PDA

مشاهده نسخه کامل : شیوه جدید دزدی اینترنت مخابرات

ᗩTᗩ
10-10-16, 20:27
با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران بزرگوار ، امیدوارم هر جا که هستین تندرست و شاد باشین

دوستان میخواستم شیوه جدید دزدی مخابرات رو براتون رو کنم که شاید خیلی ها متوجه نشدن و یا سروکارشون نیوفتاده

امروز ظهر بنده به دلیل قطع و وصل های مکرر که طی 10 روز بود ادامه داشت من با پشتیبانی 2020 تماس گرفتم و از قطع و وصل

اینترنت شاکی شدم و خواستار حل مشکل که با پاسخی عجیب و غریب مواجه شدم ، خانمی که پشت خط بودن بدون هیچ سوال و جوابی

به بنده گفتن که من مینویسم برای خرابی که مشکلتونو بررسی و حل کنن و ادامه دادند که اگر از طرف شما باشه15000 تومان هزینه داره و اگر

از طرف مخابرات باشه هم 5000 تومان هزینه ازتون میگیریم که من با شنیدن این موضوع بسیار شاکی و اعصبانی شدم که ایشون فرمودند به ما اینطور

دستور دادند و حرف آخر بنده هم این شد که گفتم بزارید خراب بمونه من پول مفت ندارم بریزم تو حسابتون و گوشی رو گذاشتم ....

-----------------------------------------------------------

بله همونطور که خوندین و متوجه شدین خدماتی که اصولا باید رایگان باید باشه پولی شده و اونم نه یکی دو تومن بلکه 15 هزار تومن

و جالبش اینجاست که حتی اگر مشکل از خود مخابرات هم باشه باز باید ما پول بدیم !!! واقعا چاپیدن مردم تا این حد؟ دزدی هم اینقدر تابلو ؟

این همه مردم رو چاپیدن بس نبود اینم مدل جدیدشونه برای پر کردن حسابهاشون

جناب وزیر و همکارانش که دم به دم خبر ارتقا کیفیت و سهولت خدمات رو میدن ولی نمیدونم منظورش کدوم شهر یا کشوره ولی هر کشوری که باشه اینجا نیست !!

واقعا داریم کجا میریم ؟ چرا هیچکس به فکر مردم نیست ؟ چرا همش شده دزدی و چاپیدن و .... ؟

واقعا متاسفم برای خودم که در کشور به این خوبی چنین مسئولین و مدیران بی لیاقت و مفت خور و دروغگو و پول پرستی دارم واقعا فسوس .. افسوس

Haswell
10-10-16, 21:36
دو تا شرکت تا وقتی روی زمین باقی باشن (چه دولتی بمونن چه بخیال خودشون خصوصی بشن) در هر حال اسباب بالا رفتن آمار مرگ و خودکشی در میان ایرانیها هستن : ایرانخودرو و مخابرات :1. (35):

Mehrdad.A 88
10-10-16, 22:04
من اگه بودم میرفتم یک کوکتل مولوتف مینداختم تو نمایندگیشون

ᗩTᗩ
10-10-16, 22:45
دو تا شرکت تا وقتی روی زمین باقی باشن (چه دولتی بمونن چه بخیال خودشون خصوصی بشن) در هر حال اسباب بالا رفتن آمار مرگ و خودکشی در میان ایرانیها هستن : ایرانخودرو و مخابرات :1. (35):

سلام
بله با شما موافقم دوست بزرگوارم / آمار مرگ و هزاران مصیبت و بیماری و سرطان از فکر کردن به همین مشکلات میاد

من اگه بودم میرفتم یک کوکتل مولوتف مینداختم تو نمایندگیشون

سلام
والا اگر توانم بود مطمئن باشین این کار رو میکردم تا مردم یه نفس راحتی بکشن / خدا شاهده رسیده به استخونم

AMD>INTEL
10-10-16, 22:52
انگار شخصیت های مجموعه برره و پول زور گرفتن توسط این عزیز دلان نهادینه شده . :lol:

ᗩTᗩ
10-10-16, 23:14
انگار شخصیت های مجموعه برره و پول زور گرفتن توسط این عزیز دلان نهادینه شده . :lol:

سلام خدمت استاد عزیزم
کاملا درسته و حدستون 200 درصد درست میباشد:cool:

mohammad1985
10-10-16, 23:22
اون زمانی که ملت گول سرویس های خوش آب و رنگ مخابرات ( دزد بزرگ ) رو میخوردن صدای ما به جایی نرسید چقدر باعث ریزش مشتریان شرکتهای دیگه شدن با روش های ناجوانمردانه

ᗩTᗩ
10-10-16, 23:56
اون زمانی که ملت گول سرویس های خوش آب و رنگ مخابرات ( دزد بزرگ ) رو میخوردن صدای ما به جایی نرسید چقدر باعث ریزش مشتریان شرکتهای دیگه شدن با روش های ناجوانمردانه
سلام
البته من تا الان گول این سرویسهای مذخرف رو نخوردم و اینم که میبینین مجبوری رفتم سراغ شاه دزد ( مخابران )
این دزدان به همه چیز خیلی ضرر زدن به پول و وقت ماها که غیر قابل جبران هست
فردا هم وزیر باز میاد میگه 99 درصد مشترکین از سرویسهاشون راضی هستند !!!

TechRadar
11-10-16, 08:57
من هم به شدت از خدمات مخابرات ناراضی ام.
قطعی های پی در پی که خیلی عجیب پیش میاد.
پشتیبانی افتضاح که واقعاً قابل قبول نیست.
در آخر بگم جیب های مردم براشون مهمه نه رضایتشون.
با تشکر از ATA MAHMOODI که مارو از دزدی این شرکت آگاه کرد.
با تشکر.

ᗩTᗩ
11-10-16, 13:13
من هم به شدت از خدمات مخابرات ناراضی ام.
قطعی های پی در پی که خیلی عجیب پیش میاد.
پشتیبانی افتضاح که واقعاً قابل قبول نیست.
در آخر بگم جیب های مردم براشون مهمه نه رضایتشون.
با تشکر از ATA MAHMOODI که مارو از دزدی این شرکت آگاه کرد.
با تشکر.

با سلام
بله متاسفانه پر کردن جیبهاشون براشون مهمه و کوچکترین اهمیتی به ماها نمیدن
خواهش میکنم دوست بزرگوار

AMD>INTEL
11-10-16, 15:53
منطقه ما هم مخابرات سرویس میداد . ولی ترسیدم برم سمتش . چون قبلا هم آسیا تک داشتم دوباره آسیا تک گرفتم . این هم تقریبا تا قبل از عید مشکل داشت قطعی و کندی داشت ولی الان امسال بعد از خرداد خیلی خیلی بهتر شده .کلا این خصوصی ها کمی بیشتر رعایت مشتریان میکنند تا خود مخابرات .جدیدا هم تهران خیلی از مراکز را فیبر نوری میکنند . اینطوری دست مخابرات بازتر میشه . چون تعداد شرکت هایی که روی فیبر adsl میدن محدوده .

TechRadar
11-10-16, 19:33
منطقه ما هم مخابرات سرویس میداد . ولی ترسیدم برم سمتش . چون قبلا هم آسیا تک داشتم دوباره آسیا تک گرفتم . این هم تقریبا تا قبل از عید مشکل داشت قطعی و کندی داشت ولی الان امسال بعد از خرداد خیلی خیلی بهتر شده .کلا این خصوصی ها کمی بیشتر رعایت مشتریان میکنند تا خود مخابرات .جدیدا هم تهران خیلی از مراکز را فیبر نوری میکنند . اینطوری دست مخابرات بازتر میشه . چون تعداد شرکت هایی که روی فیبر adsl میدن محدوده .
ببخشید آسیا تک توی بحث پینگ چطوره؟
و یه سوال دیگه به طور مثال 1GB رو در چه مدت زمان دانلود می کنه؟
با تشکر.

AMD>INTEL
11-10-16, 19:57
ببخشید آسیا تک توی بحث پینگ چطوره؟
و یه سوال دیگه به طور مثال 1GB رو در چه مدت زمان دانلود می کنه؟
با تشکر.

سرویس من نامحدوده وضعیت دانلودش خیلی خوب نیست . پینگ هم وضع خوبی داره .

ᗩTᗩ
11-10-16, 22:20
درود دوباره
همین محدودیتها و اجباری ها باعث میشه مخابرات یه گام جلوتر باشه / هیچ وقت اجازه رقابت سالم به بقیه شرکتها نمیده و همیشه با دغل بازی و زورگویی و انحصار
جلوی پیشرفت رو میگیره
امیدوارم روزی برسه این مخابرات دزد بیوفته دست اهل فن نه یه تعداد مفت خور پول پرست که عاشق چپاول و زورگویی هستند

Chrome
12-10-16, 11:49

منم به اجبار فیبر نوری دارم از مخابرات استفاده میکنم
میدونید کدوم شرکت روی فیبر adsl میده؟
من که چیزی پیدا نکردم:1. (28):

nazyaryan
12-10-16, 11:53
یدونه دزدی جدید هم واسه ما اتفاق افتاده
کلا چون همه موبایل دارن به هیچ عنوان از تلفن خونه استفاده نمیکنیم و نکردیم فقط نقش رابط واسه اینترنت داشت تا اینکه یه روز دیدیم تلفن قطع شده خخخخخ:lol::lol::lol:
بعد رفتیم مخابرات گفتن هزینه تلفن نپرداختین قطع شدین خخخخخخخ:lol::lol::lol:
بعد که گفتیم ما اصلا حتی یک بار هم ازش استفاده نکردیم تازه فهمیدم همین که خط داشته باشی باید پول زور بدی خخخخ
اسمش هم هست مالیات:lol::lol: چقدر آَخه مالیات 18 تومن واسه خطی که حتی یک بارم استفاده نشده ازش
کلا تو ایران همین طوری باید پول بدی خخخخ
سیم کارت میخری شارژت میدزدن
تازه مثلا شارژ 5 تومنی میخری توش 4 هزار و خورده ای داره خخخخخ
سیم کارت دائمی میخری حتی اگه تماس نگیری پول زور میگیرن ازت
ماشین میخری روزی 2 3 هزار تومن ناقابل پول بیمه باید بدی
شرکت بنز 2500 تا خدمه رو یک سال بکار میگیره یه ماشین شاسی بلند طراحی میکنن قیمتش با سود و همه چی میشه 480 میلیون تومن بعد تو ایران یک میلیارد و چهارصد میلیون میگیرن ازت یعنی اینا از بنز هم بیشتر سود میکنن :wink: بنز بیچاره شاخ در آورده بود خخخخ
خونه میخری حتی اگه ازش استفاده نکنی باز مالیات آب و برق و... میاد واست
خونه میسازی باید 15 میلیون فقط همین طوری بدون هیچ دلیلی به شهرداری بدی اسم باجی که باید بدی الان یادم نیست چی بود
مغازه میسازی باید ده برابر قیمت پول به شهرداری بدی فقط واسه اینکه ملکت مجوز تجاری بودن بگیره
مثلا یک مغازه ارزشش 300 میلیون باشه همون قدر باید به شهرداری باج بدی خخخخخ
بخدا ما اصلا تی وی نمیبینیم الان ده ساله من تی وی ندیدم اصلا
پولش ولی رو قبضمون میاد خخخخ

این آخریه خیلی با حاله یعنی خخخخخخخخخخ

حالا اینا هیچ کدوم اندازه این آخری سوز نداره دیگه :whistle:

امواج مضر پارازیت بیست برابر مقدار مجاز جهانی باید تحمل کنی پولشم میگیرن تازه ازت
کشور اول سرطان جهان شدی دیگه مبارکت باشه:11()::love:

انقدر از بدی ها گفتم حالا یدونه از دست آوردهای مهم و افتخارات ملی بگم که آخر سر خوشحال و سرزنده فروم رو ترک کنید:1. (29):
کشور اول کنترل جمعیت در دنیا شدیم از دانشگاهای سوئد اومدن ایران ببینن چطوری به این موفقیت بزرگ دست پیدا کردیم جا داره علاوه بر تشکر از مسئولین عزیز بخاطر کسب این افتخار ملی از شرکت سایپا و مخصوصا برند محبوب پراید هم که نقش اساسی در کنترل جمعیت داره هم تشکر ویژه ای بنماییم:great:

اینکه گفتم از دانشگاهای سوئد اومدن حقیقته ها فکر نکنید طعنه زدم خخخخ
فعلا بای بای :lol::lol:

AMD>INTEL
12-10-16, 12:08
منم به اجبار فیبر نوری دارم از مخابرات استفاده میکنم
میدونید کدوم شرکت روی فیبر adsl میده؟
من که چیزی پیدا نکردم:1. (28):

آسیا و شاتل هم بعضی از مراکز میدن . ولی باید با خودشون تماس بگیرید .

nazyaryan
12-10-16, 13:03
راستی این یادم رفت بگم تو جنگ هشت ساله با عراق سالیانه 19000 نفر از ایرانی ها کشته شدن
ولی آمار تصادفات سالی 23000 کشته می باشد. بله خخخخخخخ
نوزده هزار نفر وضعیت جنگی و 23 هزار نفر در دوران صلح:1. (16)::1. (5)::1. (5):

AMD>INTEL
12-10-16, 13:08
راستی این یادم رفت بگم تو جنگ هشت ساله با عراق سالیانه 19000 نفر از ایرانی ها کشته شدن

پست های بی ربط بدید و لینک های غیر مجاز بگذارید . مستقیم بن میشید .

nazyaryan
12-10-16, 13:22
باشه
ببخشید:1. (38):
تکرار نمیشه دیگه :1. (38):

ᗩTᗩ
12-10-16, 16:05
یدونه دزدی جدید هم واسه ما اتفاق افتاده
کلا چون همه موبایل دارن به هیچ عنوان از تلفن خونه استفاده نمیکنیم و نکردیم فقط نقش رابط واسه اینترنت داشت تا اینکه یه روز دیدیم تلفن قطع شده خخخخخ
Only the registered members can see the link

بعد رفتیم مخابرات گفتن هزینه تلفن نپرداختین قطع شدین خخخخخخخ
Only the registered members can see the link

بعد که گفتیم ما اصلا حتی یک بار هم ازش استفاده نکردیم تازه فهمیدم همین که خط داشته باشی باید پول زور بدی خخخخ

...................

سلام

بله متاسفانه همه جوری دارن از مردم بدبخت میدزدن حالا با هر روش یا ترفندی که باشه
من خودم برای همین خطم که اصلا گوشی تلفن نداره باید ماهی 3 4 هزار تومن پیاده بشم + بدهی قبلی که معلوم نیست واسه کی هست !!!
مالیات برای آبادانی و توسعه و پیشرفت کشور لازمه ولی خب تو این کشور نه اصولش و قوانینش رو بلدن نه مقدارشو و کلا همه چیش قروقاطی و سلیقه ای هست یا به قول شما زوری
متاسفانه این کشور در موقعیت بدی قرار داره از هر جهت که متاسفانه من و شما به جز نگاه کردن کاری نمیتونیم بکنیم مگر اینکه متحد باشیم که تو این کشور بیشتر یه جوک هست و آرزو !!

FRANKLIN
12-10-16, 16:22

چرا چرت و پرت میگی .راس میگن زنا مغزشون کوچیکه چرا پست بی ربط میذاری .حتما با این عکس آواتارت میخای شارژ ایرانسل مجانی هم بگیری. اینجارو با اینستاگرام اشتباه گرفتی

ᗩTᗩ
13-10-16, 02:04
چرا چرت و پرت میگی .راس میگن زنا مغزشون کوچیکه چرا پست بی ربط میذاری .حتما با این عکس آواتارت میخای شارژ ایرانسل مجانی هم بگیری. اینجارو با اینستاگرام اشتباه گرفتی دخترم
گمشو بیرون
دوست بزرگوارم ضمن سلام خدمت شما
ازتون میخوام ناراحت نشین و به کسی یا جنسیتی توهین نکنید / حالا فرض کنید اشتباه فرستادن یا شایدم نتونستن منظورشونو اونطور که باید بیان کنن و شما ندیده قلمداد کنید
به هر حال اگر لازم باشه مدیران محترم برخورد میکنن که البته همین مورد رو گوشزد کردن به ایشون
متشکرم

daniel110
13-10-16, 07:53
سلام .
ولی ماکه مخابرات خریدیم اون آقای اومدن خونمون و بدون هزینه ای رفتن ، البته برای بار اول که راه بندزن .ولی در کل مخابرات مشهد خیلی خرابه ، ما بد بختایی که فیبر نوری داریم ، فقط باید مخابرات بخریم ! تازه مخابرات ما حتی یدونه طرح نامحدود هم نداره !

FRANKLIN
13-10-16, 07:53
دوست بزرگوارم ضمن سلام خدمت شما
ازتون میخوام ناراحت نشین و به کسی یا جنسیتی توهین نکنید / حالا فرض کنید اشتباه فرستادن یا شایدم نتونستن منظورشونو اونطور که باید بیان کنن و شما ندیده قلمداد کنید
به هر حال اگر لازم باشه مدیران محترم برخورد میکنن که البته همین مورد رو گوشزد کردن به ایشون
متشکرم

آخه دوست عزیز این اولیش نیست یه خانوم دیگه هم توسایت داریم همینجوریه یه عکس مستهجن ازخودشون میزارن بعد یه چرت و پرتی مینویسن که افراد بهشون پی ام بدن شارژ بگیرن یا شایدم میخوان خودشونو مطرح کنن این سایت تخصصیه نباید به این آدمای سبک مغز اجازه داد وارد شن .مدیریت محترم سایت هم که فرمودید که نمیتونه تمام انرژیش رو بزاره سر این افراد بعدشم به اینا فرصت میدن شاید که اصلاح شن ولی اینا حالیشون نیست یه نمونه دیگه که به نظر من باید بن شه شخصیه با نام کاربری javaheri

DOOM999
13-10-16, 07:55
فیبر نوری سرعتش خوبه یانه چون من یکی از دوستانم استفاده میکنه میگفت تعریفی نداره

daniel110
13-10-16, 09:09
اون فیبر نوریه بلاد کفره که 57 گیگابیت بر ثانیه است و خوبه ، ماله ما 200 مگابیته که مخابرا فقط 2 مگابیتش رو میده !!!!!

DOOM999
13-10-16, 09:16
اون فیبر نوریه بلاد کفره که 57 گیگابیت بر ثانیه است و خوبه ، ماله ما 200 مگابیته که مخابرا فقط 2 مگابیتش رو میده !!!!!

الان ماکه فیبر نوری نداریم 2 مگابیت رو داریم استفاده میکنیم

daniel110
13-10-16, 09:21
در کل فیببر نوریه ایران رو گفتم !

AMD>INTEL
13-10-16, 11:56
آخه دوست عزیز این اولیش نیست یه خانوم دیگه هم توسایت داریم همینجوریه یه عکس مستهجن ازخودشون میزارن بعد یه چرت و پرتی مینویسن که افراد بهشون پی ام بدن شارژ بگیرن یا شایدم میخوان خودشونو مطرح کنن این سایت تخصصیه نباید به این آدمای سبک مغز اجازه داد وارد شن .مدیریت محترم سایت هم که فرمودید که نمیتونه تمام انرژیش رو بزاره سر این افراد بعدشم به اینا فرصت میدن شاید که اصلاح شن ولی اینا حالیشون نیست یه نمونه دیگه که به نظر من باید بن شه شخصیه با نام کاربری javaheri

مطمئن باشید تیم مدیریت شهر سخت افزار اجازه چنین کاری نمیده . اجازه چنین کاری به هیچکس نمیده . این موارد را به عهده مدیریت سایت بگذارید .
با تشکر

Haswell
14-10-16, 18:04
یک سوال از دوستانی که مشترک مخابرتن
دلیل پابند بودنتون به ADSL - اونم از مخابرات - چیه؟
الان که یک دهه قبل نیست که بگین مجبوریم و نیست و چنین و چنانه
کی میخواین دندون پوسیده رو بکشین

ᗩTᗩ
14-10-16, 19:08
یک سوال از دوستانی که مشترک مخابرتن
دلیل پابند بودنتون به ADSL - اونم از مخابرات - چیه؟
الان که یک دهه قبل نیست که بگین مجبوریم و نیست و چنین و چنانه
کی میخواین دندون پوسیده رو بکشین

سلام
من که گفتم خط بنده فیبر نوری هست و مجبورم از این خراب شده اینترنت بگیرم وگرنه بنده به هیچ عنوان طرف این خراب شده نمیرم
همه شرکتهای خصوصی هم اینجا فعالیت دارند ولی مخابرات فیبر نوری رو مختص خودش کرده و نمیزاره ماها از شرکتهای خصوصی اینترنت بگیریم

Haswell
14-10-16, 20:11
سلام
من که گفتم خط بنده فیبر نوری هست و مجبورم از این خراب شده اینترنت بگیرم وگرنه بنده به هیچ عنوان طرف این خراب شده نمیرم
همه شرکتهای خصوصی هم اینجا فعالیت دارند ولی مخابرات فیبر نوری رو مختص خودش کرده و نمیزاره ماها از شرکتهای خصوصی اینترنت بگیریم

دلیل پابند بودنتون به ADSL - اونم از مخابرات -

فرض کنیم سیم مسی هم داشتین
بازم ADSL با این نرخ و خدمات ارزشش رو داشت ...؟
(حس می کنم برای خیلیها پابندی به ADSL بیشتر ناشی از عادته تا نیاز)

ᗩTᗩ
14-10-16, 22:06
فرض کنیم سیم مسی هم داشتین
بازم ADSL با این نرخ و خدمات ارزشش رو داشت ...؟
(حس می کنم برای خیلیها پابندی به ADSL بیشتر ناشی از عادته تا نیاز)

درود
والا من که به شخصه عقلم سرجاشه و اگر لحظه ای ببینم فرصتی یا موقعیتی ایجاد شده برای کوچ کردن
به شرکتی دیگر شبانه این کار رو انجام میدم و هیچ ربطی به عادت و این چیزا نداره دوست عزیزم
عاشق چشم و ابروش که نیستم پول میدم و باید به همون مقدار استفادش رو ببرم و اگر نبرم بی خیالش میشم چون پولو مفت گیر نمیاریم که مفت ار دست بدم

AMD>INTEL
14-10-16, 22:37
وقتی موردی مثل عطا جان باشه و سرویس دهنده دیگری سرویس ندهد . بله واقعا اجباری میشه . چون هزینه وایمکس و 4g اپراتورها نسبت به adsl بالاست .
خیلی مناطق هم هستند به دلایلی همین مخابرات هم سرویس نمیده

ᗩTᗩ
14-10-16, 23:25
وقتی موردی مثل عطا جان باشه و سرویس دهنده دیگری سرویس ندهد . بله واقعا اجباری میشه . چون هزینه وایمکس و 4g اپراتورها نسبت به adsl بالاست .

درود خدمت استاد عزیزم
بله کاملا درسته میفرمایین چون هزینه سرویستهای بی سیمی مثل وایمکس یا 4G اصلا به صرفه نیست
بله خیلیهام هستند تو همین شهر کافوی خالی برای برقرای بستر اینترنت ندارن و منتظرن تا یه بنده خدایی سرویسشو تمدید نکنه یا تخلیه کنه و جاگزین بشن
واقعا اینترنت هم آرزوست

Haswell
15-10-16, 04:12
اتفاقا از اول منتظر بودم یکنفر بالاخره همین نتیجه گیری رو بکنه امیدخان، تا منم بگم هر چیزی بهایی داره و کیفیت بالاتر هم بهای خودش رو
حتی میشه مصرف رو پایینتر آورد اما از یک اپراتور دیگه خدمت بهتری گرفت تا گله و شکواییه کمتر باشه، این وضع عین خودآزاری هست بنظرم. پول مهمتره یا اعصاب و روان؟ البته که در کشور ما پول.

شما سوار تاکسی پیکان قراضه هم میتونین بشین چون ممکنه ارزانتر حساب کنه اما کولر و بخاری که هیچ، کمترین ایمنی در صورت بروز سانحه هم هیچ، حتی سرعت مطلوب شما رو هم نداره و تا بمقصد برسین احتمالا مدام توی دلتون دارین یکی رو فحش میدین، بمقصد هم رسیدین رمق و حوصله ای نمانده. با اینهمه همچنان مشتری داره چجور !
اما تاکسی سمند از هر جهت از اون بهتره اما طبعا هزینش ممکنه قدری بالاتر باشه (نگفتم تاکسی تویوتا کمری هیبریدی، چون ممکنه بگن مال اغنیاست و همه جا رو هم پوشش نمیده)
آیا این کافی نیست که بدونیم مخابرات از زمانیکه فیش حقوق یک کارمند تنها 20 هزار تومان بود با اینحال سیمکارتهای دولتی 2-1 میلیون تومانی به مردم واگذار می کرد!! تا به امروز هم سیاستش همیشه عرضه ی نازل ترین کیفیت ها در قبال بالاترین بها بوده/هست/خواهد بود (باور کنین این فحش نیست:1. (35):، عین واقعیته). اینه که بسهم خودم حاضر بوده/هستم/خواهم بود که هیچ خدمتی ازش نگیرم تا براه بیاد. خوشبختانه فکر کنم خیلیها امروزه مثل من فکر و عمل میکنن، چیزی که یکدهه قبل حتی تصورش هم خیال پردازی بود. در پست دوم حرف اول و آخر رو درباره ی این شرکت خیلی موجز و خلاصه گفتم، طنز نبود. بسکه طنز گرفتیم اوضاعمون شده فربه کردن چپاولگرها و کم فروشها بدست خودمون.
یک کلمه ی قصار از من : شرایط فعلی هر شخص، اول زاییده ی انتخابهای اوست و بعد جبر محیط.
بر در ارباب بی‌مروت دنیا/ چند نشینی که خواجه کی به درآید؟
خوش باشید

AMD>INTEL
15-10-16, 11:57
شما سوار تاکسی پیکان قراضه هم میتونین بشین چون ممکنه ارزانتر حساب کنه اما کولر و بخاری که هیچ، کمترین ایمنی در صورت بروز سانحه هم هیچ، حتی سرعت مطلوب شما رو هم نداره و تا بمقصد برسین احتمالا مدام توی دلتون دارین یکی رو فحش میدین، بمقصد هم رسیدین رمق و حوصله ای نمانده. با اینهمه همچنان مشتری داره چجور !
:1. (35): البته من مترو را به پیکان قراضه ترجیح میدم .:Love-ssa~! (1):

ahmad98
15-10-16, 13:05
مشکل جدی دیگه ایی هم هست که مخابرات نمیزاره شرکت های خصوصی رقابت عادلانه ایی داشته باشند ....

ᗩTᗩ
15-10-16, 21:31
مشکل جدی دیگه ایی هم هست که مخابرات نمیزاره شرکت های خصوصی رقابت عادلانه ایی داشته باشند ....

سلام
بله کاملا درسته دوست عزیزم چون اگر رقابت سالم بود الان از مخابرات و اینترنتش خبری نبود / ولی متاسفانه رقابت به شدت ناسالم و محدودیتهای سنگینی اتخاذ شده
که همیشه مخابرات جلو باشه شوربختانه

mohsen1367
16-10-16, 01:46
بنده اینترنت شاتل دارم
و ناچارن تلفن خونه هم دایر هست همیشه .

با اینکه استفاده ای از تلفن بجز اینترنت ندارم هر دوره 5 یا 6 تومن پول میومد که بلافاصله پرداخت میکردم .
این سری 19900 برای من پول تلفن یک دوره اومده .

که اصلا نمیدونم از کجاست و چجوری این پول رو محاسبه کردن ؟؟؟ :1. (27):

اگه قبلنا قبض میومد در خونه می فهمیدی چقد بدهکاری و بدهی از کجا اومده الان قبض نمیاد .
مستقیم اسمس میاد که مشترک گرامی فلان قدر بدهکاری پرداخت نکنی دهنت سرویسه .

به هرحال میخوام پیگیری کنم ببینم چجوریه ؟

علی حسنی
16-10-16, 15:56
با اینکه استفاده ای از تلفن بجز اینترنت ندارم هر دوره 5 یا 6 تومن پول میومد که بلافاصله پرداخت میکردم .

متاسفانه رسم شده تو قبضها گزینه های عجیب زیادی میاد فرقی هم نمی کنه آب و برق و گاز و ...

مثلا قیض تلفن خود بنده یه مبلغی به عنوان آبونمان و یک مبلغی به عنوان آبونمان سرویس های ویژه میاد که این ماه جمع اونها دو برابر مبلغ مصرفی تلفنم شده (مالیات هم اضافه میشه که با اون میشه بیش از دو برابر) به عبارتی هر چقدر میزان مصرفم شده بیش از سه برابر برام قبض آوردن .

جالب تر اینجاست که هر کجا هم بری جوابگو نیستند (مخابرات میگه امور مشترکین و مشترکین میگه مخابرات !!!!! و ... )

ولی خوب من فکر می کنم چون تو تعرفه ها و میزان مصرف زیاد نمی تونن افزایش قیمت داشته باشند (قانونا) میان گزینه های دیگه رو خیلی کاریکاتور وار اضافه می کنند .که معمولا تو این جور موارد دادستان های محترم و نمایندگان مجلس باید ورود پیدا کنند و مردم نمی تونند تک تک برن از ادارجات دولتی و نیمه دولتی شکایت کنند (هزینه از کار افتادگی و دادرسی بسیار بیشتر و به خورد شدن اعصاب نمی ارزه)

unlimited
16-10-16, 20:06
خداوند می فرماید سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم ، مگر اینکه خودشان بخواهند . پس ما خودمان خواستیم که این شده :1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28):

ᗩTᗩ
16-10-16, 21:38
آخرین اطلاعات از پیگیری شکایت انجام شده به وزارت / آپدیت شده : 25/ 07 / 1395

دوستان امروز حدودای ساعت 10 صبح از طرف بازرسی با بنده تماس گرفتن و شرح دقیق شکایت رو خواستن که براشون قشنگ توضیح دادم
و ایشون هم گفتن مورد رو بررسی میکنیم و بهتون اطلاع میدیم
( مورد مهم اینه که ایشون با اینکه از یک بخشی هستند که باید تمام بخشنامه ها و دستورات رو چک کرده و اطلاعاتشون کامل بوده باشه متاسفانه در جریان این تصمیم نبودند !! )
بعداز حدود 1 ساعت ایشون دوباره تماس گرفتن و پرسیدن از شما چه رقم مبالغی درخواست کرده بودند برای رفع خرابی ؟ که من گفتم و ایشون گفتن
که داریم بررسی میکنیم این مورد رو که به اطلاعتون میرسونیم و ظهر حدودای ساعت 1:30 با بندهو از بخش دیگر که مسئول کل پشتیبانی بودند با بنده تماس گرفتن
و با کلی مکالمه گفتن طبق تصمیم نهایی شورای بازرسیمبلغ 5000 تومنی که بابت رفع (خرابی از طرف مخابرات) دریافت میشد حذف شد ولی مبلغ 15000 تومن
که بابت رفع (خرابی داخل منزل) دریافتمیشده هنوز پابرجاست و اون هم به خاطر چندبخشی کردن این مجموعه ( پشتیبانی ) و اختصاصی کردن
این بخش هست که ماموران ما بهتر بتونن به مشکلات داخلی کاربران رسیدگی کنن و ادامه دادن که ما تلاش میکنیم که کاربران از هر لحاظ راضی باشن .ولی خب این موضوع رو به
صورت کتبی بهم ارسال نکردن در جواب شکایت که خودش یک نوع شبه هست که من هنوز باور ندارم اون 5000 تومن حذف شده باشه و تا لحظه ای که جواب کتبی شکایت برام ارسال نشه این داستان رو ادامه میدم ....

.Only the registered members can see the link 0.PNG (Only the registered members can see the link)

و مورد جالب و مهم اینه که از چند تماس بنده که با 2020 داشتم فقط یکیش ثبت شده بود و اونم دقیقا مکالمه هایی بود که پشتیبانی برخورد بسیار زننده و تندی داشتند
و طلب هزینه میکردند و تلاش میکردند که یک خرابی برای مشترک ثبت کنن که فقط آخرین مکالمه من ثبت شده و آماده شنود بود که این موضوع رو هم بنده اضافه کردم
و گفتم شما از ترس حتی مکالمه های بنده رو ثبت نکردین تا یه وقت لو نره این همه تند خویی و اسرار برای اخذ هزینه و ثبت خرابی ، که
ایشون گفتن بله متاسفانه این مورد از طرف پشتیبانی انجام شده که ما اونو هم بررسی میکنیم و با کلی تشکر و عذرخواهی گوشی رو گذاشتن

ᗩTᗩ
16-10-16, 21:46
بنده اینترنت شاتل دارم
و ناچارن تلفن خونه هم دایر هست همیشه .

اگه قبلنا قبض میومد در خونه می فهمیدی چقد بدهکاری و بدهی از کجا اومده الان قبض نمیاد .
مستقیم اسمس میاد که مشترک گرامی فلان قدر بدهکاری پرداخت نکنی دهنت سرویسه .

سلام
بنده هم همین مشکلو با موردی به نام بدهی قبلی دارم که هرچقدر صاف میکنی بازم تو فیش بعدی که میاد مینویسه بدهی قبلی فلا قدر !! که بعداز چند روز اداره گردی گفتن حلش میکنیم
کلا میتونم بگم باید یه دونه شمشیر بگیری دستت کار رو زندگیتون ول کنی بیوفتی از این اداره به اون شرکت برای گرفتن حقت / واقعا عجس دوره ای شده

خداوند می فرماید سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم ، مگر اینکه خودشان بخواهند . پس ما خودمان خواستیم که این شده :1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28):

سلام
واقعا حرف دل منو زدید دوست عزیزم / بله هر چه بر سرمون بیاد حقمونه چون هیچ اعتراضی نداریم بهش و میگیم اشکلالی نداره و در اوج بی تفاوتی به سر میبریم

ᗩTᗩ
24-10-16, 19:45
آخرین اطلاعات از پیگیری شکاییت از مخابرات / به روز رسانی 26 / 07 / 1395

امروز ظهر هم به فاصله 2 ساعت و ظهر و بعدازظهر با بنده تماس گرفتن مبنی بر بررسی موضوع شکایت و ازم پرسیدن آیا از شما وجهی
دریافت شده ؟که منم گفتم نه وجهی دریافت نشده ولی اقدام به گرفتن وجه با گرفتنش فرقی نمیکنه و ربطی به موضوع شکایت ندارهبعد دوباره با بنده
تماس گرفتن که گویا مخابرات اصلا مجوز دریافت وجهی رو صادر نکرده و گرفتن هر گونه وجه و اینا غیر قانونیه و تقصیر رو انداختن گردن پیمانکار
مخابرات و گفتن ما داریم بررسی میکنیم و گفتم واقعا مخابرات شده هر کی هر کی که هر کسی میتونه واسه خودش دکه بزنه پول بزنه به جیب !

آخرین به روزرسانی 1395/07/27
حدودای 2 ظهر بود که از بازرسی استان تهران با بنده تماس گرفتن و بعداز چندتا سوال در مورد شکایت و بازگو کردن متن شکایت به صورت کامل
و این که آیا وجهی پرداخت کردین که منم به تمام سوالات پاسخ دادم و ایشون هم گفتن به مخابرات و پیمانکار مربوطه گوشزد خواهیم کردو پاسخی که
دریافت کردم رو هم خودتون ببینید !!!! یعنی شاخ درآوردم از اینکه من کجا نوشتم از من وجهی دریافت شده ؟ یعنی حتما باید مبلغی رو پیاده میشدم
بعد شکایت میکردم !!!!!واقعا خیلی متاسفم که هنوز جرات اینو ندارن که اشتباهشونو به صورت کتبی هم عنوان کنن ولی برای خالی کردن بیت المال جراتی دارن در حد بمب اتم !

Only the registered members can see the link ba6827298aaa7d3.PNG

اینم از آخرین پیگیری بنده در تاریخ : 1395/08/3 که هنوز وقت نکردن پاسخ بدن

Only the registered members can see the link 6.PNG (Only the registered members can see the link)

mohammad1985
25-10-16, 13:13
عکسها خانا نیست

ᗩTᗩ
18-11-16, 12:50
دوستان بعداز کلی صبر( حدود 20 روز برای پاسخ تجدید نظر اول !! ) پاسخ رو کتبی دادن
Only the registered members can see the link 4b9f09f.PNG (Only the registered members can see the link c.PNG)

تایپیک بسته شود . مرسی