PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد ساخت اپل آی دی

mahmodcomputer92
31-10-16, 22:25
دوستان سلام
ازتون درخواستی داشتم اینکه چطوری میتونم apple id بسازم؟
خیلی از آموزش های توی نت رو رفتم اما بازم نتونستم
اینم بگم تمام مراحل رو با قندشکن هاتا^^س^^پات رفتم
دوستان لطفا راهنمایی کنید متشکرم

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

VAhid_El
02-11-16, 07:57
دوستان سلام
ازتون درخواستی داشتم اینکه چطوری میتونم apple id بسازم؟
خیلی از آموزش های توی نت رو رفتم اما بازم نتونستم
اینم بگم تمام مراحل رو با قندشکن هاتا^^س^^پات رفتم
دوستان لطفا راهنمایی کنید متشکرم������������

سلام
بهترین روش ساختی که برای آپل آی دی هست اینه که شما گوشیتونو وصل کنید به پی سی و با استفاده از iTunes کار ساخت آی دی رو انجام بدید. طبیعیه که تو این روش باید قندشکن استفاده کنید و مطمئن بشید که قند شکنتون به صورت صحیح و با تغییر صحیح IP کار میکنه. به هر حال من بهترین آموزش ساخت اپل آی دی که دیدم تو این سایت (Only the registered members can see the link) بوده و پیشنهاد میکنم تک تک مراحل رو با راهنمایی اون برید جلو تا ان شاالله مشکلتون رفع بشه.

mahmodcomputer92
02-11-16, 20:01
سلام
بهترین روش ساختی که برای آپل آی دی هست اینه که شما گوشیتونو وصل کنید به پی سی و با استفاده از iTunes کار ساخت آی دی رو انجام بدید. طبیعیه که تو این روش باید قندشکن استفاده کنید و مطمئن بشید که قند شکنتون به صورت صحیح و با تغییر صحیح IP کار میکنه. به هر حال من بهترین آموزش ساخت اپل آی دی که دیدم تو این سایت (Only the registered members can see the link) بوده و پیشنهاد میکنم تک تک مراحل رو با راهنمایی اون برید جلو تا ان شاالله مشکلتون رفع بشه.

سلام دوست عزیز من این روش و از این سایت خیلی رفتم اما همیشه به مشکل میخورم نمیدونم چرا اما فک میکنم بخاطر منطبق نبودن آدرس آی پی با آدرسی که وارد میکنم هست
شما جدیدا ساختید آپل آی دی؟؟؟؟
والا چند روز هست که درگیرشم و نمیدونم دقیقا چکار کنم😢😢😢😢

Alone man
03-11-16, 01:05
دنبال روش سایت نرید که بیخوده
روش تست شده مکرر بنده رو تعداد خیلی زیاد

بعد روشن شدن ....
واسه تطبیق و درست بودن ادرس،با مرورگر کروم گوگل مپ رو باز کنید. اونجا لوکیشن ای پی تون رو نشون میده که کدوم کشوریت. از همون نقشه میتونید ادرس کامل خونه ..هتل..فروشگاه و...رو به دلخواه انتخاب کنید

فرستاده شده از GLX Shineِ من با Tapatalk

VAhid_El
03-11-16, 07:47
سلام دوست عزیز من این روش و از این سایت خیلی رفتم اما همیشه به مشکل میخورم نمیدونم چرا اما فک میکنم بخاطر منطبق نبودن آدرس آی پی با آدرسی که وارد میکنم هست
شما جدیدا ساختید آپل آی دی؟؟؟؟
والا چند روز هست که درگیرشم و نمیدونم دقیقا چکار کنم�������������� ���������

بله من همین هفته پیش ساختم.
شما روشی که تو آخر اون مطلب برای تغییر آی پی داده شده رو تست کردید؟؟

VAhid_El
03-11-16, 07:50
دنبال روش سایت نرید که بیخوده
روش تست شده مکرر بنده رو تعداد خیلی زیاد

بعد روشن شدن ....
واسه تطبیق و درست بودن ادرس،با مرورگر کروم گوگل مپ رو باز کنید. اونجا لوکیشن ای پی تون رو نشون میده که کدوم کشوریت. از همون نقشه میتونید ادرس کامل خونه ..هتل..فروشگاه و...رو به دلخواه انتخاب کنید

فرستاده شده از GLX Shineِ من با Tapatalk

نه به این ربطی نداره دوست عزیز.
اولاً اینکه وقتی آدرس شما تو نقشه برای کشوری باشه که تو لیست نیست چه کار میشه کرد؟ مثلاً ایران.
دوماً هم آدرسی که شما منظورتونه آدرس مکانی هست که در همون لحظه قرار گرفتید و نه آدرس منزل. این یعنی اپل یه کاری کرده فقط از داخل خونه خودمون بتونیم ID بسازیم؟ یعنی من اگه لپتاپ داشته باشم و برم محل کارم نباید بتونم اونجا ID بسازم؟؟

mahmodcomputer92
03-11-16, 08:49
بله من همین هفته پیش ساختم.
شما روشی که تو آخر اون مطلب برای تغییر آی پی داده شده رو تست کردید؟؟
اصلا تو اون سایت هیچ صحبتی درباره اینکه از چه نر افزاری استفاده کنی نشده فقط اشاره کرده که باید نرم افزار تغییر آی پیتونو عوض کنید
من تو ویندوز 10 با نرم افزار ها^^تا^^^ اسپ^^^اتا
تا انجام میدم که هیچ وقت نشده بازم روش های دیگرو هم میرم ببینم چطور میشه
امکانش هست اینجا ف....ل^^تر ش^^^کن رایگان دوستان معرفی کنن تا با چیز دیگه ای تست کنم؟؟؟؟؟

VAhid_El
03-11-16, 11:46
اصلا تو اون سایت هیچ صحبتی درباره اینکه از چه نر افزاری استفاده کنی نشده فقط اشاره کرده که باید نرم افزار تغییر آی پیتونو عوض کنید
من تو ویندوز 10 با نرم افزار ها^^تا^^^ اسپ^^^اتا
تا انجام میدم که هیچ وقت نشده بازم روش های دیگرو هم میرم ببینم چطور میشه
امکانش هست اینجا ف....ل^^تر ش^^^کن رایگان دوستان معرفی کنن تا با چیز دیگه ای تست کنم؟؟؟؟؟

خب منم همینو میگم دیگه. اونجا میبینید که IP تون دقیقا چی شده.
نه اینجا امکانش نیست ولی یه سرچ ریز بزنید سایتهایی هستن که به صورت رایگان و برای مدت محدود کوتاه بهتون سرویس تغییر پروکسی میدن بتونید برای این کار فقط استفاده کنید.
متاسفانه مشکل فقط همینه.

Alone man
24-11-16, 22:10
نه به این ربطی نداره دوست عزیز.
اولاً اینکه وقتی آدرس شما تو نقشه برای کشوری باشه که تو لیست نیست چه کار میشه کرد؟ مثلاً ایران.
دوماً هم آدرسی که شما منظورتونه آدرس مکانی هست که در همون لحظه قرار گرفتید و نه آدرس منزل. این یعنی اپل یه کاری کرده فقط از داخل خونه خودمون بتونیم ID بسازیم؟ یعنی من اگه لپتاپ داشته باشم و برم محل کارم نباید بتونم اونجا ID بسازم؟؟
منظور بنده رو فکر کنم متوجه نشدین وقتی ق ن د ... روشن باشه ایپیتون که ایران نیست!همون منطقه که نشون میده شما ادرس یه جایه معتبرشو استفاده میکنید
فرضا امریکا بعد لس انجلس رو بهتون نشون میده الان ادرس هتل کازینو یا هرچی که کامل رو نقشه باشه شما به عنوان ادرس استفاده کنید
دیگه ربطی به ادرس منزل یا محل کار شما نداره تو ایران!
کلا یه کشور دیگه رو تو گوگل مپ میاره و ادرس یه جایه معتبر اونجا رو میدید
این کار بنده کلا 10دقیقه زمان نمیخواد

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk