PDA

مشاهده نسخه کامل : عضویت در تیم بازی!(بازی باز ها بخونن)!

Quick
14-08-07, 12:45
سلام دوستان

من نشستم یه مقدار فکر کردم دیدم یه نو آوری باید توی انجمن بازی انجام بشه واسه همین هم می خوام این کارو که از آقا بهادر گل الگو گرفتم رو انجام بدم.

پس:

از این به بعد اخبار بازی رو به تیم بازی و با پیغام خصوصی می فرستم البته نه همه ی اخبار رو فقط اخبار خیلی مهم و جنجالی تو دنیای بازی و کنسول رو با پیغام خصوصی به افراد تیم "بازی های کامپیوتری" می فرستم و انجمن اخبار قرارنمیدم!

شاید اینطوری باعث بشه یه مقدار تیم بازی گسترش پیدا کنه چون الان 4،5 نفر بیشتر نیستیم.

واسه همین از دوستانی که اهل بازی هستند می خوام که عضو تیم بازی بشن تا بهترین اخبار رو که در "انجمن قرار نخواهد گرفت" رو از طریق پیغام خصوصی دریافت کنند ....

نظر شما چیه؟

ممنون
میلاد

Trance
14-08-07, 14:52
نظر بدی نیست .حالا باید دید کاربرا دیگه یا مدیران سایت چی می گن؟

hOjjAt_PcNeTwOrK
14-08-07, 16:33
سلام مبلاد
ايده فوق العاده عالي هست
من كه مدتها تيم بازي ها هستم
اما بهتر نيست با كمك شهريار جان يه مقام ديگم بذاريم!
يعني جند نفر جمع شن و اخبار مهم رو به ساير عضو هاي تيم بازي ها بدن
يعني مثلا شهريار به من و ميلاد (مثلا) مقام سرپرست تيم بازي ها (مديريت نه) ميده و ما به ساير كاربران اخباررو ميديم
يه چيز ميشه مثل خبرنامه وبگذر يا گروپ ياهو!
چطوره؟

Quick
14-08-07, 16:44
والا اینو شهریار جان باید تصمیم بگیرن به نظر من که فکر خیلی خوبیه البته تیم بازی فعلا 5 نفر بیشتر نیستن! :-(

omidch
14-08-07, 20:23
خیلی خوبه!!!!:1. (10)::1. (10):
من خودم شخصا عضو میشم!!:1. (11):
ایده خوبیه!!:1. (5):

Quick
14-08-07, 20:59
خب دوست من برو تو کنترل پنل کاربریت و عضو شو دیگه!

hOjjAt_PcNeTwOrK
14-08-07, 21:05
خوب راست ميگه برو عضو شو!

راستي يه قانون جديد بذاريم:
گروه سرپرستي بايد بالاي 150 پست (پست مفيد نه) باشه!

Quick
14-08-07, 21:08
oahh حالا بزار تیم به 10 نفر برسه بعد درباره سرپرستی تصمیم میگیریم....

SOHR@B
15-08-07, 12:49
من هستم بزن بریم

Quick
15-08-07, 12:57
خب داداش برو این آدرس (Only the registered members can see the link) عضو شو دیگه!

Quick
15-08-07, 13:20
بچه ها 3 نفر دیگه عضو بشن برنامه رو شروع میکنیم!

Quick
15-08-07, 16:16
دوستان این پروژه(چقدر بزرگش کردم پروژه!) به دلیل مقایرت با اهداف تیم ها و مقایرت با وظایف تیم ها بسته شد!

دوستانی که به این دلیل عضو تیم شدن آگه خواستم Leave کنن چون در این تایپک (Only the registered members can see the link) که از جانب مدیریت زده شده اهداف تیم ها و وظایفشون چیز دیگری ذکر شده که با هدف این کار مقایرت داره پس فعلا بیخیال میشیم!

ممنون
میلاد