PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد تنظیمات مودم

ata-gh
04-10-16, 15:03
سلام . یه قسمت هست تو تنظیمات مودم تی پی لینک ، Advanced setup>Routing>Routing table list
می خواستم ببینم این چیه و پیشفرضش چیه ؟ چون تو جدولش برای من 3 تا تعریف شده .
یه قسمت دیگه تنظیمات هم ، Access management>Acl>Access conrol listing
اول اینکه این acl مربوط به چی هست که اکتیوه و قسمت Access conrol listing هم یه جدول داره که یه secure ip 000000 000 توش نوشته و اکتیوه ، این چی هست و برای همه اینجوریه آیا ؟
ممنون :give_rose:

ata-gh
06-10-16, 18:36
:1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (28)::1. (12):

AMD>INTEL
06-10-16, 19:09
در مورد ACL
Access Control List یا ACL یک فیلتر است که به وسیله آن می توانیم جریان ترافیک را کنترل کنیم که چه بسته هایی اجازه ورود یا خروج با شبکه را دارند یا خیر. این فیلتر معمولا توسط مدیر شبکه تعیین و مورد استفاده قرار می گیرند تا به این وسیله بتواند کنترل و امنیت بیشتر را برای شبکه خود فراهم کند. این فیلترها را می توان روی بسیاری از دستگاه های شبکه مانند روتر و سوئیچ مورد استفاده قرار داد.
ACLs ها یک روش قدرتمند برای کنترل ترافیک ورودی یا خروجی به شبکه می باشد این کنترل می تواند به صورت ساده براساس آدرس IP انجام شود یا براساس بررسی آیتم ها متفاوت و پیچیده انجام گیرد. ACLs را میتوان برای پروتکل متفاوت مانند IP ، AppleTalk و ... استفاده کرد.
مهمترین دلیل استفاده از ACLs ها فراهم کردن امنیت برای شبکه می باشد هرچند که برای مقاصد دیگری مانند کنترل ترافیک نیز استفاده می شود.
--------------
مطلب زیر امیدوارم کمکتون کنه
مقاله :: ACL یا Access list چیست و چگونه با کمک آن شبکه را کنترل و فیلتر کنیم! (Only the registered members can see the link!)

AMD>INTEL
06-10-16, 19:14
در مورد ACL
Access Control List یا ACL یک فیلتر است که به وسیله آن می توانیم جریان ترافیک را کنترل کنیم که چه بسته هایی اجازه ورود یا خروج با شبکه را دارند یا خیر. این فیلتر معمولا توسط مدیر شبکه تعیین و مورد استفاده قرار می گیرند تا به این وسیله بتواند کنترل و امنیت بیشتر را برای شبکه خود فراهم کند. این فیلترها را می توان روی بسیاری از دستگاه های شبکه مانند روتر و سوئیچ مورد استفاده قرار داد.
ACLs ها یک روش قدرتمند برای کنترل ترافیک ورودی یا خروجی به شبکه می باشد این کنترل می تواند به صورت ساده براساس آدرس IP انجام شود یا براساس بررسی آیتم ها متفاوت و پیچیده انجام گیرد. ACLs را میتوان برای پروتکل متفاوت مانند IP ، AppleTalk و ... استفاده کرد.
مهمترین دلیل استفاده از ACLs ها فراهم کردن امنیت برای شبکه می باشد هرچند که برای مقاصد دیگری مانند کنترل ترافیک نیز استفاده می شود.
--------------
مطلب زیر امیدوارم کمکتون کنه
مقاله :: ACL یا Access list چیست و چگونه با کمک آن شبکه را کنترل و فیلتر کنیم! (Only the registered members can see the link!)

آموزش راه اندازی ACL در TP-LINK
How to configure Access Control (ACL) on TP-Link ADSL2+ modem router? (Trendchip Solution) - TP-Link (Only the registered members can see the link)
در D-LINK
ACL configuration (Only the registered members can see the link)

ata-gh
07-10-16, 00:34
آموزش راه اندازی ACL در TP-LINK
How to configure Access Control (ACL) on TP-Link ADSL2+ modem router? (Trendchip Solution) - TP-Link (Only the registered members can see the link)
در D-LINK
ACL configuration (Only the registered members can see the link)
مرسی دستتون درد نکنه .
خوب الان من که اصلا acl نداده بودم یا تعریف نکرده بودم . الان این چیزی که مودم من نشون میده نرماله ؟ یا کسی دستکاری کرده ؟؟؟؟
اون قسمت اول سوالم تو تاپیک اول رو هم اگه کسی میدونست بگه لطفا :11():

Mehdi.ab
09-12-16, 09:14
سلام
هرچی میکنم مک لپ تاپ رو بدم به مودم این پیغام رو میده
ولی مک گوشی رو قبول میکنه
ممنون 16732

Mehdi.ab
09-12-16, 15:41
سلام
هرچی میکنم مک لپ تاپ رو بدم به مودم این پیغام رو میده
ولی مک گوشی رو قبول میکنه