PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با کیس X3+ Viper و پاور کولر مستر

vivabarca10
21-10-16, 07:38
دوستان همونطور که می دونید " یکی از ویژگی های جالب کیس X3+ Viper برای کاربران حرفه ای، قابلیت اتصال سریع و آسان هاردهای متداول 3.5 و یا 2.5 اینچی با درگاه SATA در قسمت سقف این کیس می باشد."

من وقتی هارد لپ تاپ رو به بالای کیس وصل می کنم هارد به نظر روشن میشه و صداش چرخشش شنیده میشه اما تو محیط ویندوز اتفاقی نمیفته و فایل ها باز نمیشن. مشکل از چی میتونه باشه ؟

Only the registered members can see the link

...........................
مشکل دیگه در موردا پاور هست (700W COOLMASTER) و اونم شنیده شدن صدای وز وز از خود پاور هست (صدا زیاد بلند نیست). طبیعی هست یا باید ببرم گارانتی ؟ راه دیگه هست بشه تست کرد کارکرد پاور مشکلی نداره ؟

AMD>INTEL
21-10-16, 07:42
اون کار نکردن محفظه گرین X3 امری شایع هست . باید ببرید گارانتی تا براتون درستش کنند .
پاور هم از کابل برق جعبه پاور استفاده کردی یا از کابل معمولی استفاده کردی ؟

vivabarca10
21-10-16, 07:48
اون کار نکردن محفظه گرین X3 امری شایع هست . باید ببرید گارانتی تا براتون درستش کنند .
پاور هم از کابل برق جعبه پاور استفاده کردی یا از کابل معمولی استفاده کردی ؟

کیس راهی نداره خودم بتونم درستش کنم ؟ ممکنه فردی که اسمبل کرده جایی اشتباه کرده باشه ؟

پاور هم از کابل تو جعبه استفاده می کنم ولی با یه کابل قدیمی تر هم تست کردم تغییر ایجاد نشد.

AMD>INTEL
21-10-16, 07:50
بله میتونه اشتباه کرده باشه . با دقت چک کن ببین درست وصل شده باشه . مخصوصا کابل ساتاش
اون صدا کم میشه برای پاور مورد خاصی نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه . اگر زیاد شد به گارانتی مراجعه کنید .

vivabarca10
21-10-16, 08:31
بله میتونه اشتباه کرده باشه . با دقت چک کن ببین درست وصل شده باشه . مخصوصا کابل ساتاش
اون صدا کم میشه برای پاور مورد خاصی نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه . اگر زیاد شد به گارانتی مراجعه کنید .

من خودم که از اسمبل چیزی سر در نمیارم ولی در ظاهر هم کابل ساتا وصل شده رو مادربورد (عکس اول) و هم کابل پاور وصل شده. (هر دوتا برچسب خشاب هارد زده رو کابلشون). منتهی عکس دوم ادامه کابل که برچسب داره یه سوکت معلق هست که به جایی وصل نشده ؟!

16228

16229

AMD>INTEL
21-10-16, 09:00
من خودم که از اسمبل چیزی سر در نمیارم ولی در ظاهر هم کابل ساتا وصل شده رو مادربورد (عکس اول) و هم کابل پاور وصل شده. (هر دوتا برچسب خشاب هارد زده رو کابلشون). منتهی عکس دوم ادامه کابل که برچسب داره یه سوکت معلق هست که به جایی وصل نشده ؟!

16228

16229

اگر وصله همانطور گفتم خرابی این قطعه روی کیس X3 کم نیست .

vivabarca10
21-10-16, 09:19
اگر وصله همانطور گفتم خرابی این قطعه روی کیس X3 کم نیست .

هیچ کارت ضمانتی همراه کیس نبود. همه کیس های گرین اینطوری هستن ؟

AMD>INTEL
21-10-16, 09:20
هیچ کارت ضمانتی همراه کیس نبود. همه کیس های گرین اینطوری هستن ؟

ضمانت کارتی نداره کیسها .باید ببرید مشکل رو حل میکنه

vivabarca10
22-10-16, 10:42
بعد دو روز کار کردن صدای جیرجیرک پاور به نظر کمتر شده. امیدوارم همینطوری بمونه که نخوام ببرمش گارانتی.

در مورد کیس هم با بخش فنی گرین صحبت کردم مشکل سخت افزاری نیست. همون حالت که هارد وصله روی کیس اگر سیستم رو ری استارت کرد، ویندوز که بالا میاد هارد هم باز میشه. (برای رفع دائمی مشکل باید تو تنظیمات بایوس، قسمت ساتا، هات پلاگ هارد رو فعال کرد)

AMD>INTEL
22-10-16, 10:56
این صدا به خاطر برق ایران هست . یک محافظ پیشرانه بگیرید صداش کمتر هم میشه.

vivabarca10
22-10-16, 11:04
این صدا به خاطر برق ایران هست . یک محافظ پیشرانه بگیرید صداش کمتر هم میشه.

منظورتون از محافظ پیشرانه دقیقا چیه ؟ الان دو شاخه برق به سه راهی وصله که در مقابل تغییر ولتاژ حساسه (برق رو قطع می کنه) منظور شما هم همینه ؟

AMD>INTEL
22-10-16, 11:07
منظورتون از محافظ پیشرانه دقیقا چیه ؟ الان پریز برق به سه راهی وصله که در مقابل تغییر ولتاژ حساسه (برق رو قطع می کنه) منظور شما هم همینه ؟

90 درصد محافظ های موجود در بازار اون عملکرد مناسب رو ندارد . پیشرانه شرکت تولید کننده محافظ هست . سری 300 این شرکت را توصیه میکنم .