PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی huawei honor 3c lite

ali198
05-10-16, 16:03
درود
دوستان من بودجه ای که دارم سیصد تومان هست وبین دو گوشی سامسونگ j1 mini و هواوی 3c lite موندم کدوم رو بردارم گوشی 3c lite نوش گیرم اومده 250 تومان و j1 mini هم که 260 تومان هست. 3clite پنج اینچ هست و 16 گیگ حافظه داخلی داره و یک گیگ رم و اندروید کیت کت و 3g گوشی j1 mini چهار اینچ هست و 768 مگا بایت رم و حافظه داخلی هشت و اندروید پنج اگر اشتباه نکنم و با قابلیت 4g
البته من 4g برام مهم نیست. ونظر خودم روی 3c lite هست.
نظرتون چیه ایا 3c lite رو بردارم زیاد قدیمی نشده؟ وایا توی این رنج قیمت اتخاب بهتری میتونم داشته باشم؟

VAhid_El
06-10-16, 14:29
سلام.
اولاً در مورد قیمت بگم که فکر کنم گوشی هواوی از اینی که شما میگید گرون تر و حدود 340 هزار تومان باشه.
اما در کل مشخصات سخت افزاری هواوی آنر 3 سی بهتره و منم پیشنهادش میکنم. اما اینو در نظر داشته باشید که قیمت پایینه و اصولاً نباید انتظارات زیادی از هر گوشی تو این رنج داشت.

lorn
07-10-16, 14:44
درود
دوستان من بودجه ای که دارم سیصد تومان هست وبین دو گوشی سامسونگ j1 mini و هواوی 3c lite موندم کدوم رو بردارم گوشی 3c lite نوش گیرم اومده 250 تومان و j1 mini هم که 260 تومان هست. 3clite پنج اینچ هست و 16 گیگ حافظه داخلی داره و یک گیگ رم و اندروید کیت کت و 3g گوشی j1 mini چهار اینچ هست و 768 مگا بایت رم و حافظه داخلی هشت و اندروید پنج اگر اشتباه نکنم و با قابلیت 4g
البته من 4g برام مهم نیست. ونظر خودم روی 3c lite هست.
نظرتون چیه ایا 3c lite رو بردارم زیاد قدیمی نشده؟ وایا توی این رنج قیمت اتخاب بهتری میتونم داشته باشم؟
بنده خود 3c معمولی که 2 گیگ رم داره رو داشتم گوشی بدی نبوده خدایی ولی متریال ساختش خیلی ضعیف و بی کیفیت هست (پلاستیک بی کیفیت)
.لی از لحاظ سخت افزاری گوشی خوبیه و من برا مدل 3C رامها زیادی هم پیدا کردم (از جمله رام اندروید 5) در سطح اینترنت که هم زمان شارژ شدن رو کاهش داده هم مصرف رو بطرز چشم گیری بهینه کرده + اینکه روی پرفورمنس هم خیلی اثر گذار بوده کلا گوشی هست که نظر دولوپرهای اندروید رو به سمت خودش جذب کرده (البته در زمانه خودش) و ساپورت نرم افزاری بهتری داره

قطعا اگر بتونید یه گارد خوب و با کیفیت براش پیدا کنید مدل 3c پیشنهاد می شه . البته من تمام مزیت هایی که گفتم برای مدل بدونه lite بود حواستون باشه یه سرچ بیشتری انجام بدین درمورد مدل 3C lite اکیدا پیشنهاد می کنم در فروم XDA گوشی مورد نظرتون رو سرچ کنید به نتایج جالبی می رسید (خیلی کمک می کنه در انتخاب گوشی)

ali198
07-10-16, 16:31
درود بر شما
گوشی lg leon هم میشه با سیصد گیر اورد و lg k4 هم با قیمت 320 میشه تهیه کرد.که هر دو اندروید پنج دارن از طراحی lg leon و صفحه نمایشش خوشم اومد اما از طراحی و صفحه نمایش k4 خوشم نیمد بی روح بنظرم اومد.lg leon که رمش 768 هست و حافظه داخلی 4 گیگ که نمیدونم چقدر در دسترس باشه و شبکه 3g گوشی k4 هم حافظه داخلی 8 و رم یک و شبکه 4g. و گوشی 3c lite هم که مشخصاتش رو میدونید.
بنظر شما ارزش خرید کدوم بیشتره

lorn
07-10-16, 18:19
قطعا پردازنده قویتر k4 رو به صفحه نمایش 5 اینچیه مدل 3c lite ترجیح می دادم چقدر بد قواره تر مدل lite نسبت ب مدل معمولی 3c اصلا خوشم نیومد
پیشنهادم به شما مدل k4 که خودتون گفتید بنظر میاد از بقیه انتخابهاتون بهتر باشه
امیدوارم موفق باشید :give_rose:

ali198
07-10-16, 19:49
ممنون از شما
اخه مشکل این هست که از صفحه نمایش k4 خوشم نیمد .اگر ظاهر و صفحه نمایش lg leon رو داشت محشر بود. گوشی سامسونگ j1 ace هم حدود 340 تومان هست با صفحه نمایش 4.3 اینچ اندروید پنج ورم 768 این صفحه نمایش بهتری داره نظرتون بین این و k4 چیه. واگر گوشی lg magna دست دوم 320 گیرم بیاد ارزش داره یا نه ؟ یه مشکل هم در مورد فلش کردن گوشی برام پیش اومده اگر شما تخصصتون هست بپرسم ازتون :give_rose:

ali198
07-10-16, 23:33
سلام
ممنون از راهنماییتون. راستش من دو تا از دوستام یکیشون 3c معمولی داره و یکیشون هم 3c lite همونطور که گفتی متریال 3c معمولی جالب نیست و گوشی دوستم که معمولیش رو داره اینو نشون میده اما نسخه لایتش بدک نیست ولی به قول دوستمون بد قواره هست