PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره تلگرام نسخه کامپیوتر

0reza666
20-09-16, 11:55
با سلام. سوالم اینه من تلگرام نسخه کامپیوتر نصب کردم همه چی اوکی هست ولی حالا حذف کردم و انگاری باز اسراتش مونده چون هر سایتی باز میکنم باز میاد تلگرام اد کن. من میخوام به کل حذف کنم در کنترل پنل دیگه چیزی نیس پس کجای درایو سی هست. یعنی در پوشه های مخفی هست و دقیق کجاست و به چه اسمی. چون از مخفی در میارم یه عالمه پوشه با اسم های مختلف میاد. اگه به کل حذف نکنم خودش حی اد میکنه بعد با گوشی میرم میبینم یه عاله خودش اد کرده اه

salpc
20-09-16, 12:03
باید اکانت تلگرامت رو حذف بکنی تا دیگه نیاد.
(لینک خروجی نمیدم )

0reza666
20-09-16, 12:09
نه بابا ربطی نداره قبلا یه دوستی راهنمایی کرده بود الان یادم رفته دیگه در پوشه مخفی به ابارتی در اپ اپ دیتا یا همون پرگروم دیتا در درایو سی مخفی شده محتویات تلگرام وگرنه ویندز عوض کنم دیگه اصلا نمیاد ربطی به اکاند نداره

salpc
20-09-16, 12:30
پروفایل ساخته شده دیگه رو شماره ت .
حالا شما اکانتت رو حذف کن ببین درست می شه؟؟

M3RS4D 50062
20-09-16, 20:19
احیانا از طریق web تلگرامت رو وصل نکردی که هر وقت لینک پاپ اپ کانال یا گروه تلگرامی براتون باز میشه ،خودکار وارد حساب تلگرامتون که از طریق تلگرام وب فعال کردین میشه.

Only the registered members can see the link/login

0reza666
30-03-17, 18:52
بگزریم یه سوال دیگه دارم

من فعلا گوشی اندرویدی خودم فورختم و فعلا هم قصد خرید گوشی جدید ندارم.

حالا چطور من شماره یکی دارم وارد لیست کنم تا از تو تلگرام پیداش کنم؟ اونطرف تلگرام داره.
گوشی داشتم کافی بود تو قسمت مخاطبیت شمارش ذخیره کنم سریع تو تلگرام پیداش میشود. مشکل اینجاست که طرف من نمیدونه چون شماره خودم میتونستم بهش بدم تا یه پیام بهم بده بعد میتونستم من ادش کنم ولی مشکل اینجاست من ای دی شو ندارم فقط شماره.

ایا راهی هست که بشه تو نسخه تلگرام کامپیوتری شماره جای زد و تلگرامش بیاد. چون واقعا لازمش دارم اگه این مورد نشه من اینطوری کلی دوست جدید پیدا میکنم و نمیتونم تو تلگرام ببینمشون تا اول اونا من اد نکنن پیام ندن من نمیتونم که اه. مثل اینکه نسخه کامپیوتر تلگرام مشکلاتی و کنبودی هم داره ها...

AMD>INTEL
30-03-17, 18:59
در قسمت contact
و add contact
شماره فرد مورد نظر را وارد کنید و اضافه میشه به لیست مخاطب های شما