PDA

مشاهده نسخه کامل : سوالات و مشکلات پرینترهای تک کاره سامسونگ

bahman.g
06-10-16, 17:16
با درود
من پرینتر 1660 تک کاره سامسونگ دارم، برای اولین بار نیاز به شارژ پیدا کرد و از اونجایی که میدونستم شارژ کاردنش سخت نیست یه آموزش دیدم و تونر و درام تهیه کردم برای شارژ( درام اصلیش روی یه اشتباه روش یه لکه افتاد و اثرش توی چاپ کاملا مشخص هست)
طبق آموزش تصویری من کارتریج و کامل باز کردم مخزنشو تمیز کردم، درام ، بیلد درام، مگنت و بیلد مگنت و و یه استوانه نازک تر بود که اسمشو نمیدونم همرو با پنبه به خوبی تمیز کردم و بستمشون و درام جدید رو جایگزین کردم
نتیجه کار:
الان وقتی چاپ میکنم سمت راست کاغذ در فاصله های 4-5 سانتی به ضخامت 1 الی 1.5 سانت کمرنگ چاپ میکنه
یه خط های افقی نازک هم میندازه
اون لکه های کوچیک سمت چپ مربوط به درام اولیه و اون با تعویض درام درست میشه ولی اون راه راه های کم رنگ با تعویض درام درست نمیشن
مگنتشو یکیدوبار درآوردم تمیز کردم ولی درست نشد.
پرینتر ریست شده هست

تصویر از پرینت
Only the registered members can see the link

علی حسنی
06-10-16, 21:34
شما اگه برای بار اول کارتریج رو باز کردید (بدون تجربه قبلی ) نباید همه قطعات رو از هم باز می کردید و فقط تونر می ریختید کافی بود .

به هر حال چیزی که مشخصه الان کارتریج بد بسته شده و بهتره یه نفر که واردتر هست این کار رو انجام بده (البته با توجه به حساسیت برخی قطعات شاید تو این باز و بست آسیب دیده باشن )

(بد چاپ شدن روی کاغذ هم ربطی به ریست شدن یا نشدن پرینتر نداره )

bahman.g
07-10-16, 00:49
شما اگه برای بار اول کارتریج رو باز کردید (بدون تجربه قبلی ) نباید همه قطعات رو از هم باز می کردید و فقط تونر می ریختید کافی بود .

به هر حال چیزی که مشخصه الان کارتریج بد بسته شده و بهتره یه نفر که واردتر هست این کار رو انجام بده (البته با توجه به حساسیت برخی قطعات شاید تو این باز و بست آسیب دیده باشن )

(بد چاپ شدن روی کاغذ هم ربطی به ریست شدن یا نشدن پرینتر نداره )

یه آموزش شارژ بود بصورت متنی و تصویر و زیرشم یه فیلم آموزشی من فیلمو نگاه کردم، از شانس من اون فیلم آموزش سرویس کامل کارتریج بود :out:

بلاخره من با دقت انجام دادم، اخرشم فهمیدم تمام کارایی که کردم اضافی بود

الان خودم نمیتونم کاری بکنم؟

علی حسنی
07-10-16, 12:30
ببینید خوب چیزی که مشخصه مگنت درگیر نمیشه (بد بسته شده )(وجود خطوط چاپ نشده و سفید)
صفحه هم کثیف چاپ میشه که می تونه به دلیل خرابی یا بد بسته شدن بلید و میل فوم باشه .

در هر صورت اگه پرینترتون نو بوده به این راحتی قطعاتش رو عوض نکنید(عوض کردن درام در شارژ اول) چرا که قطعات موجود در بازار طرح بوده و از نظر کیفیت ، عمر ، قیمت و ... اصلا قابل مقایسه با قطعات اصلی کارخانه نیستند .

bahman.g
07-10-16, 12:59
ببینید خوب چیزی که مشخصه مگنت درگیر نمیشه (بد بسته شده )(وجود خطوط چاپ نشده و سفید)
صفحه هم کثیف چاپ میشه که می تونه به دلیل خرابی یا بد بسته شدن بلید و میل فوم باشه .

در هر صورت اگه پرینترتون نو بوده به این راحتی قطعاتش رو عوض نکنید(عوض کردن درام در شارژ اول) چرا که قطعات موجود در بازار طرح بوده و از نظر کیفیت ، عمر ، قیمت و ... اصلا قابل مقایسه با قطعات اصلی کارخانه نیستند .

مشکل چاپ فقط اون راه راه های کم رنگه
من خودم یه تصویر کاملا خاکستری رو چاپ کردم که اونطور نشون میده( کاغذه فبلا روش چیزی چاپ شده بود)
این نکته رو فراموش کردم بگم، که کارتریج یبار از روی میز افتاد روی فرش(همینجا بود که درامش خورد به جایی و کمی از پوستش کنده شد)
کارتریج نسبتا سنگینه تو این افتادنه احتمالا مشکلی ایجاد کرده
این مشکل بیشتر در چاپ تصویر یا جداول اذیت کنندست
توی متن خیلی نشون داده نمیشه
برای حل این مشکل باید چیکار کنم؟