PDA

مشاهده نسخه کامل : کسی اینترنت ثابت ایرانسل یا همون TD-LTE داره؟

epaaeiz
29-09-16, 11:09
درود. کسی از کاربران این سایت اینترنتِ ثابتِ ایرانسل یا همون TD-LTE داره؟ استفاده کرده؟
اگر پاسخ بله هست: سرعت دانلود و آپلودش چطوره؟ خوبه؟ ارزش خرید داره در ازای این همه تبلیغی که میشه برایِ سرعت و خوب بودنِ اون؟
خونه ADSL دارم ولی زیاد راضی نیستم.
این رو هم بگم که کلِ شرکت های ارائه دهنده ی ADSL رو تست کردم و تقریباً همه مثل هم هستن. میخوام چیز جدیدی رو تست کنم.
اینطور که اپراتورِ ایرانسل گفت: آنتن دهی اون با آنتن دهی موبایل کاملاً جدا هست.

Haswell
29-09-16, 15:39
کدام شهر هستین؟
با راه افتادن تدریجی وایرلس شهری همراه اول و ایرانسل فکر نکنم دیگه خرید یک مودم گرانقیمت انحصاری بابت TD-LTE از ایرانسل برای مشترکین بخواد بصرفه باشه

epaaeiz
29-09-16, 16:27
شهر کرمانشاه.
نمیدونم والله آخه تو ایران هیچی اون چیزی که میگن نیست.
همش سر تا پا یه کرباسن.

AMD>INTEL
29-09-16, 18:45
اگر آنتن دهی 3G خوب داری تو منطقه ای که سکونت داری با همین مودم های ایرانسل خوب هستند .

epaaeiz
29-09-16, 19:13
تو نقشه ایرانسل که زدن حتی 4Gکامله ولی در عمل با گوشی های سامسونگ و هوآوی و آیفون تست کردم بیشترین آنتنی که داشت، دو خط بود.
3G که هی نداره :-|

AMD>INTEL
29-09-16, 19:20
تو نقشه ایرانسل که زدن حتی 4Gکامله ولی در عمل با گوشی های سامسونگ و هوآوی و آیفون تست کردم بیشترین آنتنی که داشت، دو خط بود.
3G که هی نداره :-|

کاملا به آنتن ارتباط داره . اگر با گوشی آنتنت پر نباشه با مودم هم بهتر نخواهد بود .

epaaeiz
01-10-16, 16:42
من با شرکت taknet.ir در مورد اینترنت وایرلس صحبت کردم. گفتن میان تست میزنن و اگر خواستید آنتن گیرنده وایرلس نصب میکنن به قیمت 250 هزار تومان. بعد میتونید سرویس بخرید که قیمت سرویس های اینترنت اون، همون قیمت ADSL هست.
سرویس از ده مگ تا پنجاه مگ هم داره.
قصدم این هست که از ADSL و نویز و بدبختی های اون رهایی پیدا کنم. به نظرم اینترنت وایرلس از کابل مسی بهتر هست. تو نت هم چیزهای خوبی در موردش نوشته بودن و معایب بسیار کمی داره.
آنتن های گیرنده اون رو هم تو نت نگاه کردم.
نظرتون چیه؟

AMD>INTEL
01-10-16, 17:00
من با شرکت taknet.ir در مورد اینترنت وایرلس صحبت کردم. گفتن میان تست میزنن و اگر خواستید آنتن گیرنده وایرلس نصب میکنن به قیمت 250 هزار تومان. بعد میتونید سرویس بخرید که قیمت سرویس های اینترنت اون، همون قیمت ADSL هست.
سرویس از ده مگ تا پنجاه مگ هم داره.
قصدم این هست که از ADSL و نویز و بدبختی های اون رهایی پیدا کنم. به نظرم اینترنت وایرلس از کابل مسی بهتر هست. تو نت هم چیزهای خوبی در موردش نوشته بودن و معایب بسیار کمی داره.
آنتن های گیرنده اون رو هم تو نت نگاه کردم.
نظرتون چیه؟

اول بگذارید براتون تست کنند .