PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل آزار دهنده در Galaxy note pro (12.2)

seyed mamali
22-09-16, 18:52
سلام دوستان،لطفا راه نجاتو به من بگید!!
من پارسال همین موقه ها بود که یه تبلت گرفتم
Galaxy note pro (12.2)
چن وقتیه که وقتی رهاش میکنم و صفه خاموش میشه ،تبلت به کلی خاموش میشه و مجبورم کلید پاورو 60ثانیه نگه دارم تا روشن بشه،الان یه هفتس داره شدیدا عذابم میده،اوایل هم اینجوری شد یکی دوبار ولی بعدش اذیت نکرد،ولی اخیرا دیگه منو پیر کرده :|
چیزی که کشف کردم اینه که ولمه تبلتو میبندم و یه آهنگ میزارم اجرا بشه،اینجوری صفحرو قفل میکنم خاموش نمیشه،ولی خب این کارم که استاندارد نیستو باطری تبلت زود خالی میشه
چیکار باید کنم؟آیا از طریق نرم افزاری میشه راهی پیداکرد؟(یه بار خودم هارد ریست کردم،درست نشد)
باطریش باید عوض شه؟چجوریه؟
گارانتیشم تموم شده
(دوستان توصفحه ی زیر خیلیا اومدن از این مشکله این تبلت نالیدن)

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Note Pro 12.2 3G - ظرفیت 32 گیگابایت | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا (Only the registered members can see the link!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/)

Haswell
22-09-16, 20:19
رام اصلی هست یا کاستوم و آیا به 5.0.2 آپگرید کردین؟
این تنظیمات زیر هم اگر طور دیگریه اینطور اصلاحش کنین

داخل بخش Developer Mode :
-فعال کردن استفاده ی اجباری از GPU
-رفع همپوشانی GPU
-فعال کردن 4x MSAA
-غیرفعال کردن همپوشانی سخت افزاری

seyed mamali
22-09-16, 22:57

-رفع همپوشانی GPU
-فعال کردن 4x MSAA

مرسی از پاسختون
والا رام همون رام رسمی 4.4.2 هست،چک واسه آپدیتو زدم ولی گویا رام جدید نیامده براش :|
اگر آمده ،بنظرتون ارتقا بدم؟
تنظیمات رو انجام میدم و نتیجرو گزارش میدم

Haswell
22-09-16, 23:24
Download firmware: P901XXU0BOK1_P901OJPABOK1_THR - SamMobile (Only the registered members can see the link)

seyed mamali
22-09-16, 23:55

-رفع همپوشانی GPU
-فعال کردن 4x MSAA

تنظیماتو اعمال کردم،
فقط رفع همپوشانیGPU (debug gpu overdraw )
رو رو کدوم قرار بدم؟

چهارتا گزینه داره
Off
Show overdraw areas
Show areas for those with color blindness
Show overdraw counter

seyed mamali
23-09-16, 01:58

-رفع همپوشانی GPU
-فعال کردن 4x MSAA

تا اینجای کار بدونه دست زدن به بخش (debug gpu overdraw ) نتیجه نگرفتم
و تبلت بازم خاموش میشه
در حال دانلود رام 5 هستم،شما راضی هستید ازش؟
اگر مشکل ایجاد کرد یا بنابه هر دلیلی میشه دوباره برگردوند به رام رسمی خودش؟

- - - Updated - - -

واقعا نمیدونم چرا خیلی ها این مشکل خاموشیرو با این تبلت دارن،خیلی عجیبه

Haswell
23-09-16, 09:03
رفع همپوشانی باید خاموش باشه
امیدوارم مشکل دستگاه شما مرتبط با استفاده از کاورهای غیر اصلی نباشه (بدون کاور هم چک بشه) اما ارتقای رام میتونه ایرادات نرم افزاری در رام قدیمی مثل خاموش شدن صفحه رو برطرف کنه
گرچه اگر اهل نصب کردن xposed framework برای اعمال تغییرات "تحت روت" در برخی عملکردهای تبلت هستین لازم به ذکره که xposed توسط رام رسمی 5.0.2 سامسونگ پشتیبانی نمیشه

seyed mamali
23-09-16, 13:20
رفع همپوشانی باید خاموش باشه
امیدوارم مشکل دستگاه شما مرتبط با استفاده از کاورهای غیر اصلی نباشه (بدون کاور هم چک بشه) اما ارتقای رام میتونه ایرادات نرم افزاری در رام قدیمی مثل خاموش شدن صفحه رو برطرف کنه
گرچه اگر اهل نصب کردن xposed framework برای اعمال تغییرات "تحت روت" در برخی عملکردهای تبلت هستین لازم به ذکره که xposed توسط رام رسمی 5.0.2 سامسونگ پشتیبانی نمیشه

رفع همپوشانی خاموش بود ونتیجه نداد.
مسئله ی کاور روهم بررسی میکنم و نتیجرو گزارش میدم
حقیقتش من چند وقتیه به فکر این افتادم که دستگاهو روت کنم ولی در کل اولویتم با اینه که این مشکل رفع بشه
من هر چه زودتر رام رو به5.0.2 ارتقا میدم تا ببینم مشکل رفع میشه یا نه

VAhid_El
23-09-16, 18:34
این مشکل به نظر نرم افزاری میاد و بهترین کار اینه که شما اول به نسخه 5 بروز کنید.
هیچ کدوم از روشهایی که در بالا اشاره شده حالت استاندارد ندارند و اگه اینطور باشه مشکل اساسی هست و باید از خود سامسونگ کمک خواست چون مواردی که اشاره شده به تبلت صدمه میزنن.
اگه باز مشکل وجود داشت میشه یه نرم افزاری براش نوشت که یه پروسس خیلی سطح پایین رو هر چند ثانیه Call کنه و تبلت به این حالت نره که باز هم روش غیر عقلانی هست و ارائه به خدمات سامسونگ بهترین راهه.
در هر حال بهترین کار اینه که شما اول نسخه بالاتر اندروید رو بررسی کنید ببیند مشکل همچنان هست یا نه.

seyed mamali
24-09-16, 00:37
این مشکل به نظر نرم افزاری میاد و بهترین کار اینه که شما اول به نسخه 5 بروز کنید.
هیچ کدوم از روشهایی که در بالا اشاره شده حالت استاندارد ندارند و اگه اینطور باشه مشکل اساسی هست و باید از خود سامسونگ کمک خواست چون مواردی که اشاره شده به تبلت صدمه میزنن.
اگه باز مشکل وجود داشت میشه یه نرم افزاری براش نوشت که یه پروسس خیلی سطح پایین رو هر چند ثانیه Call کنه و تبلت به این حالت نره که باز هم روش غیر عقلانی هست و ارائه به خدمات سامسونگ بهترین راهه.
در هر حال بهترین کار اینه که شما اول نسخه بالاتر اندروید رو بررسی کنید ببیند مشکل همچنان هست یا نه.

چشم منم همین الان دارم اقدام میکنم واسه ارتقا اندروید
ممنون از شما و برادر فرهاد
نتیجرو گزارش میکنم،فقط امیدوارم رام از 4.4.2 بهتر باشه و اینکه اگرم بد باشه خودم با اطلاعات کمی که دارم بتونم دوباره 4.4.2 رو برگردونم
به هر حال مرسی از کمکتون
بازهم در ارتباطم

seyed mamali
12-11-16, 16:45
دوستان رام 5.0.2 به خوبی روی دستگاه من نشست و مشکل آزار دهنده ای که داشتم هم برطرف شد ممنون از دوستان عزیز که کمک کردند. مرسی
تشکر ویژه از Haswell عزیز

1643716437

AMD>INTEL
12-11-16, 16:47
خوب بسیار عالی که مشکلت با رام جدید حل شد .