PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پرینتر رنگی با بودجه 500 تومن

yaghob68
28-10-16, 14:00
سلام دوستان یه مغازه کوچیک دارم توش کار پرینت هم انجام میدم الان یه پرینتر رنگی میخوام نهایت قیمتش 500 باشه کیفیت خوب واسه چاپ تک کار میخوام . البته توی بقیه موضوع ها چندین مدل رو خوندم ولی چند سوال داشتم

بعضی مدل ها مثل اچ پی هد روی کاتریج هستش و بعضی مدل ها مثل اپسون کاتریج ها تک تک هستن خب کدوم مدل مصرف رنگ کمتری رو داره ؟

یه دستگاه کانن ip5300 از یکی از دوستان میخوام بخرم واسه تست اوردم پیش خودم یه کاتریج ابی نداشت خریدم براش ول یمتوجه شدم دوتا رنگ دیگه خشک شده جوهرش رو داشتم رنگ رو تزریق کردم ولی شنیدم باید ریسیت بشه آموزش های ریسیت کانن رو خوندم ول یه مشکلی که هست اونم اینکه دستگاه من فقط یک دکمه داره اونم پاور و زیر پاور دکمه دیگه ای نیست حالا اگه میشه یه توضیح بدید چطور ریسیت کنم و دستگاه کار کنه

یه سوال دیگه هم داشتم الان این دستگاه همه کاتریج هاش بجز مشکی و آبی خشک شده چون هر پرینتی که میگیرم فق رنگای میشکی و آبی چاپ میکنه الان میخوام برم براش کاتریج های دیگه بگیرم میگم شاید هد مشکل داشته باشه و رنگ توش خشک شده باشه هزینه الکی کنم بنظر شما چطور دستگاه رو تست کنم . اصلا به نظر شما این دستگاه ارزش خرید به قیمت 200 رو داره یا نه

​وحالا درکل پرینتر پیشنهادی شما چی هست

AMD>INTEL
28-10-16, 14:19
شما استهلاک دستگاه را در نظر بگیر . از نظر من خرید لیزری رنگی منطقی ترین گزینه هست .
اگر اصرار داری این مدلهای جدید اپسون تانک داره و به راحتی میتونی شارژشون کنی
Epson L130 Inkjet Printer

yaghob68
28-10-16, 14:29
شما استهلاک دستگاه را در نظر بگیر . از نظر من خرید لیزری رنگی منطقی ترین گزینه هست .
اگر اصرار داری این مدلهای جدید اپسون تانک داره و به راحتی میتونی شارژشون کنی
Epson L130 Inkjet Printer

استهلاک دستگاه ؟ خب یه مساله هستش کاتریج پرینتر های لیزری خیلی گرونه و آیا قابل شارژه؟ با چقدر شارژ میشه

AMD>INTEL
28-10-16, 14:39
بله تونر پرینترهای لیزری قابل شارژ هستند .

yaghob68
28-10-16, 14:44
بله تونر پرینترهای لیزری قابل شارژ هستند .

حالا کانن ک توی پست اول گفتم به نظر شما چطوره

AMD>INTEL
28-10-16, 14:52
پرینتر کارکرده جوهر افشان سرطان به معنای کامل هستند .

علی حسنی
28-10-16, 18:17
Epson Stylus S22

که نسبت به پرینترهای مشابه سرعت بهتری داره .
ولی اگه بتونید کمی بیشتر هزینه کنید و یه پرینتر 6 رنگ بگیرید بهتر هست که هم سرعت و هم کیفیت بیشتری رو داشته باشید

علی حسنی
28-10-16, 18:24
پرینتر کارکرده جوهر افشان سرطان به معنای کامل هستند .

(همونطور که دوستمون فرمودند به شدت از خرید پرینتر دست دوم پرهیز داشته باشید (چه افشان و چه لیزری) ، مگه اینکه بتونید دستگاه کم کار رو تشخیص بدهید(نه از روی شمارنده) و یا با قیمت خیلی ارزون و برای قطعات یدک خریداری کنید ، مثلا در پرینتر های لیزری اگه فیلم و فیوزینک دستگاه عوض شده باشه دیگه میشه گفت عمرش رو کرده نباید برای کار خریداری بشه )