90 و 91 خریداری کردن.
با توجه به تجربه شما آیا این صحبت ها صحت داره و نظر کلی تون در ارتباط با این دو مدل چیه؟
آیا پیشنهاد دیگه ای توی این رنج قیمت دارین؟
با تشکر فراوان