PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی بازی همانند Skyrim

TechRadar
11-09-16, 14:37
سلام.
لطفاً بازی ای مثل اسکایریم معرفی کنید چون بابت تصمیم نادرستی شهر whiterun را به فنا دادم و فقط تنها فرزند شخصیت اصلی بازی را در Breeze home پیدا کردم.
دیگه هم حوصله ی آوردن سیو های قبلی رو ندارم چون باید خیلی عقب بیام و حسش نیست.
ممنون میشم همچین بازی معرفی کنید. زیاد سخت هم نباشه.
با تشکر

salpc
11-09-16, 15:00
THE WITCHER 3 WILD HUNT
البته باید تصمیم گیری بکنی تو بازی 36 پایان متفاوت داره.
نسخه GOTY ش هم منتشر شده.

TechRadar
11-09-16, 15:07
خب.
witcher 3 خوبه ولی به دلیل وجود بعضی موضوعات در این بازی که نمیشه گفت دوستش ندارم.
از شمشیر زنی اش هم خوشم نمیاد.
با تشکر

DOOM999
11-09-16, 15:22
مرد حسابی کال آف دیوتی و بتلفیلد و دووم و GTAV رو ول کردی Skyrim چسبیدی.برو تو فاز اول شخص چون آینده گیم متعلق به اول شخص

TechRadar
11-09-16, 15:49
از ندای وظیفه کلاً خسته شدم.
GTA V مشکلات داره که عرض کردم.
بتل رو تا حالا بازی نکردم ولی گیم پلی اش رو که دیدم زیاد به دلم ننشست.
پیشنهاد من اینه شما هم برو Skyrim رو یه بار بازی کن. واقعاً ارزشش رو داره.
دووم هم که برای گیمر های حرفه ای مثل شما ساخته شده نه برای من که Pro Gamer نیستم.
با تشکر
------------
راستی اسکایریم هم میشه اول شخص و هم میشه سوم شخص بازی کرد اون هم فقط با زدن یک دکمه کیبورد.

DOOM999
11-09-16, 16:55
ایول واجب شد اسکایرم بازی کنم.ولفشتاین هارو هم یادم رفت بگم آدمو دیوونه میکنه ولی doom2016 رو از دست نده رو easy بازی کن مخصوصا وقتی با اره برقی monster هارو از وسط نصف میکنی روحت جلا پیدا میکنهOnly the registered members can see the link

TechRadar
11-09-16, 17:44
من که با خشونتش مشکلی ندارم اصلاً برام فرقی نمی کنه. مرحله بازی بگه چی کار کنم همون کارو می کنم.
اما سری GTA همیشه یه مشکلانی داشتن که جاش نیست بگم. من منکر باحال بودن این بازی نیستم اما یه کم بیشتر مراقب هستم.
Doom و این بازی هایی که پیشنهاد دادین می ترسم رو سیستمم نیاد.
چون کارت گرافیک نه چندان قوی و پردازنده ای با راندمان پایین تر از core i3 ها تجربه این بازی ها رو برام سخت می کنه.
بعد این که معمولاً بازی ها روی PC بهینه نیستند و خودم خسته شدم از بس که حرض خوردم پای فقط اجرای این بازی ها با نرخ فریم مطلوب.
ممنون میشم تو پیشنهادات بازی های جهان باز هم باشه.
با تشکر

Milad.1369
11-09-16, 19:00
سلام
fallout 3/new vegas رو امتحان کن

راستی skyrim مادهای زیادی داره

TechRadar
11-09-16, 19:42
سلام
زیاد Fallout رو دوست ندارم.
موافقم. اسکایریم ماد های زیادی داره اما اگه عضو سایت nexusmods نباشی نمی تونی بیش از 2 مگابایت از سایت دانلود کنی.
اگه هم بخوای عضو بشی باید چند بورو بپردازی که من حاضر به پرداخت همچین مبلغی برای بازی نیستم.
با تشکر
------------------
حالا فعلاً Devil May Cry 4 رو دازم نصب می کنم که به گفته امیرحسین عزیز amigames از بزرگان سبک Hack & Slash هست.

TechRadar
11-09-16, 22:11
پیشنهاد دیگه ای نیست؟
یعنی هیچ بازی ای مثل THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM وجود نداره؟
نمی دونستم این بازی اینقدر خاصه.
با تشکر

Milad.1369
12-09-16, 00:51
پیشنهاد دیگه ای نیست؟
یعنی هیچ بازی ای مثل THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM وجود نداره؟
نمی دونستم این بازی اینقدر خاصه.
با تشکر
skyrim شاهکاری بود و هست
سری Dragon Age هم بسیار زیباست
ایزومتریک هم می تونید Torchlight 1 & 2 رو امتحان کنید
Path of Exile(سبک MMORPG) به صورت رایگان تو استیم موجوده

TechRadar
12-09-16, 11:18
خب.
آیا بازی هایی که گفتین شمشیر زنی داره یا خیر؟
با تشکر

Milad.1369
12-09-16, 13:27
خب.
آیا بازی هایی که گفتین شمشیر زنی داره یا خیر؟
با تشکر
آره همشون دارن
DA بیشتر به skyrim شباهت داره
دو تای دیگه هم نقش آفرینی هستند اما با زاویه دوربین از بالا به پایین

amigames
12-09-16, 19:49
Dragon's Dogma
Kingdom of Amalur Reckoning
Fallout 4: می دونم که از Fallout گفتید خوشتون نمیاد اما این نسخه بر پایه دانش سازندگان از Skyrim ساخته شده مثل Fallout 3 که بر پایه Oblivion بود.

Dragon Age Inquisition و The Witcher 3 هم همونطور که دوستان گفتن شبیه هستن به سبب موفقیت Skyrim هردوی این بازی ها جهان باز هستن و اگه درست یادم باشه میشه مشکلی که فرمودید رو دوور زد و بدون برخورد باهاش این بازی ها رو انجام داد به خصوص Inquisition.

سری Dark Souls هم از بازی های نقش آفرینی معروف هست گرچه بر روی فضاسازی و نبردها تمرکز ویژه شده و داستان پردازی خیلی غیر مستقیم هست.

اگه با زاویه دوربین بالا به پایین مشکل ندارید Divinity Original Sin گزینه نسبتا تازه مناسبی هست.

TechRadar
13-09-16, 08:05
خب.
گیم پلی بازی های
Divinity Original Sin و Dragon Age Inquisition رو مشاهده کردم. به شخصه Divinity رو دوست نداشتم اما Dragon Age مبارزات جالبی داشت.
متاسفانه مشکل بزرگ من حرفه ای نبودن در بازی است. شما دوستان Pro Gamer هستید و می توانید با هر بازی ارتباط بر قرار کنید.
اما موضوع من متفاوت است. گیمر تفننی هستم و برای سرگرمی بازی می کنم.
احساس می کنم مشکل از بازی ها نیست. مشکل از خود من است.
با تشکر

amigames
13-09-16, 14:09
خب.
گیم پلی بازی های
Divinity Original Sin و Dragon Age Inquisition رو مشاهده کردم. به شخصه Divinity رو دوست نداشتم اما Dragon Age مبارزات جالبی داشت.
متاسفانه مشکل بزرگ من حرفه ای نبودن در بازی است. شما دوستان Pro Gamer هستید و می توانید با هر بازی ارتباط بر قرار کنید.
اما موضوع من متفاوت است. گیمر تفننی هستم و برای سرگرمی بازی می کنم.
احساس می کنم مشکل از بازی ها نیست. مشکل از خود من است.
با تشکر

مسلما اگه تجربه خیلی کمی داشته باشید باید وقت بزارید تا با مکانیک های پایه آشنا بشید گرچه این روزها بازی ها به طور مدوام در حال ساده تر شدن هستن. اگر با Skyrim مشکلی نداشتید بعید هست با امثال Dragon Age با مشکل زیادی مواجه بشید (حداقل از نسخه دوم به بعد) ولی بازی ای مثل Original Sin فقط برای حرفه ای ها یا اون دسته که حوصله زیادی دارن پیشنهاد میشه.

TechRadar
13-09-16, 23:34
من زیاد حوصله ی بازی کردن رو ندارم و به چشم سرگرمی نگاه می کنم.
من هم Fallout و هم اسکایریم رو می خرم. چون از یکی گرفته بودم.
اگه بازی رزمی خوب دارای صحنه های سینماتیک و همچنین QTE های مناسب می شناسین لطفاً به من معرفی کنین.
از سری Batman: Arkham به دلیل هنر های رزمی حساب و کتاب شده واقعاً لذت می برم.
با تشکر
---------------
آیا بازی ویچر 3 رو میشه بدون برخورد کردن با مشکلات نصویری بازی انجامش داد؟
آیا در بازی Combo های مختلف وجود دارد؟
با تشکر

amigames
15-09-16, 09:26
من زیاد حوصله ی بازی کردن رو ندارم و به چشم سرگرمی نگاه می کنم.
من هم Fallout و هم اسکایریم رو می خرم. چون از یکی گرفته بودم.
اگه بازی رزمی خوب دارای صحنه های سینماتیک و همچنین QTE های مناسب می شناسین لطفاً به من معرفی کنین.
از سری Batman: Arkham به دلیل هنر های رزمی حساب و کتاب شده واقعاً لذت می برم.
با تشکر
---------------
آیا بازی ویچر 3 رو میشه بدون برخورد کردن با مشکلات نصویری بازی انجامش داد؟
آیا در بازی Combo های مختلف وجود دارد؟
با تشکر

خیلی از گیمرها به چشم سرگرمی به بازی نگاه می کنن و با کمی حوصله بالاخره یاد گرفتن برای همین از این لحاظ جای نگرانی نیست.

بازی شبیه به سری Batman Arkham اگه بخوام پیشنهاد کنم Middle-Earth Shadow of Mordor هست که از گیم پلی این بازی استفاده کرده و مکانیک خاص خودش هم اضافه کرده. بازی Mad Max هم بد نیست از این لحاظ.

در Witcher 3 تقریبا 90% مطمئنم میشه با انتخاب گزینه های مناسب بدون برخورد با مشکل تصویری بازی رو انجام داد و در نهایت فکر کنم با دکمه مربوطه هم میشد هر قسمتی رو رد کرد اما دقیقا یادم نیست و ممکن است در نهایت باز هم با برخی مشکلات تصویری مواجه بشید برای اطمینان می تونید Inquisition رو امتحان کنید که بیشتر ازش مطمئنم (که در اونم کافیه گزینه های مناسب رو انتخاب کنید). اما در نهایت خیلی وقت از این ها می گذره و اگه میخواهید 100% مطمئن باشید از Shadow of Mordor لذت ببرید.

در Witcher 3 میشه Combo زد اما گیم پلی بازی چندان قوی نیست و این بازی بیشتر بخاطر برخی ماموریت های سرگرم کننده و طراحی هنری اش معروف است.