PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد سوزوندن مموری کارت

ata-gh
29-09-16, 21:27
سلام ، من یه مموری کارت 64 کلاس 10 سن دیسک دارم که حدودا 14،15 ماهه که رایت پروتکت شده ، هیچ جوره هم درست نشد . اول اینکه اگه واقعا راهکار واقعی در اومدن از رایت پروتکت رو میدونین لطف کنین و بگین ، بعدش هم اینکه اگر راهکاری که جواب میده سراغ ندارین حداقل به صورت کامل یه راه حل بگین که مموری کارت رو بسوزونم جوری که هیچ اثری نمونه روش تا بتونم از گارانتی مادم العمرش استفاده کنم ، همین الان هم گارانتی شاملش میشه ولی فایل های شخصی روشه و نمیتونم همینجوری بدم به نمایندگی ، ممنون:11():

AMD>INTEL
29-09-16, 21:38
باید با آداپتور متغیر بهش ولتاژ بدی 1.5 ولت شروع کن تا 12 ولت

Haswell
29-09-16, 22:24
64 گیگابایتی های سن دیسک به ویژه از سری های اول خیلی زیاد دچار این مشکل میشن (از من 2 تا) و هر کار کردم نسوخت (هیت، ولتاژ، گاز گرفتن، لگد زدن)

ata-gh
29-09-16, 22:36
64 گیگابایتی های سن دیسک به ویژه از سری های اول خیلی زیاد دچار این مشکل میشن (از من 2 تا) و هر کار کردم نسوخت (هیت، ولتاژ، گاز گرفتن، لگد زدن)
ولتاژ چه جوری و به چه صورتی بهش وارد کردین ؟ ردی آثاری روش موند ؟؟؟؟؟؟؟ جیکارش کردین آخرش ؟

ata-gh
30-09-16, 21:14
لطفا همه دوستان صرف نظر از اینکه یه نفر دیگه لطف کرده و جواب داده اگر هر تجربه ای دارن و بیان بگن ، مرسی

Haswell
30-09-16, 21:24
ولتاژ چه جوری و به چه صورتی بهش وارد کردین ؟ ردی آثاری روش موند ؟؟؟؟؟؟؟ جیکارش کردین آخرش ؟
در تاپیک پارسال شما همراه تصویر عرض کرده بودم
مشکل write protected مموری کارت 64 گیگابایت کلاس 10 sandisk (Only the registered members can see the link)
به همون روشی که استاد امید در اونجا گفته بودند
تنها راه حلش در فروم سن دیسک استفاده از گارانتی ذکر شده اما چون از ابتدا ضمانت نداشت گذاشتم کنار. یکیشون اونقدر وضعش بده که اگر روی گوشی سیمبین باشه بوت لوپ میشه و بالا نمیاد روی اندرویید هم خطای پیاپی خواندن

AMD>INTEL
30-09-16, 21:39
در کل روش استانداردی نداره .به خاطر همین دستور عمل خاصی هم نخواهد داشت . خیلی از این حافظه ها را با استفاده از خشاب SD و برنامه LLF تونستم فرمت کنم خیلی ها هم نمیشه .

ata-gh
01-10-16, 21:23
در تاپیک پارسال شما همراه تصویر عرض کرده بودم
مشکل write protected مموری کارت 64 گیگابایت کلاس 10 sandisk (Only the registered members can see the link)
به همون روشی که استاد امید در اونجا گفته بودند
تنها راه حلش در فروم سن دیسک استفاده از گارانتی ذکر شده اما چون از ابتدا ضمانت نداشت گذاشتم کنار. یکیشون اونقدر وضعش بده که اگر روی گوشی سیمبین باشه بوت لوپ میشه و بالا نمیاد روی اندرویید هم خطای پیاپی خواندن

ممنون ، ولی من هر کاری میکنم نمیسوزه !!!! ولتاژم دادم نسوخت ، تازه کمی هم سرعتش بیشتر شد :lol: الان فقط مونده همون راه حل شوک به وسیله قسمت جرقه زن فندک ، که اونم دقیقا نمیدونم چیکار باید یکنم ...

Haswell
24-05-17, 09:54
ممنون ، ولی من هر کاری میکنم نمیسوزه !!!! ولتاژم دادم نسوخت ، تازه کمی هم سرعتش بیشتر شد :lol: الان فقط مونده همون راه حل شوک به وسیله قسمت جرقه زن فندک ، که اونم دقیقا نمیدونم چیکار باید یکنم ...
یکنفر ادعا کرده با گوشی نوکیا 6700 امکان فرمتش وجود داره
بنابراین پیشنهاد می کنم اگر یک گوشی جاوا مثل 6700 پیدا کردین امتحان کنین شاید واقعا فرمت شد

Took the Nokia 6700c and formatted it, the size has become 1Gb.
3. HP_USB_Disk_Storage_FormatTool_2.2.3 formatnul again, size was the 32Gb
4. the Acronis Disk Director 11 Home changed the type of partition to Windows NTFS / Windows exFAT ... (showed 64 but the size was in Windows 32)
5. HP_USB_Disk_Storage_FormatTool_2.2.3 formatnul again got the size of 64Gb.
I passed the night, chasing her Tudu here from your phone to the PC and vice versa, record a movie - everything works and is not buggy. (yet)
Could make a mistake in order of use prog, but begins with the Nokia 6700 - and ended HP_USB_Disk_Storage_FormatTool_2.2.3 size varied from 1Gb to 32 times, 2-3. I hope someone can help.
If you want to get the data, you can work with it now the R-Studio - restores part

AMD>INTEL
24-05-17, 11:59
تاپیک قدیمی را بالا نیارید با تشکر