PDA

مشاهده نسخه کامل : تعمیر پرینتر 3 کاره

ΛmłЯФ
27-09-16, 00:07
سلام.دوستان من یه پرینتر 3کاره دارم اما متاسفانه خراب شده و چاپ نمیکند
داخل تهران کجا با قیمت مناسب تعمیر میکنن؟کانتری کردمش و اپسون هست
epson tx117

AMD>INTEL
27-09-16, 16:30
دستور پرینت رو میگیره یا نه . پرینترهای جوهر افشان اگر مشکل هد پیدا کرده باشن . ارزش تعمیر ندارند .

ΛmłЯФ
27-09-16, 17:55
دستور پرینت رو میگیره یا نه . پرینترهای جوهر افشان اگر مشکل هد پیدا کرده باشن . ارزش تعمیر ندارند .

دستور منظور چیشه؟به قسمت چشمک چراغ ها و حرکت کاتریج میرسه اما دیگه بقیش نه..

چرا نداره؟مثلا چند میشه هزینش

AMD>INTEL
27-09-16, 17:56
دستور منظور چیشه؟به قسمت چشمک چراغ ها و حرکت کاتریج میرسه اما دیگه بقیش نه..

چرا نداره؟مثلا چند میشه هزینش

باید دستگاه باز بشه تا ایرادش مشخص بشه ولی عموما خرابی هد تعمیرش مقرون به صرفه نیست .

ΛmłЯФ
28-09-16, 00:20
باید دستگاه باز بشه تا ایرادش مشخص بشه ولی عموما خرابی هد تعمیرش مقرون به صرفه نیست .

چک کنند که هزینه نمیگرین؟احتمال زیاد همان هد باید باشه,عکاسی بردم نگاه کرد گفت باید ببرم تعمیرگاه اما انگار هدش سوخته
:| خیلی خوب و سریع چاپ میکرد منم تو 3روز باهاش حدود 1200 تا رنگی A4 چاپ کردم بد دیگه ریپ میزد هی هوا میگرفت,یه مدت کار نکردم باهاش کلا انگار خراب شده
جایی میشناسید ببرم یه قیمت بگیرم ببینم ارزش داره یا نه

AMD>INTEL
28-09-16, 00:21
چک کنند که هزینه نمیگرین؟احتمال زیاد همان هد باید باشه,عکاسی بردم نگاه کرد گفت باید ببرم تعمیرگاه اما انگار هدش سوخته
:| خیلی خوب و سریع چاپ میکرد منم تو 3روز باهاش حدود 1200 تا رنگی A4 چاپ کردم بد دیگه ریپ میزد هی هوا میگرفت,یه مدت کار نکردم باهاش کلا انگار خراب شده

اپسون شخص خاصی نمیشناسم باید طرفای ایرانشهر بگردی .

علی حسنی
28-09-16, 21:53

هد که نمی سوزه !
اگه دستگاه رو خیلی باهاش کار نکردید (زمان زیادی از خرید اون نمی گذره ) و مدت زیادی کنار نبوده و باهاش کارمی کردید مشکل از هد نیست (با چند ده هزار پرینت و کارکرد اصولی به این راحتی خراب نمیشه مگه چینیش !) این مشکلات که گفتید کلا از هم جدا هستند یعنی :

اگه هوا بگیره باید هواگیری کنید (معنی ریپ میزنه رو هم نفهمیدم ) ، ولی به احتمال خیلی زیاد شما یه جای برد دستگاهتون مشکل داره .

ولی در کل اگه یه زمانی هد دستگاه نیاز به تعویض پیدا کنه بهتره یه دستگاه دیگه بگیرید چرا که همونطور که دوست گرامی فرمودند قیمت هد معمولا بالاست (مثلا با هزینه تعمیر ممکنه تا 80 درصد قیمت کل دستگاه نو باشه ) لذا تعویض کل دستگاه به صرفه تر از تعویض هد دستگاه است .(البته بعضی شرکت ها هنگام خرید هد دستگاه رو ضمانت می کنند که بعید می دونم به این راحتی جوابگو باشند)

شما ببرید تعمیرگاه تا چیپ دستگاه رو تست کنند (خودتون نگید مشکل از کدوم قسمته چرا که وقتی میگید از هد دستگاهه باعث گرفتن هزینه زیاد و غیر اصولی از شما میشه !!!!!)

ΛmłЯФ
12-01-19, 10:18
درود دوستان پیرو همین تاپیک کسی نمیشناسید؟
چند نفری که زنگ زدم گفتن فقط کاتریجی کار میکنن برای من جوهری - تانکری هست