PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در رابطه با روت

mahmodcomputer92
24-09-16, 20:00
سلام دوستان من یک گوشی سونی c5 دارم و برای یک سری مسائل چند وقت پیش روت کردمش و نرم افزارهای آفیس و فایل منیجر که جزو نرم افزارهای سیستمیش بود رو پاک کردم و نسخه های pro رو نصب کردم. اما دیروز ریست فکتوری کردم و دیدم وقتی بالا اومد بدون فایل منیجیر و آفیس اومد!!!
و چون فایل منیجر نداشت عملا نمیتونستم هیچ کاری انجام بدم با گوشی تا اینکه یک حساب تو گوگل ساختم و از اونجا رفتم نصبیدم که رو اعصابم بود.
لطفا راهنمایی میکنید که همین نسخه هایی که الان نصب کردم از آفیس و فایل منیجیر رو سیستمیش کنم که وقتی ریست کردم با اونا بالا بیاد
ممنونم دوستان[emoji8]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

VAhid_El
25-09-16, 08:28
سلام
خب اگه شما دسترسی روت دارید الان مشکلی نیست که. میتونید فایل های apk برنامه هاتون رو از نت دانلود کنید و رو گوشی بریزید و به راحتی نصب کنید. دقیقاً مثل حالتی که قبلاً نصب کردید.
ولی اینکه بخواید سیستمیش کنید رو نمیشه کاری کرد چون وقتی ریست فکتوری میکنید تنها برنامه هایی تو گوشی میمونن که موقع نصب اولیه سیستم همراهش بودن و فایلشون داخل سیستم عامل موجود و وقتی شما روت میکنید و برنامه های اصلی رو پاک میکنید دیگه اون فایل مربوط بهش هم پاک میشه و عملاً شما اون برنامه رو برای همیشه (تا زمانی که رو این رام هستید) از دست میدید.

Chrome
25-09-16, 11:23
شاید اینطوری بشه درست نمیدونم
فایل apk و کپی کن داخل /system/app
روش دوم
با برنامه LINK2SD فایل نصب شده رو تبدیل به فایل سیستمی کن
موفق باشی:wink: