PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 10 روی لپ تاپ های محدود به ویندوز 8 (آخرین درایو برای 8 آمده)

problem
06-11-16, 14:21
سلام دوستان من یک سوالی دارم لپ تاپ من hp 6199ee هستش که متناسب با سی پی یو آخرین درایو اینتلی که براش هست برای ویندوز 8 هست (حتی 8.1 هم نه !) ... حالا میخواستم ببینم کار درست چی هست ؟ میتونم بیام ویندوز 10 نصب کنم و امیدوار باشم که خود ویندوز 10 درایو های اینتلی رو بشناسه یا بهترین کار نصب همون ویندوز 7 هست که سازگاری داره با درایو ها و درایور هاش هست ؟ میخوام بدونم اگر ویندوز 10 نصب کنم خود ویندوز 10 دیگه میشناسه کامل درایور ها رو و نصب میکنه یا ممکنه مشکلی ایجاد بشه به خاطر عدم شناسیی کامل درایو ها؟

AMD>INTEL
06-11-16, 14:33
خیلی از درایورها توسط ویندوز شناسایی میشه . البته فرمول ثابتی نیست باید ویندوز 10 را نصب کنید تا متوجه بشید .

problem
06-11-16, 14:45
خیلی از درایورها توسط ویندوز شناسایی میشه . البته فرمول ثابتی نیست باید ویندوز 10 را نصب کنید تا متوجه بشید .

بله اینی که شناسایی میشه خیلی هاشون درش شکی نیست ... ببینید منظورم اینه که یک موقع هست خود اینتل یک درایوی رو میده نصب میکنیم یک موقع هست خود ویندوز درایو رو میشناسه !! این دو تا تفاوتی با هم نخواهند داشت ؟ مثلا اونی که ویندوز نصب میکنه دیگه سازگاری کامل داره با قطعات و از تمام امکانات قطعات و قدرتش استفاده میکنه؟ نگرانی من این هست !

AMD>INTEL
06-11-16, 14:49
درایورهای تایید شده مایکروسافت با درایوری که دانلود و نصب میشه فرقی نمیکند . وقتی درایورها نصب میشه توسط ویندوز یعنی به خوبی کار میکنه .
خیلی از قطعات هم میشه از سایت سازنده همون چیپ یا قطعه درایور ویندوز 10 را دانلود کنید .