PDA

مشاهده نسخه کامل : کارت صدا چیست و بهترین کارت صدا برای Logitech 5.1 Sorunded

problem
11-09-16, 11:37
سلام من یک سوال داشتم میخواستم بپرسم کارت های صدا برای چی هستن دقیقا ؟
و اینکه من مدل اسپیکرم Logitech 5.1 Sorunded هستش میخواستم ببینم بهترین کارت صدایی که میتونم براش بگیرم چی هست ؟

AMD>INTEL
11-09-16, 13:46
کارت صدا یک مدار واسط است که وظیفه آن تبدیل سیگنال دیجیتالی که واحد پردازش مرکزی (CPU) به آن می‌فرستد به سیگنال آنالوگ است.

Creative Sound Blaster ZxR

problem
11-09-16, 13:56
کارت صدا یک مدار واسط است که وظیفه آن تبدیل سیگنال دیجیتالی که واحد پردازش مرکزی (CPU) به آن می‌فرستد به سیگنال آنالوگ است.

Creative Sound Blaster ZxR

نتیجش چی هست ؟؟ صدا بلند تر میشه ؟ کیفیت صدا بیشتر میشه ؟ یا ...

AMD>INTEL
11-09-16, 13:58
نتیجش چی هست ؟؟ صدا بلند تر میشه ؟ کیفیت صدا بیشتر میشه ؟ یا ...

تفاوتشون با کدک های صوتی روی مادربردها داشتن پردازنده یا همون dsp هست . بله باعث کیفیت خروجی میشه . چون طراحی شده برای کیفیت و وضوح صدا

- - - Updated - - -

این هم بررسی این کارت صدا
Creative Labs SoundBlaster ZXR Review - article (Only the registered members can see the link)

problem
11-09-16, 14:14
تفاوتشون با کدک های صوتی روی مادربردها داشتن پردازنده یا همون dsp هست . بله باعث کیفیت خروجی میشه . چون طراحی شده برای کیفیت و وضوح صدا

- - - Updated - - -

این هم بررسی این کارت صدا
Creative Labs SoundBlaster ZXR Review - article (Only the registered members can see the link)

روی عکس مادربورد gigabyte soc force v1 (97 میشه بگید کجا سوار میشه ؟

AMD>INTEL
11-09-16, 14:26
روی عکس مادربورد gigabyte soc force v1 (97 میشه بگید کجا سوار میشه ؟

دو تا اسلات pcie لازم داره . فرقی هم نداره چه سرعتی باشه .الان روی عکس بردتون میگم .
15893

AMD>INTEL
11-09-16, 14:34
اگر اسلات خالی نداری این رو بگیر
Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Champion

problem
11-09-16, 14:36
دو تا اسلات pcie لازم داره . فرقی هم نداره چه سرعتی باشه .الان روی عکس بردتون میگم .
15893

من دوتا گرافیک بسیار بزرگ 980 ti دارم روی مین در نتیجه نمیتونم دوتاشو بزارم ... لطفا از این یکی ها معرفی کنید ... من چنتا نمونه پیدا کردم خودم

Creative Sound Blaster Recon3D FATAL1TY Champion 5.1 PCIe Sound CardCreative Sound Blaster ZX 5.1 with ACM PCIe Sound CardAudigy PCIe RX

لطفا در مورد سومی هم یک توضیحی بدید چون 250 هست قیمتش ولی خب چرا اینو معرفی نکردید؟

من فکر میکنم اولی از همه این ها بهتر باشه نه؟

AMD>INTEL
11-09-16, 14:45
من دوتا گرافیک بسیار بزرگ 980 ti دارم روی مین در نتیجه نمیتونم دوتاشو بزارم ... لطفا از این یکی ها معرفی کنید ... من چنتا نمونه پیدا کردم خودم

Creative Sound Blaster Recon3D FATAL1TY Champion 5.1 PCIe Sound CardCreative Sound Blaster ZX 5.1 with ACM PCIe Sound CardAudigy PCIe RX

لطفا در مورد سومی هم یک توضیحی بدید چون 250 هست قیمتش ولی خب چرا اینو معرفی نکردید؟

من فکر میکنم اولی از همه این ها بهتر باشه نه؟

پست قبل گفتم

problem
11-09-16, 14:51
پست قبل گفتم

بعد یک سوال دیگه ... این مورد 5.1 کانال با 7.1 کانال چه فرقی داره ؟ قدرت و کیفیت بیشتر میشه ؟ لطفا به زبان ساده توضیح بدید

AMD>INTEL
11-09-16, 14:54
بعد یک سوال دیگه ... این مورد 5.1 کانال با 7.1 کانال چه فرقی داره ؟ قدرت و کیفیت بیشتر میشه ؟ لطفا به زبان ساده توضیح بدید

اسپیکرت اگر 7 به 1 هست . باید 7 به 1 بگیری . اگر 5.1 هست باید 5.1 بگیری .

problem
11-09-16, 14:58
اسپیکرت اگر 7 به 1 هست . باید 7 به 1 بگیری . اگر 5.1 هست باید 5.1 بگیری .

من الان اسپیکرم مستقیم به مادربورد وصل شده ... ولی یکم که صدا رو بلند میکنم و اهنگ یا ... پخش میکنم صدای نویز بسیار شنیدنی همراه با صدا هست ... با گرفتن این کارت مشکل حل میشه یا کلا این مشکل ماله اسپیکره ؟

AMD>INTEL
11-09-16, 15:03
من الان اسپیکرم مستقیم به مادربورد وصل شده ... ولی یکم که صدا رو بلند میکنم و اهنگ یا ... پخش میکنم صدای نویز بسیار شنیدنی همراه با صدا هست ... با گرفتن این کارت مشکل حل میشه یا کلا این مشکل ماله اسپیکره ؟

نمیشه دقیق گفت . با این تعریف شما نمیتونم دقیق بگم با خرید کارت صوتی مشکلتون صدرصد حل میشه . چون باید این موارد را حضوری دید و چک کرد .