PDA

مشاهده نسخه کامل : فن Cpu من چرا صداش بلنده ميده؟

hOjjAt_PcNeTwOrK
14-08-07, 18:39
سلام
مدتهاست كه فن Cpu من صداش خيلي بلنده:1. (32):
چرا؟
يعني Cpu پيش از حد داغ ميكنه؟
يا مشكل از فنه؟
ممنون

M A H R A D
14-08-07, 18:48
اینتل پنتیوم داری؟

makintash
14-08-07, 19:14
سلام
چرا؟
يا مشكل از فنه؟
ممنون
دوست من اول چک کن ببین پره های فن نشکسته باشه این کار را زمانی که پی سی خاموشه بکن در مورد حرارت cpu هم میتونی از نرم افزار های مخشمص این کار استفاده کنی!
در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام دادی و مشکلی وجود داشت احتمال بر این میره که فن شما دچار خک گرفتگی شده چون این فن ها بلبورینگی هستند بر اقر مورور زمان گردوغبار باعث ایجاد صدا ا فن میشن که با خاگیری بر طرف میشه در ورتی که درست نشد ببر فن cpu را عوض کن!

Persiastore
14-08-07, 20:05
سلام
چرا؟
يا مشكل از فنه؟
ممنون
اول از همه فن رو باز کن و اونو از هدسینگ دربیار بعد تمیطش کن بعد هم برچسبش رو بردار و روغن کاریش کن

hOjjAt_PcNeTwOrK
14-08-07, 21:11
اینتل پنتیوم داری؟
اينتل پنتيوم 4 سي پيو 3 گيگ هست!

دوست من اول چک کن ببین پره های فن نشکسته باشه این کار را زمانی که پی سی خاموشه بکن در مورد حرارت cpu هم میتونی از نرم افزار های مخشمص این کار استفاده کنی!
در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام دادی و مشکلی وجود داشت احتمال بر این میره که فن شما دچار خک گرفتگی شده چون این فن ها بلبورینگی هستند بر اقر مورور زمان گردوغبار باعث ایجاد صدا ا فن میشن که با خاگیری بر طرف میشه در ورتی که درست نشد ببر فن cpu را عوض کن!

پره هاش سالمه
هيچ چيزيم گير نكرده
من فكر كنم گرد و خاك زياد باعث شده
چون يه دست كه رو مادر بورد ميكشي دستت سياه ميشه
من ميرم با يه چيز گردگيريش كنم

M A H R A D
14-08-07, 22:26
من ميرم با يه چيز گردگيريش كنم

دستمال برنداری بکشی روی مادربرد ...!
خیلی خطرناکه حجت !!

======

میتونی جارو برقی رو در حالت دمنده قرار بدی و روی مادربرد رو گردگیری کنی ( زیاد جلوی مین نگیر)

hOjjAt_PcNeTwOrK
14-08-07, 23:22
دستمال برنداری بکشی روی مادربرد ...!
خیلی خطرناکه حجت !!

======

میتونی جارو برقی رو در حالت دمنده قرار بدی و روی مادربرد رو گردگیری کنی ( زیاد جلوی مین نگیر)
ميگم مگه من ميخوام مادربورد بسوزه كه دستمال بكشم؟!

H_Omidi
12-09-07, 00:58
ببخشید من یک مشکل دارم که بعضی وقتا موقع کار یا روشن شدن کامپیوتر فن وای میسه! فن رو هم عوض کردم و به احتمال زیاد مشکل از مادر بورد هست (Soltek) البته یک بار هم قبلا دکتر رفته مشکل از کجاست؟:1. (28):

M A H R A D
12-09-07, 11:47
ببخشید من یک مشکل دارم که بعضی وقتا موقع کار یا روشن شدن کامپیوتر فن وای میسه! فن رو هم عوض کردم و به احتمال زیاد مشکل از مادر بورد هست (Soltek) البته یک بار هم قبلا دکتر رفته مشکل از کجاست؟:1. (28):
سوکت مخصوص فن رو چک کنید