PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی باندل مین برد و پردازنده amd

ensleader
08-09-16, 22:59
باسلام
از اونجایی که چند وقتیه که میخوام یه مین برد و پردازنده شبه خفن������ تهیه کنم و هنوز موفق نشدم، از شما عزیزیان میخوام یه مین برد و پردازنده مناسب برای گیمینگ و مولتی تاسکینگ از AMD بهم معرفی کنید و البته ملاک حداقل قیمت و بیشترین کارایی هستش، ضمنا به پردازنده گرافیکی آنبرد اصلا احتیاجی نیست،چه پردازنده گرافیکی مجتمع با پردازنده و چه پشتیبانی از طریق مین برد
البته به شخصه سالیان متوالی از اینتل استفاده کردم ولی خوب با توجه به قیمت های گزاف کنونی پردازنده های اینتل و خصوصا نسل چهاربه بعد گفتم یه سری هم به AMD بزنم
ستون رو درد نیارم خلاصه کلام
مین برد و پردازنده AMD برای گیمینگ
حداقل هزینه به همراه بیشترین بهره وری
پیشاپیش ممنون

AMD>INTEL
08-09-16, 23:12
AMD صبر کنید تا پردازنده های جدید این شرکت موجود بشن . خرید محصولات قدیمی این شرکت را توصیه نمیکنم .

ensleader
12-09-16, 12:17
آخر انتظار تا کی ؟؟؟

AMD>INTEL
12-09-16, 12:35
تا کی رو نمیدونم . باید صبر کرد .

ensleader
19-09-16, 10:48
سلام و خسته نباشید
میخواستم از پردازنده های amd موجود تو بازار یه مدل که هم خوش قیمت باشه و هم برای اجرای روان بازی ها تا رزولوشن FHD مناسب باشه بهم معرفی کنید
ممنون
☺ 😊😊😊😊😐​

AMD>INTEL
19-09-16, 12:45
سلام و خسته نباشید
میخواستم از پردازنده های amd موجود تو بازار یه مدل که هم خوش قیمت باشه و هم برای اجرای روان بازی ها تا رزولوشن FHD مناسب باشه بهم معرفی کنید
ممنون
☺ ​

عرض کردم دوست عزیز الان هر پردازنده ای را بگیرید ممکنه پشیمون بشید .

- - - Updated - - -

سلام و خسته نباشید
ممنون
☺ 😊😊😊😊😐​

عرض کردم دوست عزیز الان هر پردازنده ای را بگیرید ممکنه پشیمون بشید .

ensleader
20-09-16, 23:02
باسلام و خسته نباشید
خوب با در نظرداشت عملکردی که عرض کردم از پردازنده های i5 یا i7 چه مدلی رو پیشنهاد میدین؟؟؟
ممنون

AMD>INTEL
20-09-16, 23:05
COREI5 6400
MAIN Gigabyte GA-P110-D3

ensleader
22-09-16, 13:08
با سلام
می خواستم نظرتون رو راجع به پردازنده Intel Core i7-860 با در نظرداشت ملاک های ذکر شده بدونم
# of Cores 4
# of Threads 8
Processor Base Frequency 2.80 GHz
Max Turbo Frequency 3.46 GHz
Cache 8 MB SmartCache
Bus Speed 2.5 GT/s DMI
TDP 95 W
Max Memory Size (dependent on memory type) 16 GB
Memory Types DDR3 1066/1333
Max # of Memory Channels 2

ضمنا با توجه به نوع حافظه پشتیبانی شده میشه گفت این پردازنده برای حافظه های با فرکانس بالاتر از 133 حکم گلوگاه رو داره ؟؟؟
ممنون

AMD>INTEL
23-09-16, 21:12
با سلام
می خواستم نظرتون رو راجع به پردازنده Intel Core i7-860 با در نظرداشت ملاک های ذکر شده بدونم
# of Cores 4
# of Threads 8
Processor Base Frequency 2.80 GHz
Max Turbo Frequency 3.46 GHz
Cache 8 MB SmartCache
Bus Speed 2.5 GT/s DMI
TDP 95 W
Max Memory Size (dependent on memory type) 16 GB
Memory Types DDR3 1066/1333
Max # of Memory Channels 2

ضمنا با توجه به نوع حافظه پشتیبانی شده میشه گفت این پردازنده برای حافظه های با فرکانس بالاتر از 133 حکم گلوگاه رو داره ؟؟؟
ممنون

بستگی به مادربرد انتخابی دارد . اگر مادربرد مناسب تهیه کنید با xmp میتونی به بالاتر از 1333 بری

ensleader
24-09-16, 08:37
بستگی به مادربرد انتخابی دارد . اگر مادربرد مناسب تهیه کنید با xmp میتونی به بالاتر از 1333 بری

ممنون ، خوب آون از حافظه که با xmp بهتر میشه
خوب راجع به عملکردش چی؟؟؟
برای بازی روان تا FHD چطور ارزیابیش می کنید؟؟؟
ممنون

AMD>INTEL
24-09-16, 12:16
ممنون ، خوب آون از حافظه که با xmp بهتر میشه
خوب راجع به عملکردش چی؟؟؟
برای بازی روان تا FHD چطور ارزیابیش می کنید؟؟؟
ممنون

مشکلی نخواهد داشت .