PDA

مشاهده نسخه کامل : نکات مورد نیاز برای نصب ویندوز 10

alireza.kish
02-11-16, 20:28
سلام خدمت دوستان
برای اولین بار میخوام ویندوز 10 نصب کنم enterprise 64 bit
البته نسخه اورجینال نیستش
چه کارهایی باید در ابتدا انجام بدم کاری اگه هست واجب و ضروری باشه.
و نکته بعدی ایا باید همانند ویندوز 7 اپدیت ویندوز و ببندم ؟

daniel110
02-11-16, 21:03
سلام . اگر می خواین دانلودکنین که هیچ ، ولی اگر می خواین سی دی شو بخرین حتما هواستون باشه که بیلد آخر یا همون رد استون با شماره 1607 باشه .

AMD>INTEL
02-11-16, 21:17
سلام خدمت دوستان
برای اولین بار میخوام ویندوز 10 نصب کنم enterprise 64 bit
البته نسخه اورجینال نیستش
چه کارهایی باید در ابتدا انجام بدم کاری اگه هست واجب و ضروری باشه.
و نکته بعدی ایا باید همانند ویندوز 7 اپدیت ویندوز و ببندم ؟

ویندوز 10 پرو نصب کنید به نظرم کم دردسر تره
بله هم باید اپدیت خاموش بشه هم از ابزار disable windows spying tools استفاده کنید .

alireza.kish
03-11-16, 01:48
سلام . اگر می خواین دانلودکنین که هیچ ، ولی اگر می خواین سی دی شو بخرین حتما هواستون باشه که بیلد آخر یا همون رد استون با شماره 1607 باشه .
Only the registered members can see the link
این و خریدم و نسخه 64 بیت enterprise و نصب کردم
واسه شرکت ماهان سافت هستش

alireza.kish
03-11-16, 01:53
ویندوز 10 پرو نصب کنید به نظرم کم دردسر تره
بله هم باید اپدیت خاموش بشه هم از ابزار disable windows spying tools استفاده کنید .
این disabled Windows spying tools کجای ویندوز قرار داره و کارش چیه؟

AMD>INTEL
03-11-16, 10:26
این disabled Windows spying tools کجای ویندوز قرار داره و کارش چیه؟

این یک برنامه هست . برای از کار انداختن اپدیت ها و رد و بدل دیتا از سیستم شما به سرور مایکروسافت هست .
Download Destroy Windows 10 Spying - MajorGeeks (Only the registered members can see the link)

Mehrdad.A 88
03-11-16, 11:40
اگه نسخه ی دست کاری نشده رو دانلود کنین بهتره ها، من شخصا این ویندوز ها رو اصلا ویندوز حساب نمیکم و اگه میتونین آپدیت ها رو دونلود کنین حتما نصب کنین اگر هم نمیتونین از راه group policy غیر فعالش کنید ( بهترین راهه) و در آخر همونطور که دوستمون گفتن آخرین بیلد بهترین گزینه است

alireza.kish
03-11-16, 15:06
اگه نسخه ی دست کاری نشده رو دانلود کنین بهتره ها، من شخصا این ویندوز ها رو اصلا ویندوز حساب نمیکم و اگه میتونین آپدیت ها رو دونلود کنین حتما نصب کنین اگر هم نمیتونین از راه group policy غیر فعالش کنید ( بهترین راهه) و در آخر همونطور که دوستمون گفتن آخرین بیلد بهترین گزینه است
ممنون از راهنماییتون چند سوال داشتم
1. کدوم نسخش و نصب کنم بهتره؟ pro or enterprise
2. نسخه دستکاری نشده؟!! منظورتون و متوجه نشدم
3. من اپدیت ویندوز 10 و الان غیر فعال کردم چون تجربم نشون داد تو ویندوز 7 اولترا اپدیت که میکردم هم سنگین میشد ویندوز هم به مشکلاتی برخوردم !!

Mehrdad.A 88
03-11-16, 17:58
ممنون از راهنماییتون چند سوال داشتم
1. کدوم نسخش و نصب کنم بهتره؟ pro or enterprise
2. نسخه دستکاری نشده؟!! منظورتون و متوجه نشدم
3. من اپدیت ویندوز 10 و الان غیر فعال کردم چون تجربم نشون داد تو ویندوز 7 اولترا اپدیت که میکردم هم سنگین میشد ویندوز هم به مشکلاتی برخوردم !!

من خودم PRO دارم و فک میکنم pro بهتره.
قدیم یک ویندوز 7 داشتم از همین شرکتی ها بود، بعد 6 ماه حتما باید عوض میشد + اینها از پیش کرک شده هستن معمولا که این بده، پیشنهاده من اینه که اصلا از کرک استفاده نکنی.
اینکه با آپدیت ویندوز سنگین میشه که اصلا درست نیست، من روی لپ تاپ و pc ویندوز 10 دارم که هر دو همیشه آپدیت هستن و عالی کار میکنن (البته پیشنهاد من اینه که فایل msu آپدیت ها رو دانلود کنی و ویندوز رو آفلاین آپدیت کنی)

AMD>INTEL
03-11-16, 18:57
فرق این دیسک ها با دانلودی ها این هست . این DVD ها اکثرا بیلدهای قدیمی میباشد .

alireza.kish
03-11-16, 21:49
از کجا میتونم بفهمم build ویندوز 10 نصبیم چنده؟

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

AMD>INTEL
03-11-16, 21:57
برای اینکار ابتدا کلیدهای Win + R را همزمان بزنید تا منوی ران باز شود.
سپس عبارت winver را در ران تایپ کرده و OK را بزنید.
اکنون شما باید صفحه ای را ببینید که شماره بیلد شما و اطلاعات ثبت نامتان در ان نوشته شده باشد.

alireza.kish
03-11-16, 22:01
برای اینکار ابتدا کلیدهای Win + R را همزمان بزنید تا منوی ران باز شود.
سپس عبارت winver را در ران تایپ کرده و OK را بزنید.
اکنون شما باید صفحه ای را ببینید که شماره بیلد شما و اطلاعات ثبت نامتان در ان نوشته شده باشد.
بسیار ممنونم از شما و اگه بخوام اخرین ورژن پرو و دانلود کنم راهنمایی بفرمایید چه ورژنی و بیلدی و ترجیحا از چه سایتی

AMD>INTEL
03-11-16, 22:12
بسیار ممنونم از شما و اگه بخوام اخرین ورژن پرو و دانلود کنم راهنمایی بفرمایید چه ورژنی و بیلدی و ترجیحا از چه سایتی

Windows 10 Pro 1607 Build 14393 نسخه نهایی ویندوز 10 (Only the registered members can see the linkویندوز-10.html)

alireza.kish
04-11-16, 13:00
باسلام میخوام ویندوز 10 و نصب کنم رو هاردم نمیشه این پیام و میده ممنون میشم راهنمایی بفرمائیدOnly the registered members can see the link
همانطور که میبینید باید ویندوز رو روی هارد با حجم 931 گیگ نصب کنم که نمیشه یعنی وقتی انتخابش میکنم دکمه next خاموشه و ارور میده هارد شما فرمت gpt نیست لطفا راهنمایی بفرمائید

AMD>INTEL
04-11-16, 13:50
یک بار پارتشین را پاک کنید و دوباره نصب کنید . خودش سیستم رزو را ایجاد میکنه و نصب میشه .

alireza.kish
11-11-16, 18:32
با سلام
میخوام یه کاری بکنم که اپدیت ویندوز 10 در ساعتهایی که اینترنت شبانه دارم دانلود بشه هرجا گشتم پیداش نکردم ممنون میشم کمک کنید لطفا توجه داشته باشید که نمیخوام کلا غیر فعال شه فقط میخوام ساعاتی که من میگم اپدیت شه

AMD>INTEL
11-11-16, 18:38
با سلام
میخوام یه کاری بکنم که اپدیت ویندوز 10 در ساعتهایی که اینترنت شبانه دارم دانلود بشه هرجا گشتم پیداش نکردم ممنون میشم کمک کنید لطفا توجه داشته باشید که نمیخوام کلا غیر فعال شه فقط میخوام ساعاتی که من میگم اپدیت شه
اینجا یه توضیحاتی داده
How to Schedule Windows 10 Updates (Only the registered members can see the link)