PDA

مشاهده نسخه کامل : برق مصرفی کارت صدا

DOOM999
14-10-16, 15:16
سلام به تازگی یه کارت صدا گرفتم که مدلش UMC204HD behringer هست.یه دکمه داره برای تقویت(gain ) صدای میکروفون روش نوشته 48 ولت میخواستم ببینم حدود تقریبی مصرف خود کارت و میکروفون داینامیک چند وات میشه .میخوام ببینم از 100 وات بیشتر میشه.درضمن کارت صدام برقشو از usb تامین میکنه

ttps://Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

(Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
14-10-16, 15:22
بهتره از هاب usb دی لینک که آداپتور داره استفاده کنی . مخصوصا اگر 24/7 استفاده میکنی .

DOOM999
14-10-16, 15:38
بهتره از هاب usb دی لینک که آداپتور داره استفاده کنی . مخصوصا اگر 24/7 استفاده میکنی .

امید جان این مدل چطور D-Link DUB-H7 7-Port USB Hub
راستی حدود مصرف کارت صدام و میکروفون رو نمیشه تخمین زد چند وات هست؟

AMD>INTEL
14-10-16, 15:40
امید جان این مدل چطور D-Link DUB-H7 7-Port USB Hub
راستی حدود مصرف کارت صدام و میکروفون رو نمیشه تخمین زد چند وات هست؟

15 وات مصرف دارند . ببین اگر آداپتور داره خوبه .

DOOM999
14-10-16, 15:53
15 وات مصرف دارند . ببین اگر آداپتور داره خوبه .

آره آداپتور داره
امید جان یه سوال ناشیانه: این هاب های آداپتور دار چون خودشون آداپتور و برق داره واسه سیستم یا مادربورد خطر نداره.یعنی خللی واسه سیستم ایجاد نمیشه
راستی امید جان من پاورم الان تا 150 وات دیگرو جا داره چون 1000 وات مصرف بقیه قطعات ماکسیموم 24/24 850 وات مصرفشون
خیلی ممنون :11():

AMD>INTEL
14-10-16, 15:59
آره آداپتور داره
امید جان یه سوال ناشیانه: این هاب های آداپتور دار چون خودشون آداپتور و برق داره واسه سیستم یا مادربورد خطر نداره.یعنی خللی واسه سیستم ایجاد نمیشه
راستی امید جان من پاورم الان تا 150 وات دیگرو جا داره چون 1000 وات مصرف بقیه قطعات ماکسیموم 24/24 850 وات مصرفشون
خیلی ممنون :11():
میزان آمپری هم که از Usb هم میکشه هم مهمه .
نه مشکلی ایجاد نمیکنه . تمام افرادی مه حرفه ای که تو کار تعمیرات موبایل هستند . از این هاب استفاده میکنند . d-link حرفه ای تر از این مسائل هست . این آداپتورها عموما ساخت شرکت دلتا هستند که متخصص ساخت آداپتوره و سویچینگه

DOOM999
14-10-16, 16:06
میزان آمپری هم که از Usb هم میکشه هم مهمه .
نه مشکلی ایجاد نمیکنه . تمام افرادی مه حرفه ای که تو کار تعمیرات موبایل هستند . از این هاب استفاده میکنند . d-link حرفه ای تر از این مسائل هست . این آداپتورها عموما ساخت شرکت دلتا هستند که متخصص ساخت آداپتوره و سویچینگه

تا چند روز آینده تهیش میکنم.تا اون موقع که احتمال خطر نمیدی واسه سیستمم

AMD>INTEL
14-10-16, 16:11
تا چند روز آینده تهیش میکنم.تا اون موقع که احتمال خطر نمیدی واسه سیستمم

نه مشکلی نیست . طولانی مدت مشکل ایجاد میکنه نه در کوتاه مدت .

DOOM999
14-10-16, 16:32
شرمنده امید جان الان تو این عکس تو اون دوتایی که دورش رو قرمز کشیدم باید کابل کارت صدامو وصل کنم ؟ یا تو اون پنج تای بقیه

AMD>INTEL
14-10-16, 16:50
شرمنده امید جان الان تو این عکس تو اون دوتایی که دورش رو قرمز کشیدم باید کابل کارت صدامو وصل کنم ؟ یا تو اون پنج تای بقیه

این دو پورت برای شارژرها هستند و آمپر بیشتری میدن . به این هم میتونی وصل کنی
5 standard USB ports- 0.5 A per port 2
2 USB fast charging ports - 1.2 A per port 2