PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با پاور green g550a-uk

masoud.ezati
08-11-16, 00:54
سلام
دوستان من یه مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
من یه پاور گرین 380 داشتم که تو بازی جواب میداد ولی پاور داغ میکرد واسه همین پاور رو عوض کردم و یه پاور گرین 780 دست دوم گرین گرفتم.
این پاور رو نصب کردم وقتی درایورهای lan رو نصب میکردم بوت ویندوز میپرید واسه همین ویندوز ۱۰ از اول نصب کردم و درایورهای lan رو نصب نکردم چون ویندوز میشناخت ولی احساس کردم این پاور یه ناسازگاری داره سر همین جریان.
یه پاور 530 گرین دست دوم انداختم یه چند دقیقه بازی کردم اومدم بیرون قسمت گرافیکی یجورایی هنگ بود!!!این پاورم عوض کردم و در آخر یه پاور گرین g550a-uk نو خریدم و از اول ویندوز نصب کردم ولی با این پاور هم دیدم که تو بازی تا حدود ریزی لگ میزنه!!!
تو بازی crysis 3 هم دموی اول بازی یسری نقطه های شطرنجی سیاه میاد.
یجورایی احساس میکنم که پاور وات کمی میرسونه به مادربرد و گرافیک.
ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل چیه و چیکار باید بکنم تا حل شه.
مشخصات سیستم هم بشرح ذیل میباشد:
main:asus h81m-c که بایوس آپدیت شده
vga:asus Gtx 950 سفید که بدون پین هستش
ram:8ddr3
cpu:i3 4130

AMD>INTEL
08-11-16, 11:05
سلام
دوستان من یه مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
من یه پاور گرین 380 داشتم که تو بازی جواب میداد ولی پاور داغ میکرد واسه همین پاور رو عوض کردم و یه پاور گرین 780 دست دوم گرین گرفتم.
این پاور رو نصب کردم وقتی درایورهای lan رو نصب میکردم بوت ویندوز میپرید واسه همین ویندوز ۱۰ از اول نصب کردم و درایورهای lan رو نصب نکردم چون ویندوز میشناخت ولی احساس کردم این پاور یه ناسازگاری داره سر همین جریان.
یه پاور 530 گرین دست دوم انداختم یه چند دقیقه بازی کردم اومدم بیرون قسمت گرافیکی یجورایی هنگ بود!!!این پاورم عوض کردم و در آخر یه پاور گرین g550a-uk نو خریدم و از اول ویندوز نصب کردم ولی با این پاور هم دیدم که تو بازی تا حدود ریزی لگ میزنه!!!
تو بازی crysis 3 هم دموی اول بازی یسری نقطه های شطرنجی سیاه میاد.
یجورایی احساس میکنم که پاور وات کمی میرسونه به مادربرد و گرافیک.
ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل چیه و چیکار باید بکنم تا حل شه.
مشخصات سیستم هم بشرح ذیل میباشد:
main:asus h81m-c که بایوس آپدیت شده
vga:asus Gtx 950 سفید که بدون پین هستش
ram:8ddr3
cpu:i3 4130

دمای کارت گرافیک موقع بازی با برنامه GPU-Z بگیرید . اسکرین شاتش را بگذارید

masoud.ezati
08-11-16, 11:40
خدمت شما:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
08-11-16, 11:50
شات ها قابل نمایش نیستند .

AMD>INTEL
08-11-16, 12:02
خدمت شما:

موقع بازی شات بگیرید .20 دقیقه تو بازی باشید بعد شات بگیرید .
درایور فعلی را با DDU حذف و درایور جدید را دانلود ونصب کنید
NVIDIA ForceWare 375.70 Win

masoud.ezati
08-11-16, 16:18
انجام شد.

AMD>INTEL
08-11-16, 16:38
انجام شد.

ببینید باز هم مشکل دارید یا نه ؟
دمای پردازنده هم با hw monitor بگذارید در صورت باقی بودن مشکل

masoud.ezati
08-11-16, 17:05
بله هیچ فرقی نکرد.
الان cpu هم میزارم

AMD>INTEL
08-11-16, 17:07
بله هیچ فرقی نکرد.
الان cpu هم میزارم

اون هم در هر دو حالت گیم و عادی بگذارید .

masoud.ezati
08-11-16, 17:35
اینا واسه حالت گیم هستش

HWMonitor.txt (Only the registered members can see the link)

hwm smbus.txt (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
08-11-16, 17:42
اینا واسه حالت گیم هستش

HWMonitor.txt (Only the registered members can see the link)

hwm smbus.txt (Only the registered members can see the link)

اسکرین شات از صفحه اش بگذارید . دمای پردازنده را میخوام . فایل تکست امکان دانلودش ندارم .

masoud.ezati
08-11-16, 17:52
اینم حالت معمولی:

02.txt (Only the registered members can see the link)

01.txt (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

باشه چشم.

پست کمتر از ۱۰ حرف ارسال نمیشه!!!

masoud.ezati
08-11-16, 18:20

AMD>INTEL
08-11-16, 18:27
خنک کنندتون اگر استوکه . و این شات اگر بعد از 20 دقیقه اینطوری میشه . احتمال زیاد مشکل حرارتی پردازنده هست .بعید میدونم مشکل دیگه ای باشه .

masoud.ezati
10-11-16, 23:37
مشکل از گرافیک نو که گرفتم بود.
بابت کمکت ممنون دوست عزیز

masoud.ezati
16-11-16, 23:03
سلام مجدد
آقا مشکل ما داستانی شده!!!
گارانتی تاحالا ۳تا گرافیک نو داده ولی مشکل سرجاشه!!!
جالبه گرافیکهایی که بهم دادن رو سیستم اونا هم میندازیم بازم مشکل داره!!!
از چی میتونه باشه!!!!؟!!!!

AMD>INTEL
16-11-16, 23:13
سلام مجدد
آقا مشکل ما داستانی شده!!!
گارانتی تاحالا ۳تا گرافیک نو داده ولی مشکل سرجاشه!!!
جالبه گرافیکهایی که بهم دادن رو سیستم اونا هم میندازیم بازم مشکل داره!!!
از چی میتونه باشه!!!!؟!!!!

سلام
بهتره باهاشون صحبت کنید یک مدل بالاتر تهیه کنید .مدل دقیقش را بگید تا بررسی کنم .

masoud.ezati
17-11-16, 01:16
دوتای اولی از مدل زیر بود:

Only the registered members can see the link

آخری از مدل زیر

AMD>INTEL
17-11-16, 01:48
دوتای اولی از مدل زیر بود:

آخری از مدل زیر

اگر کارت ها عوض هم شده با یک مدل دیگه
اول باید سلامت پاور بررسی بشه .

masoud.ezati
17-11-16, 09:11
پاور سالمه خیالت راحت
لازم به ذکره که کارت سفیده اصلا برق ۶پین نمیخوره

AMD>INTEL
17-11-16, 12:14
پاور سالمه خیالت راحت
لازم به ذکره که کارت سفیده اصلا برق ۶پین نمیخوره

خیال شما باید راحت باشه نه من
کارت سفید اگر از طریق برد تغذیه میشه . میتونه مشکل از فاز گرافیک روی مادربرد باشه .

masoud.ezati
17-11-16, 14:02
خوب اگه فاز گرافیک مادربرد من باشه چرا رو سیستم گارانتی مشکل رو نشون داده؟
بغیر از سیستم گارانتی رو یه سیستم دیگه هم تست کردم بازم تو اونم مشکل رو نشون داده!!!
فکر میکنم یه مشکل نرم افزاری دارم!!
احتمالا یکی از درایورها داستان در میاره

AMD>INTEL
17-11-16, 14:09
خوب اگه فاز گرافیک مادربرد من باشه چرا رو سیستم گارانتی مشکل رو نشون داده؟
بغیر از سیستم گارانتی رو یه سیستم دیگه هم تست کردم بازم تو اونم مشکل رو نشون داده!!!
فکر میکنم یه مشکل نرم افزاری دارم!!
احتمالا یکی از درایورها داستان در میاره

خیر درایور نمیتونه عامل مشکل سخت افزاری بشه . باید این مشکل توسط خودشون برطرف بشه . مثلا درباره اون 950 که فیش برق نداره باید توسط گارانتی میزان ولتاژی که از مادربرد به کارت داده میشه بررسی بشه .

masoud.ezati
17-11-16, 15:20
عزیز من الان ویندوز ۷ نصب کردم و بدون گرافیک هم اون مشکل رو دیدم تو بازی,یعنی مشکل از مادربرده!!!؟!!!

AMD>INTEL
17-11-16, 15:42
عزیز من الان ویندوز ۷ نصب کردم و بدون گرافیک هم اون مشکل رو دیدم تو بازی,یعنی مشکل از مادربرده!!!؟!!!

توضیح دقیق بدید تا بتونیم به تا نتیجه مطلوب برسیم . بدون گرافیک تو گیم چه حالتی پیش میومد .

masoud.ezati
17-11-16, 16:27
ببینید من دیگه به نتیجه ای رسیدم که اگه مشکل دیده بشه یا حل بشه تو بازی crysis 3 متوجه میشم.
وقتی کریسیس ۳ رو اجرا میکنی یه دمو اول‌بازی داره که تو قسمتهای سیاه دمو(شطرنجی میشه)تو دمو شطرنجی بود ولی لگ بازی تقریبا کمتر شده بود.
الانم دارم رو سیستم سریال میبینم با زیرنویس فارسی حدودا هر ۱۰ دقیقه یه ۵ثانیه سریال رو‌میپرونه جلو و بعضی وقتا صحنه آهسته نشون میده!!!
تنظیمات km player هم همشون اوکی هستش

AMD>INTEL
17-11-16, 16:33
ببینید من دیگه به نتیجه ای رسیدم که اگه مشکل دیده بشه یا حل بشه تو بازی crysis 3 متوجه میشم.
وقتی کریسیس ۳ رو اجرا میکنی یه دمو اول‌بازی داره که تو قسمتهای سیاه دمو(شطرنجی میشه)تو دمو شطرنجی بود ولی لگ بازی تقریبا کمتر شده بود.
الانم دارم رو سیستم سریال میبینم با زیرنویس فارسی حدودا هر ۱۰ دقیقه یه ۵ثانیه سریال رو‌میپرونه جلو و بعضی وقتا صحنه آهسته نشون میده!!!
تنظیمات km player هم همشون اوکی هستش

با نصب کارت گرافیک و نصب درایور زیر شروع کنید
آخرین نسخه دارای مشکلاتی هست . که دوستان نویسنده سایت شهر سخت افزار هم ذکر کردند .

درایور فعلی را کاملا با DDU حذف کنید
این درایور را نصب کنید
NVIDIA ForceWare 375.57
بعد 10 دقیقه برنامه FURMARK ببینید نا پایداری مشاهده میشه یا نه

masoud.ezati
17-11-16, 16:50
فعلا گرافیک رو در آوردم و در حال حاظر مشکل مادربرد هستش!!!

AMD>INTEL
17-11-16, 16:54
فعلا گرافیک رو در آوردم و در حال حاظر مشکل مادربرد هستش!!!

این کار را انجام بدید . سیستم را با oCCT تست کنید ببینید . در طول تست استیبل هست یا نه . حتما و حتما HWMONITOR هم اجرا باشه که دمای پردازنده را مونیتور کنید .

masoud.ezati
17-11-16, 19:52
اینارو زدم تست بگیره.
نرم افزاری واسه تست مادربرد وجود نداره؟

AMD>INTEL
17-11-16, 20:19
اینارو زدم تست بگیره.
نرم افزاری واسه تست مادربرد وجود نداره؟

burn in tets passmark
هم هست . فقط با اون occt دما را مونیتور کن .

masoud.ezati
18-11-16, 12:17

AMD>INTEL
18-11-16, 13:47
این شات ها با توضیحات کامل هیچ فایده ای ندارد .

masoud.ezati
18-11-16, 15:27
توضیخات چی؟

AMD>INTEL
18-11-16, 15:50
توضیخات چی؟

ناپایداری موقع تست مشاهده نشد ؟
تنها چیزی که من در این تست ها میبینم بعدا ز 47 دقیقه قبل از کنسل کردن شما بالا رفتن دمای CPU هست . با BURN IN TETS هم تست بگیرید تا ببینم چیه .

masoud.ezati
18-11-16, 19:28
نه مشکلی نبود و دمای cpu فکر کنم رو 60-70 بود که دیدم بی فایده هستش و چیزی نشون نمیده کنسل کردم
راستی intel hd 4400 واسه cpu هستش یا مادربرد؟ممکنه مشکل از اون باشه؟

AMD>INTEL
18-11-16, 19:52
نه مشکلی نبود و دمای cpu فکر کنم رو 60-70 بود که دیدم بی فایده هستش و چیزی نشون نمیده کنسل کردم
راستی intel hd 4400 واسه cpu هستش یا مادربرد؟ممکنه مشکل از اون باشه؟

جزئی از پردازنده هست . خیر بعید میدونم مشکل از سمت پردازنده باشه .
یک تست هم با PASSMARK BURN IN TEST بگیرید . نتیجه را اعلام کنید . فقط HWMONITOR باز باشه . دما را در اول تست و اخر تست چک کنید و اعلام کنید .

masoud.ezati
22-11-16, 20:12
آقا باورت نمیشه بگم مشکل از چی بوده!!!
از sevices.msc آپدیت ویندوز رو غیرفعال کرده بودم،مشکل از این بوده احتمالا،فعالا ۳تا بازی رو تست کردم مشکل حل شده دارم تستهای بیشتر رو انجام میدم