PDA

مشاهده نسخه کامل : جشنواره کولرمستر

Mrp7
22-10-16, 09:55
سلام من حدود یک هفته پیش تو جشنواره شرکت کردم(سریال محصولات را وارد کردم)
امروز برای پیگیری جایزه زنگ زدم به من گفتند که تا به حد نصاب نرسه تعداد شرکت کنندگان ما جایزه رانمیدهیم
من از این خریدم فقط از پاورش راضیم و گرنه بقیه قطعاتتون نسبت به کالا های دیگر شرکت ها قیمت خیلی بالایی دارند(قیمت کیس n300 و کولر سی پی یو ای دریم که من خریدم نسبت به رقبا قیمت خیلی بالاتری داشتند)
لطفا زمان تحویل جایزرو پیگیری کنید

Avajang
22-10-16, 10:05
سلام دوست عزیز
پیگیری لازم انجام میشه به شما خبر داده میشه .
با تشکر :11():

Mrp7
25-10-16, 10:23
up روز چهارم

Avajang
25-10-16, 10:58
up روز چهارم

سلام مجدد خدمت شما
مورد شما در حال پیگری هست . با آمدن پاسخ سوال شما اطلاع رسانی میشود در همین تاپیک .

Avajang
25-10-16, 11:12
خوشبختانه جواب شما به ما اعلام شد . حداکثر تا 1 هفته دیگر با شما و سایر کسانی که در این جشنواره شرکت داشتند تماس گرفته میشود .

Mrp7
25-10-16, 11:41
واقعا ممنون شما اینجا هستید و هوای ما رو دارید
اگه شما نبودید فکر کنم هیچی نمیدادند
من که برای اخرین بار از اواژنگ خرید کردم
ممنون از شما

Avajang
25-10-16, 12:31
واقعا ممنون شما اینجا هستید و هوای ما رو دارید
اگه شما نبودید فکر کنم هیچی نمیدادند
من که برای اخرین از اواژنگ خرید کردم
ممنون از شما

سلام مجدد
دوست گرامی فکر کنم سو تفاهمی برای شما ایجاد شده در رابطه با تماسی داشتید . عرض کنم خدمت شما در تماس اول هم به شما گفتند تعداد شرکت کننده ها به حدی برسه تا به جوایز شرکت کننده تقدیمشون شود . این هم دلایل خودش را دارد . اهدا و آماده سازی جایزه افرادی که در جشنواره شرکت کردند .نیاز به برنامه ریزی و اقدامات جانبی دارد . شرکت آواژنگ همیشه در تعهدات خود با مشتریان خود پایبنده بوده و هست .
با تشکر از شما :11():

Mrp7
25-10-16, 20:44
مرسی از شما که بعد از دو هفته به حرفتان عمل کردید
اگر در متن جشنواره ذکر میکردید که هدیه بعد از چندین هفته به دست شما میرسه , من در همچین جشنواره ای شرکت نمیکردم
با تشکر از شما

Mrp7
06-11-16, 10:24
سلام
هنوز با من تماس نگرفتند
(اگه میتونستم قطعاتی که گرفته بودم رو مرجوع میکردم و از این جشنواره دروغین بیرون میومدم)

Avajang
06-11-16, 12:08
سلام دوست عزیز
مشخصاتون را خصوصی کنید تا بتونم سریعتر پیگیری کنم .
با تشکر

Avajang
16-11-16, 15:43
سلام
هنوز با من تماس نگرفتند
(اگه میتونستم قطعاتی که گرفته بودم رو مرجوع میکردم و از این جشنواره دروغین بیرون میومدم)

سلام دوست عزیز
چنانچه مشکل حل شده است . در تاپیک زیر اعلام نتیجه کنید .
دفترچه تجربیات کاربران از e-Support گیگابایت در ایران (Only the registered members can see the link)با تشکر