PDA

مشاهده نسخه کامل : سلام هارد ساتا پَر

bermooda
13-08-07, 20:17
سلام به همه دوستان
راستش میخواستم یه هارد sats رو با ide رو سیستم نصب کنم هر چه قدر تلاش میکردم نمیشد مادربرد فقط هارد sats رو میشناخت
موقع اتصال دو تا هارد تمام موارد ضروری از جمله آپ لوگ پاور رو هم رعایت میکردم ولی متاسفانه معلوم نیست چرا هارد sats مشکل دار شد و روی هیچ مادر برد دیگه ای هم دتکت نمیشه به نظر شما چه مشکلی برای هاردم به وجود اومده
در ضمن همه کابلها رو هم امتحان کردم شاید روی سه چهار تا سیستم دیگه هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم هارد رو نمیشناسه
لطفاً راهنامیی بفرمایید
یا علی

MOHGOLD
14-08-07, 09:13
سلام به همه دوستان
راستش میخواستم یه هارد sats رو با ide رو سیستم نصب کنم هر چه قدر تلاش میکردم نمیشد مادربرد فقط هارد sats رو میشناخت
موقع اتصال دو تا هارد تمام موارد ضروری از جمله آپ لوگ پاور رو هم رعایت میکردم ولی متاسفانه معلوم نیست چرا هارد sats مشکل دار شد و روی هیچ مادر برد دیگه ای هم دتکت نمیشه به نظر شما چه مشکلی برای هاردم به وجود اومده
در ضمن همه کابلها رو هم امتحان کردم شاید روی سه چهار تا سیستم دیگه هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم هارد رو نمیشناسه
لطفاً راهنامیی بفرمایید
یا علی

با سلام
دوست عزیز هارد ساتا 2 یا ساتا 1
لطف کن مشخصات دقیقش رو بگو
ضمنا آیا هاردت عکس العملی داره یا صدا یا .....

بگو تا ببینیم مشکل کجاست ؟

ممنونم

Persiastore
14-08-07, 11:49
سلام به همه دوستان
لطفاً راهنامیی بفرمایید
یا علی

مین شما چیه دوست عزیز ؟؟؟؟ اگر ام اس آی هست باید از setup تنظیم کنی چون منم وقتی ساتا خردم نمی شناخت تنظیم کردم حالا اگر ام اس آی باشه راهنمایت میکنم