PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب و جالب با رم گوشی در کامپیوتر

hanijafari
08-11-16, 19:46
سلام
یه نفر یه رم 8 گیگ میکرو اس دی بهم داد که تبلیغاتی بود و یک سری فیلم توش هست و با یه برنامه اندروید.
من این رم رو گرفتم و فیلمها رو دیدم و بعدش خواستم فرمت کنم و ازش استفاده کنم(خلاصه 8 گیگ رم هست Only the registered members can see the link l21bKAAAAA1BMVEXh5PJm yKVAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAApJREFUCNdjYAAAAAIAAeIhvDM AAAAASUVORK5CYII= DOnly the registered members can see the link l21bKAAAAA1BMVEXh5PJm yKVAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAApJREFUCNdjYAAAAAIAAeIhvDM AAAAASUVORK5CYII=
اما ارور میداد رایت پروتکت. خلاصه با هیچ برنامه ای فرمت نشد تا یکبار یهو خود ویندوز فرمتش کرد ، البته خیلی طول کشید.بعد اون میشه روش چیزی ریخت و پاک کرد، اما به محض جدا کردن و دوباره وصل کردن تمام تغییرات بر میگرده به حالت اول.

انگار مثل اینکه فریز شده باشه (نرم افزاری که بعد ریستارت ویندوز تمام تغییرات به حالت اول برمیگرده، اما اینجا فقط رم اینطوری هست)
حتی با لینوکس هم امتحان کردم نتونست فرمتش کنه و یا توی پارتیشنش تغییری ایجاد کنه و توی لینوکس هم همینطوره.
توی خود گوشی هم همینطوره و هر چی روش بریزی بعد ریستارت یا خاموش روشن کردن گوشی اطلاعاتش میشه مثل اول
خیلی برام جالبه که چطور اینکار رو کردن؟!! با نرم افزاری کردن ، با چیزی قفل شده؟ رم مثل سی دی فقط خواندنی سفارش دادن یا ...؟؟!!!
نمیدونم والا، ولی خیلی برام جالبه

کسی از دوستان میدونه چطور اینکار رو کردن و چطور میشه درستش کرد و ازش استفاده کرد ؟

hojjital
09-11-16, 16:57
دقیا منم همچین مشکلی دارم با چندتا فلش و رم اما هنوز راه حلی پیدا نکردم واسش

hanijafari
10-11-16, 15:03
من قبلا چندبار فلش و رم هام رایت پروتکت شده بود که با نرم افزار درستش کردم.
اما الان هیچکدوم از این نرم افزارهایی که دارم روی این رم جواب نمیده و جالبش برام اینجاست که اگر هم اطلاعات داخلش رو پاک کنم و روش اطلاعات بریزم ، بعد جدا کردن و وصل کردن دوباره ، اطلاعات قبلی برمیگرده

AMD>INTEL
10-11-16, 15:09
فریم ویر حافظه دستکاری شده . یا به وسیله روش خاصی قفل گزاری شده . بعید میدونم کار خاصی کرد .

hanijafari
10-11-16, 15:39
فریم ویر رو نمیشه تغییر داد با نرم افزار؟ با نرم افزارهای هکس ادیتور و اصطلاحا هک چی میشه؟
اگرم از روش خاصی استفاده کردن ، واقعا برام خیلی جالبه که چه روشی هست ، چون این رم دقیقا عین سی دی میمونه. یکبار مصرف هست و چیزی که توش هست قابل تغییر نیست

AMD>INTEL
10-11-16, 15:41
فریم ویر رو نمیشه تغییر داد با نرم افزار؟ با نرم افزارهای هکس ادیتور و اصطلاحا هک چی میشه؟
اگرم از روش خاصی استفاده کردن ، واقعا برام خیلی جالبه که چه روشی هست ، چون این رم دقیقا عین سی دی میمونه. یکبار مصرف هست و چیزی که توش هست قابل تغییر نیست

احتمالا قفل در قسمتی از حافظه قرار داره . اجازه فرمت میده ولی به صورت مجازی .برای دور زدن قفل باید روش و نوع قفل شناسایی بشه .

hanijafari
11-11-16, 09:54
احتمالا قفل در قسمتی از حافظه قرار داره . اجازه فرمت میده ولی به صورت مجازی .برای دور زدن قفل باید روش و نوع قفل شناسایی بشه .

خودم با نرم افزارهای هگز ادیتور کل اطلاعات رم رو چک کردم ، یک سری اطلاعاتی که توش ذخیره شده بر مبنای سیستم عامل bsd هست و احتمال میدم با اون سیستم عامل کاری روش انجام شده باشه و الان این سیستم عامل رو دارم دانلود میکنم ببینم میتونم توش بلایی سر رم بیارم یا نه.

نرم افزاری یا روشی که بشه باهاش این مراحلی که گفتید رو انجام داد میدونید و یا میتونید منبعی معرفی کنید؟

AMD>INTEL
11-11-16, 09:56
خودم با نرم افزارهای هگز ادیتور کل اطلاعات رم رو چک کردم ، یک سری اطلاعاتی که توش ذخیره شده بر مبنای سیستم عامل bsd هست و احتمال میدم با اون سیستم عامل کاری روش انجام شده باشه و الان این سیستم عامل رو دارم دانلود میکنم ببینم میتونم توش بلایی سر رم بیارم یا نه.

نرم افزاری یا روشی که بشه باهاش این مراحلی که گفتید رو انجام داد میدونید و یا میتونید منبعی معرفی کنید؟

نه متاسفانه زمان زیادی هست که دنبال این موارد نیستم .باید تحقیق کنی .