PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیکی Dying Light

DOOM999
12-10-16, 22:01
سلام دوستان مشکلی برام پیش اومده توی بازی Dying Light .دودها و آتش رو به صورت مربع مربع نشون میده صورت افراد رو طوسی نشون میده گرافیک بازی وحشتناک همه اشیا قاطی میشه باهم خلاصه داغونه تمام آپدیتها شم ریختم ولی حل نمیشه

AMD>INTEL
12-10-16, 22:04
درایور کامل با ddu حذف کن . بعد درایور جدید را مجدد نصب کن . البته اگر بازی های دیگر هم مشکل هست . اگر بازیهای دیگه ایرادی ندارن . بازی رو مجدد نصب کن

DOOM999
12-10-16, 22:45
درایور کامل با ddu حذف کن . بعد درایور جدید را مجدد نصب کن . البته اگر بازی های دیگر هم مشکل هست . اگر بازیهای دیگه ایرادی ندارن . بازی رو مجدد نصب کن

امید جان قبلا این راهها رو رفتم .یادمه ولفنشتاین هم همین مشکلو داشت با یه آپدیت درست شد.واسه این 6تا آپدیت ریختم درست بشو نیست

amigames
12-10-16, 23:14
این مشکل جدیدا پیش اومده یا از اولین دفعه ای که این بازی رو انجام دادید این مشکل وجود داشته؟ اگر فقط با همین بازی مشکل دارید به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هست اما شاید احتمال کمی هم وجود داشته باشه که مشکل سخت افزاری باشه (شاید هم مرتبط نباشه به شخصه اطلاعاتم در این زمینه کامل نیست و فقط دارم حدس میزنم). مثلا من چند وقت پیش در حالی همه بازی ها درست اجرا میشدن یبارکی فقط با بازی Wolfenstein The Old Blood مشکل گرافیکی داشتم (برخی نقاط تصویر صورتی میشدن و در اوایل کار بازی این مشکل رو نداشت) و بعد از مدتی هم کارت گرافیکم سوخت و حالا با کارت جدید مشکلی ندارم.

DOOM999
13-10-16, 07:46
این مشکل جدیدا پیش اومده یا از اولین دفعه ای که این بازی رو انجام دادید این مشکل وجود داشته؟ اگر فقط با همین بازی مشکل دارید به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هست اما شاید احتمال کمی هم وجود داشته باشه که مشکل سخت افزاری باشه (شاید هم مرتبط نباشه به شخصه اطلاعاتم در این زمینه کامل نیست و فقط دارم حدس میزنم). مثلا من چند وقت پیش در حالی همه بازی ها درست اجرا میشدن یبارکی فقط با بازی Wolfenstein The Old Blood مشکل گرافیکی داشتم (برخی نقاط تصویر صورتی میشدن و در اوایل کار بازی این مشکل رو نداشت) و بعد از مدتی هم کارت گرافیکم سوخت و حالا با کارت جدید مشکلی ندارم.

نه برای از اول این جوری بود با Wolfenstein هم مشکل داشتم مشکلمم دقیقا مثل این بود دود رو به صورت مربع مربع های بزرگ نشون میداد و تصاویر میرفت توهم دیگه که با اپدیت جدیدش حل شد ولی این بازی با آپدیت مشکلش حل نشد .حالا دنبال نسخه بلک باکسشم

TechRadar
13-10-16, 12:36
سلام.
نسخه بازی شما چی هست؟ Reloaded یا نسخه کامل Prophet؟
با تشکر.

DOOM999
13-10-16, 13:08
سلام.
نسخه بازی شما چی هست؟ Reloaded یا نسخه کامل Prophet؟
با تشکر.

سلام
Reloaded

TechRadar
13-10-16, 13:49
شما Crack Fix نسخه ریلودد رو دانلود کنین.
این راهم برین شاید درست شد.
با تشکر.

DOOM999
13-10-16, 19:01
نشد اینم از عکس همه چیز داغونه
Only the registered members can see the link

TechRadar
13-10-16, 19:28
میشه یه تصویر از تنظیمات بازی هم بذارین.
بعد شما کارت گرافیکتون چی هست؟
با تشکر.

DOOM999
13-10-16, 19:36
تنظیماتش رو همرو تغییر دادم با همه تنظیمات آشنایی دارم مشکل از خود بازیه کارتم 980ti

TechRadar
13-10-16, 20:34
دقیقاً همچنین مشکلی رو در Batman arkham Knight دیده بودم.
شرمنده چون اطلاعی ندارم سکوت می کنم.

AMD>INTEL
13-10-16, 22:11
بعد از اپدیت درایور اینطوری شده ؟