PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای فلش زدن گوشی لنوو

javaheri69
04-11-16, 11:10
با سلام به دوستان عزیز..خیلی دنبال فلش زدن گوشی های لنوو هستم .چند جا نوشته برای فلش زدن باید فایل اسکاتر تو رام باشه.ولی من وقتی رام رو از حالت زیپ در میارم چیزی به عنوان MT6582_Android_scatter اصلا نداره..این رام رو من دانلود کردم>>>>Lenevo A2107 4.0_2 به نظرتون باید این فایل هم باشه داخلش یا نMT6582_Android_scatter ؟؟

VAhid_El
04-11-16, 12:40
با سلام به دوستان عزیز..خیلی دنبال فلش زدن گوشی های لنوو هستم .چند جا نوشته برای فلش زدن باید فایل اسکاتر تو رام باشه.ولی من وقتی رام رو از حالت زیپ در میارم چیزی به عنوان MT6582_Android_scatter اصلا نداره..این رام رو من دانلود کردم>>>>Lenevo A2107 4.0_2 به نظرتون باید این فایل هم باشه داخلش یا نMT6582_Android_scatter ؟؟
سلام.
فایل اسکاتر معمولاً تو فولدری به اسم target_bin و زیر 10 کیلو بایت هست. این فایل مربوط به اطلاعات ساختاری و مموری مپینگ ایمیج فایل رام گوشیتون هست و برای اینکه بتونید فلش رو انجام بدید حتماً باید باشه. از کجا رام رو دانلود کردید؟ این مهمه که رام رو از سایت معتبر دانلود کنیدا.

javaheri69
04-11-16, 13:42
سلام.
فایل اسکاتر معمولاً تو فولدری به اسم target_bin و زیر 10 کیلو بایت هست. این فایل مربوط به اطلاعات ساختاری و مموری مپینگ ایمیج فایل رام گوشیتون هست و برای اینکه بتونید فلش رو انجام بدید حتماً باید باشه. از کجا رام رو دانلود کردید؟ این مهمه که رام رو از سایت معتبر دانلود کنیدا.

از حالت زیپ خارج کردم دو تا پوشه داره به این اسم.
system
META-INF

VAhid_El
04-11-16, 18:28
از حالت زیپ خارج کردم دو تا پوشه داره به این اسم.
system
META-INF

احتمال میدم این رامی که دارید مشکل دار باشه.
اما قبلش این فایل پیوست رو تست کنید ببینید چی میشه.

Al!R3ZA
04-11-16, 19:00
رام اسکتری باید شامل فایلهایی مثل system.img - boot.img و امثالهم باشه
رام شما کاستوم هست که به این شلکه

نمیدونم قرار دادن این لینک خلافه قوانین هست یا نه اما میتونید رام رو از اینجا تهیه کنید

دانلود رام رسمی و فارسی Lenovo A2107 4.0 (Only the registered members can see the link)