PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره گوگل پلی و دانلود برنامه از ان

0reza666
04-11-16, 16:45
با سلام من همش با گوگل پلی مشکل دارم چه در (گوشی) و چه در (کامپیوتر) چرا نمیتونم چیزی دانلود کنم. جیمیل دارم زدم و توش رفت ولی چیزی برای دانلود نمیاد.

...

مثلا این برنامه (...) میخوام. میخوام برای گوشی اندروید بزارم ولی نمیاد برای دانلود.

و یا برای مثال این برنامه (...) نمیشه دانلود کرد
...

اصلا این گوگل پلی چرا اینطوریه چرا نمیشه هر برنامه ای توش هست دانلود کرد اه. ایا راه خاصی داره که من بلد نیستم.

VAhid_El
05-11-16, 17:48
با سلام من همش با گوگل پلی مشکل دارم چه در (گوشی) و چه در (کامپیوتر) چرا نمیتونم چیزی دانلود کنم. جیمیل دارم زدم و توش رفت ولی چیزی برای دانلود نمیاد.

...

مثلا این برنامه (...) میخوام. میخوام برای گوشی اندروید بزارم ولی نمیاد برای دانلود.

و یا برای مثال این برنامه (...) نمیشه دانلود کرد
...

اصلا این گوگل پلی چرا اینطوریه چرا نمیشه هر برنامه ای توش هست دانلود کرد اه. ایا راه خاصی داره که من بلد نیستم.

شما با اکانت گوگل خودتون که متصل به گوشی هست کار میکنید دیگه. درسته؟
بعضی برنامه ها از طریق توسعه دهنده برای برخی مناطق طراحی نشدند و به همین خاطر در مناطقی که IP شون در لیست عدم ارائه باشه این حالتو خواهیم داشت. البته عوامل دیگه ای مثل نسخه اندروید و همچنین اختصاصی بودن برنامه ها برای گوشی های یک گروه و یا یک شرکت خاص هم هست که میتونه مانع از نصب اونها روی دستگاه های دیگه بشه.
اما در مورد برنامه شما به نظر اگه اکانت رو از قبل به گوشی تون متصل کرده باشید (موقع دانلود با کامپیوتر) تو لیست ابزارهای سازگار با برنامه موقع دانلود میاد.
برای مثال به عکس زیر نگاه کنید:
16365

تو عکس بالا دلیل اینکه با گوشی GT-I9100 نمیشه این برنامه رو دانلود کرد اینه که این برنامه برای اندروید های بالای 4.2 طراحی شده و احتمالاً سیستم عامل اون گوشی نسخه اندرویدش پایین تر از این هست.
به عنوان مثال دوم به عکس زیر نگاه کنید:
16367

تو این عکس بازی آسفالت برای هیچ گوشی از طریق گوگل پلی قابل دسترسی نیست و دلیل اون محدودیت عرضه این بازی برای کشور ایران هست و آی پی سیستم من هم مال ایران هست. البته محدودیت کشور رو به همین راحتی نمیشه از میون برداشت و موارد دیگه ای مثل اپراتور موبایل هم میتونن مانع ایجاد کنن.