PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل gta v در ویندوز ۱۰ اینتر‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ پرایز بیلد ۱۰۲۴۰

ab_mud73
02-11-16, 16:22
‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ سلام سیستم من اینه
CPU 240 دوهسته ای
RAM 4GB
گرافیکمم HD 5570 DDR3 1G
128BIT
هست
میدونم این سیستم برای GTA V ضضعیفه اما یه مشکلی دارم از شما تقاضا دارم کمکم کنید
تو ویندوز ۷ بازی GTA V راحت اجرا میشه و مشکلی باهاش ندارم اما تو این ویندوز ۱۰ نمیدونم چرا تو بازی مشکل دارم
مشکلم غیب شدن ساختمون ها و خیابون ها و غیره هست بازم میگم تو ویندوز ۷ اینجوری نیست
تو بعضی از سایتا میگن ویندوز ۱۰ از منابع سی\یو زیاد استفاده میکنه یه سایت دیگه هم جواب یکی از کاربراش رو داده بود مشکلش شبیه من بود گفتن رمتون \ایینه شاید ویندوز ۱۰ از رم زیادی استفاده کنه که بعید میدونم اگه راهکاری بلدید بهم بگین تا بتونم بازی رو در ویندوز ۱۰ بدون مشکل اجرا کنم
نسخه بازی ریلودد هست

daniel110
02-11-16, 17:14
سلام . منم همین مشکل رو دارم . شما هر وقت که بازی رو میارین ، وقتی که 4 ستاره شد (فرقی نداره چه زمانی، منظور اینه که بازی ران بشه) ، آلت و کنترل و دلیت رو با هم بگیرین و گزینه آخر ، تسک منیجر رو بیارین ، وقتی اومدش ، روی جی تی ای وی راست کلیک کنید و گزینه : "Go to Details" رو بزنین . وقتی که پنجره باز شد ، دوباره روش کلیک راست کنید و گزینه سوم یا همون set priority رو انتخاب کنید و بعدش ، از گزینه های موجود ، های رو بزنید ، توجه کنید که ریل تایم رو نزنین ! اگر درست شد یا نشد دوباره بگین تا کمکتون کنیم .

salpc
02-11-16, 17:24
دیر لود شدن تکسچر ها تو ویندوز 8.1 و 10 هست ولی تو 7 نیست .بیشتر برمیگرده به کرک چون با 3dm این مشکل نبود ولی مشکلات دیگه ش زیادتر بود .ریلودد تنها همین مشکل رو داره البته تو ویندوز 10 . 8.1 .فیلتر AF رو تو بازی روی 16x بزارید.

ab_mud73
02-11-16, 19:38
سلام بازی رو نصب کردم کاری که گفتید کردم اما همون مشکل رو هنوز دارم

داداشا کسی نیست کمک کنه اینجا

AMD>INTEL
03-11-16, 10:40
اگر جلوی اپدیت ها را نگرفتی با این رنامه جلوشون رو بگیر . تا حدود زیادی منابع سیستم آزاد میشه
Download Destroy Windows 10 Spying - MajorGeeks (Only the registered members can see the link)

ab_mud73
03-11-16, 12:27
سلام از قسمت سرویس جلوش رو گرفتم
و استاپ شده
و تا الان دوباره استارت نشده
از برنامه هم استفاده میکنم شاید فرجی بشه

- - - Updated - - -

همراه اپدیت جدید gta v اپدیت 1.36 منظورمه یه کرکی اومد مال ریلودد کسی اون کرک جدید رو نداره
بذاره تو تاپیک ممنونن میشم بذارید

salpc
03-11-16, 17:38
RLD 1.36 ONLY CRACK

PASSWORD:

PCGames-Download.net

IstockFile Link Protector - Prot?ger vos liens! (Only the registered members can see the link)

ab_mud73
21-11-16, 15:58
حجمش بالاست
مشکلم حل نشده کسی اینجا نمیتونه کمک کنه ؟

salpc
21-11-16, 17:06
حجمش بالاست
مشکلم حل نشده کسی اینجا نمیتونه کمک کنه ؟

مشکل دیر لود شدن تکسچر ها تو ویندوز 8.1 و 10 هست باید برگردید به ویندوز 7 یا اینکه یک سیستم مناسب واسه این بازی تهیه کنید.