PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره انتخاب لپ تاپ برای امور مهندسی

vaio71
06-09-16, 18:53
سلام. من میخواستم یک لپ تاپ سونی با مشخصات بالا و قوی برای کارای سطح بالای رشته کامپیوتر تهیه کنم
و میخوام توی اکثر گزینه ها حتی جزییاتش قوی و عاالی باشه . پیشنهادتون چی هست؟

daniel110
06-09-16, 18:56
سلام ؛
چند سوال داشتم ،
1. بودجه تون ؟
2. حتما سونی باشه ؟
3. منظورتون از کارای سطح بالا ، کد نویسی هست یا کار های گرافیکی ؟ و چه نرم افزاری؟
4. برای گیم هم می خواین ؟

AMD>INTEL
06-09-16, 18:58
سلام. من میخواستم یک لپ تاپ سونی با مشخصات بالا و قوی برای کارای سطح بالای رشته کامپیوتر تهیه کنم
و میخوام توی اکثر گزینه ها حتی جزییاتش قوی و عاالی باشه . پیشنهادتون چی هست؟

اون تصوری که از سونی سالها پیش داشتی زیاد با مدلهای جدید همخوانی نداره . چند وقتی هست که حضوری در بازار ایران نداره .
بودجتون را اعلام کنید تا راهنمایی کنم .

vaio71
06-09-16, 19:02
سلام ؛
چند سوال داشتم ،
1. بودجه تون ؟
2. حتما سونی باشه ؟
3. منظورتون از کارای سطح بالا ، کد نویسی هست یا کار های گرافیکی ؟ و چه نرم افزاری؟
4. برای گیم هم می خواین ؟

بودجه حداکثر حدود 5میلون . ولی گزینهای خوب با قیمت نزدیک رو هم معرفی کنید

احتمال زیاد سونی چون خیلی علاقه به وایو دارم.

بله کدنویسی و نرم افزار های سنگین مجازی سازی سیستم عامل ها یا نصب چند سیستم عامل و شبیه سازی و کارهای پردازشی. وامثال اینها. گرافیک خیلی خوبی داشته باشه .
ولی نه در حد گیمینگ .احتمالا برای گیمینگ استفاده نکینم.
برای ارشد و دکترا میخوام

- - - Updated - - -

اون تصوری که از سونی سالها پیش داشتی زیاد با مدلهای جدید همخوانی نداره . چند وقتی هست که حضوری در بازار ایران نداره .
بودجتون را اعلام کنید تا راهنمایی کنم .

چرا دیگه مطابق تصور ما نیستن؟

AMD>INTEL
06-09-16, 19:03
چون واحد تولید ساخت لپتاپش واگذار شده به یک شرکت دیگه . شرکت ایران رهجو هم که لپتاپهای سونی را وارد میکرد . دیگه vaio نمیاره .
اسوس جایگزین خوبی میتونه برای شما باشه .
مثل ASUS N552VW - A

daniel110
06-09-16, 19:12
سلامی دوباره ، اگر دیگه نمی خواین وایو بخرین ، این : Laptop: MSI GE62 6QF Apache Pro Gaming (Only the registered members can see the link_tab_products2)
هم می تونه خوب باشه ، لینک آریا کامپیوتر که دیگه اشکال نداره ؟ چون تبلیغش رو بالای همه تاپیک ها زدین .

mohammad-
06-09-16, 19:16
سلامی دوباره ، اگر دیگه نمی خواین وایو بخرین ، این : Laptop: MSI GE62 6QF Apache Pro Gaming (Only the registered members can see the link_tab_products2)
هم می تونه خوب باشه ، لینک آریا کامپیوتر که دیگه اشکال نداره ؟ چون تبلیغش رو بالای همه تاپیک ها زدین .

دوست عزیز شما از آریا کامپیوتر بابت تبلیغ پورسانت دریافت می کنی؟

چون اگه پورسانت می ده برای جذب مشتری ما هم تبلیغ کنیم

daniel110
06-09-16, 19:19
فرقش با لپ تاپی که اقا امید دادن در این هاست :

ایسوسه 4k هست ولی این فول اچ دی
ایسوسه 2 ترابایت + 128 گیگ SSD هست ، ولی این 1 ترابایت + 128 M.2 SSD
ایسوسه گرافش 960ام هست ، ولی این 970ام
ایسوسه 12 گیگ رم داره ولی این 16 گیگ
ایسوسه باتری 4 سلولی داره ولی این 6 سلولی
و..

- - - Updated - - -

نه داداش این چه حرفیه ، خوب من برم اسمش رو بدم ، ایشون باید توی گوگل سرچ کنن و یک سایتی باز میشه ، برای راحتی ایشون لینک دادم ، که بالای هر تاپیک داده میشه .

- - - Updated - - -

و..

- - - Updated - - -

نه داداش این چه حرفیه ، خوب من برم اسمش رو بدم ، ایشون باید توی گوگل سرچ کنن و یک سایتی باز میشه ، برای راحتی ایشون لینک دادم ، که بالای هر تاپیک داده میشه .

اگر گرافیک لپ تاپ براتون مهمه ، من ام اس آی رو پیشنهاد می کنم ، در مورد گارانتی ماتریس ، اطلاع زیادی ندارم ، ولی بازم هرچی اقا امید گفتن (با دلیل خوب)، همون رو تهیه کنید .

vaio71
06-09-16, 19:20
چون واحد تولید ساخت لپتاپش واگذار شده به یک شرکت دیگه . شرکت ایران رهجو هم که لپتاپهای سونی را وارد میکرد . دیگه vaio نمیاره .
اسوس جایگزین خوبی میتونه برای شما باشه .
مثل ASUS N552VW - A

یعنی الان بهترین برند دنیا بعد از مک بو ک ها ،ایسوس هست>

AMD>INTEL
06-09-16, 19:23
یعنی الان بهترین برند دنیا بعد از مک بو ک ها ،ایسوس هست>

برند را عامل برتری نمیدونم . بلکه باید مدلهای مختلف بررسی بشند . اسوس در لپتاپ تونسته کیفیت خوبی را ارائه کند .
برای کار شما پردازنده مهمه و مختصری هم گرافیک برای بهره گیری از کودا
لپتاپی که دوستمون پیشنهاد دادن یک لپتاپ گیمینگ هست با مشخصات یک لپتاپ گیمینگ که بعید میدونم شما نیاز داشته باشید . سری N اسوس که معرفی کردم انتخاب مناسبی برای شماست .

mohammad-
06-09-16, 19:27

و..

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اگر گرافیک لپ تاپ براتون مهمه ، من ام اس آی رو پیشنهاد می کنم ، در مورد گارانتی ماتریس ، اطلاع زیادی ندارم ، ولی بازم هرچی اقا امید گفتن (با دلیل خوب)، همون رو تهیه کنید .

طبق قوانین کسی نمی تونه لینک بده وگرنه من تا الان صد تا لینک داده بودم برای راحتی مردم

حالا چون تبلیغش بالای سایته دلیل نمی شه

الان توی صدا و سیما یک شرکت تبلیغ می کنه و یک پولی رو بایت اون پرداخت می کنه اما هیچ مجری و مهمانی اجازه نداره توی یک برنامه تلویزیونی اسم اون شرکت رو ببره

آریا کامپیوتر هم به همین نحوه یعنی یک پولی میده تا تبلیغاتش اینجا ثبت بشه و درآمد زایی کنه اما شما با لینکی که میدی مفتی اینکار رو براش انجام می دی

چون الان توی سایت ها بابت تبلیغات متنی هم پول می گیرن

یعنی آریا کامپیوتر باید به مدیران این فروم یه مبلغی بایت این نوع تبلیغات پرداخت کنه

پس اگه واقعا برای راحتی مشتری ها لینک دادن آزاده من هم از این به بعد لینک بدم

یه نکته ای رو هم توجه نکردی و اون این هست که شما اجازه انتخاب رو از مشتری می گیری چون شاید مشتری بخواد از سایت دیگه ای خرید کنه و شما اون رو ملزم به این لینک می کنی و این عادلانه نیست

من هم خودم این اشتباه رو قبلا کردم و یکی از دوستان به طور خصوصی، اشتباه من رو متذکر شد و از من خواست برخلاف قوانین این سایت عمل نکنم

vaio71
06-09-16, 19:27
برند را عامل برتری نمیدونم . بلکه باید مدلهای مختلف بررسی بشند . اسوس در لپتاپ تونسته کیفیت خوبی را ارائه کند .

کلا کارای پردازشی و کار با نرم افزار ها برام مهم تر از گرافیک هست. 4k اخرین نسله و خیلی میتونه جذاب باشه ولی من ram بالاتر رو ترجیح میذم و البته در باره نوع حافظه اطلاعی ندارم اگه میشه راهنمایی بفرمایید.
مدل دیگه ای هم اگه مد نظرتون هست بفرمایید
بیشتر از یک مدل میخوام تا مقایسه کنم

AMD>INTEL
06-09-16, 19:29
کلا کارای پردازشی و کار با نرم افزار ها برام مهم تر از گرافیک هست. 4k اخرین نسله و خیلی میتونه جذاب باشه ولی من ram بالاتر رو ترجیح میذم و البته در باره نوع حافظه اطلاعی ندارم اگه میشه راهنمایی بفرمایید.
رم قابل افزایش هست . همون موقع تهیه با پرداخت حدود 100 تومن میتونید رم را به 16 گیگ افزایش بدید
این هم بررسی دقیق مدلی که معرفی کردم
Asus N552VW-FI043T - Notebookcheck.net External Reviews (Only the registered members can see the link)

mohammad-
06-09-16, 19:33
بودجه حداکثر حدود 5میلون . ولی گزینهای خوب با قیمت نزدیک رو هم معرفی کنید

احتمال زیاد سونی چون خیلی علاقه به وایو دارم.

بله کدنویسی و نرم افزار های سنگین مجازی سازی سیستم عامل ها یا نصب چند سیستم عامل و شبیه سازی و کارهای پردازشی. وامثال اینها. گرافیک خیلی خوبی داشته باشه .
ولی نه در حد گیمینگ .احتمالا برای گیمینگ استفاده نکینم.
برای ارشد و دکترا میخوام

- - - Updated - - -

چرا دیگه مطابق تصور ما نیستن؟

سلام

سیستم های بالای 4 میلیون همه گیمینگ محسوب می شن مگه اینکه بخوای apple بگیری

یعنی هیچ شرکتی نمیاد لپ تاپی تولید کنه که سی پی یو قوی، صفحه نمایش ips و رم و ssd خوب داشته باشه ولی گرافیک رو پایین بگیره که قیمت پاییین بیاد

اگه عجله دارید من به شما لینک یک لپ تاپ رو بدم و اگه عجله ندارید تا سال نو میلادی لپ تاپ های جدید با کانفیگ های بهتر از راه خواهند رسید

vaio71
06-09-16, 19:34
ببخشید درباره 32 یا 64 بیتی بودن هم نظر بدید لطفا

mohammad-
06-09-16, 19:37

لپ تاپ انتخابی شما مات باید باشه یا براق(احتمالا لمسی)

vaio71
06-09-16, 19:38
سلام

سیستم های بالای 4 میلیون همه گیمینگ محسوب می شن مگه اینکه بخوای apple بگیری

یعنی هیچ شرکتی نمیاد لپ تاپی تولید کنه که سی پی یو قوی، صفحه نمایش ips و رم و ssd خوب داشته باشه ولی گرافیک رو پایین بگیره که قیمت پاییین بیاد

اگه عجله دارید من به شما لینک یک لپ تاپ رو بدم و اگه عجله ندارید تا سال نو میلادی لپ تاپ های جدید با کانفیگ های بهتر از راه خواهند رسید

بله درست میگی ولی منظورم این بود که من لزوما برای گیمینگ هدفم نیست

- - - Updated - - -

لپ تاپ انتخابی شما مات باید باشه یا براق(احتمالا لمسی)
به احتمال زیاد مات. چون من مدت زمان استفادم بالا هست و چشمم هم تا حدی حساس

AMD>INTEL
06-09-16, 19:39
ببخشید درباره 32 یا 64 بیتی بودن هم نظر بدید لطفا

تمام پردازنده ها و سخت افزارهای جدید سازگار با 64 بیت هست . وقتی رم 12 یا 16 گیگ نصب میشه . 32 بیت کارایی نداره .

vaio71
06-09-16, 19:40
اینکه میگن قیمت از فلان تا فلان منظورشون چیه دقیقا؟

شاید بشه صبر کرد شاید هم نشه . سیستم های جدید اصولا تا چندماه قیمتشون بی دلیل بالاست و عیب یابی هم نشدن!

mohammad-
06-09-16, 19:42
بله درست میگی ولی منظورم این بود که من لزوما برای گیمینگ هدفم نیست

- - - Updated - - -

به احتمال زیاد مات. چون من مدت زمان استفادم بالا هست و چشمم هم تا حدی حساس

لپ تاپ پیشنهادی ولی لپ تاپ گیم محسوب می شه به خاطر گرافیک بالای اون

لینک (Only the registered members can see the link)

اینکه میگن قیمت از فلان تا فلان منظورشون چیه دقیقا؟

شاید بشه صبر کرد شاید هم نشه . سیستم های جدید اصولا تا چندماه قیمتشون بی دلیل بالاست و عیب یابی هم نشدن!

همین حالا هم، قیمت های لپ تاپ های قبلی افزایش پیدا کرده چون الان مردم برای خرید اقدام می کنن یعنی تقاضا زیاده به همین دلیل سودجویان از این فرصت نهایت استفاده رو می کنن

فکر کنم از مهر که بگذریم و جیب ها خالی بشه به یه تعادلی برسیم

vaio71
06-09-16, 19:53
فقط یه چیزی من عینکی هستم و چشمام استیکماته. اگه 4k نوشته هارو ریز کنه صد در صد دچار مشکل میشم

درضمن قیافه اون مدل یکم زشته و رنگش

میگن کفش هم پلاستیکه

درباره اون مدلی که اقا امید گفتن علاوه به ریز شدن ایکون ها ونوشته. عمر باطری و داخلی بودن باطری یکمی مشکل زا هست وقتی زیاد استفاده کنی..نمیدونم

AMD>INTEL
06-09-16, 19:59
فقط یه چیزی من عینکی هستم و چشمام استیکماته. اگه 4k نوشته هارو ریز کنه صد در صد دچار مشکل میشم

میگن کفش هم پلاستیکه

در استفاده طولانی مدت بهتره یه مونیتور 23-24 هم تهیه کنی . اگر مدت زیادی مشغولی از اون استفاده کنی. کاری هست که خیلی از کاربران استفاده میکنند .

vaio71
06-09-16, 20:01
راستی لینوکس و یونیکس و غیره رو هم میشه نصب کرد ؟

mohammad-
06-09-16, 20:02

میگن کفش هم پلاستیکه

از نظر ظاهر چون داری با vaio مقایسه می کنی اینطور به نظر می رسه چون vaio ها زیباترین طراحی رو داشتن

شما می تونی توی کنترل پنل از قسمت display اندازه ها رو بزرگتر کنی

ولی اگه واقعا با 4k مشکل داری باید fullhd بگیری

الان از نظر ظاهر فقط لنوو تقریبا شبیه وایو هستش ولی کیفیت خوبی نداره msi هم که خیلی هاشون زشت هستن و خوب ایسوس هم که شما زیباترین مدلش رو نپسندیدی

به همین خاطر می گم اگه صبر کنی لپ تاپ های بهتری هم میاد یا حداقل تنوع بیشتر می شه چون 3 ماه و خورده ای تا سال نو میلادی بیشتر نمونده و بیشتر شرکت ها روی اون تاریخ برنامه ریزی می کنن

بازم اگه خواستی می گردم ببینم چیزی پیدا می کنم یا نه

AMD>INTEL
06-09-16, 20:03
راستی لینوکس و یونیکس و غیره رو هم میشه نصب کرد ؟

بله نسخه های جدید این سیستم عامل ها با این سخت افزار مشکلی ندارند .
این مدل ایسر هم بسیار عالیه و FULL HD هست . این را خودم باهاش کار کردم . نسبتا خوب بود
Aspire V15 Nitro VN7-592G-77LB

vaio71
06-09-16, 22:31
نظرتون راجب به gl552vw چیه؟

در مورد مدل قبلی ظاهرا مشکل ایکون و یکسری نرم افزارها با اندازه display حل نمیشه و خطریه

درضمن از بپ تاپی که باطریش ضعیف باشه خوشم نمیاد

AMD>INTEL
06-09-16, 22:35
نظرتون راجب به gl552vw چیه؟

در مورد مدل قبلی ظاهرا مشکل ایکون و یکسری نرم افزارها با اندازه display حل نمیشه و خطریه

درضمن از بپ تاپی که باطریش ضعیف باشه خوشم نمیاد

این هم 4K هست . تفاوتش با قبلی فقط باتری و یکسری موارد دیگه هست .البته این مورد که 4K مشکلساز بشه نشنیدم .

daniel110
06-09-16, 22:40
امیدجان ، چرا گیر دادی به 4کی ؟ مگه فول اچ دی چی کم داره ؟

AMD>INTEL
06-09-16, 22:46
امیدجان ، چرا گیر دادی به 4کی ؟ مگه فول اچ دی چی کم داره ؟

من گیر دادم :1. (35):
مدلی که انتخاب کردن 4K هست .

vaio71
06-09-16, 22:54
من خودم از 4k خوشم میاد چون برای من که هدفم گیمینگ نیست بالاترین سطح گرافیک و وضوح تصویره

کار من بیشتر درسی مطالعه کدنویسی نرم افزارهای مختلف و ... هست و عینک هم باید بزنم و مدت زمان زیاد کارکنم
اگه باطریش خوب نباشه و یا مشکلات رزولوشن و همچین مشکلاتی داشته باشه هیچکاری نمیتونم بکنم

راستی میگن سنگینه. مگه چند کیلو هستش؟

- - - Updated - - -

یه مورد دیگه هم هست اینه که من به گرافیک بالاتری از این مدل ها نیاز ندارم. اگه تا 2017 صبرکنم چیر بهتری گیرم میاد ؟؟ نه صرفا گرافیک چون گرافیک بالاتری نیاز ندارم از لحظا کیفیت سخت افزار و اجزای دیگه

AMD>INTEL
06-09-16, 22:54
من خودم از 4k خوشم میاد چون برای من که هدفم گیمینگ نیست بالاترین سطح گرافیک و وضوح تصویره

کار من بیشتر درسی مطالعه کدنویسی نرم افزارهای مختلف و ... هست و عینک هم باید بزنم و مدت زمان زیاد کارکنم
اگه باطریش خوب نباشه و یا مشکلات رزولوشن و همچین مشکلاتی داشته باشه هیچکاری نمیتونم بکنم

راستی میگن سنگینه. مگه چند کیلو هستش؟

این سری در محدوده 2.5 کیلوگرم هست . صبر کنید هم ضرر نمیکنید . چون GPU های سری 1000 انویدیا هم به لپ تاپ ها اضافه میشه .
سبکتر میتونی N501VW - B بگیری با وزن 2 کیلوگرم

daniel110
06-09-16, 23:43
صبر کنید می تونید پردازنده های سری کابی لیک (والا نمی دونم چزا همه می گن "کابی" ، چون Kaby نوشته میشه باید خود کِیبی) هم وارد میشن که تا الآن چند تاشون معرفی شدن .

- - - Updated - - -

در ضمن ، اگر عینک می خواین می تونین عینک های آنتی رفلکس رو تهیه کنید که برای مانیتور هستن تا از چشم محافظت کنن ، قیمتاشون توی مشهد به این صورته :

چینی 20
کره ای 50
فرانسوی 130
خودم به زودی می خوام یک دونه کره ای بخرم ؛ در ضمن این قیمت فقط یک جفت عدسی هست .

vaio71
07-09-16, 13:37
این سری در محدوده 2.5 کیلوگرم هست . صبر کنید هم ضرر نمیکنید . چون GPU های سری 1000 انویدیا هم به لپ تاپ ها اضافه میشه .
سبکتر میتونی N501VW - B بگیری با وزن 2 کیلوگرم

n501 بلوری و پورت شبکه نداره

با مشخصات n522vw از هربرندی لپ تاپ با باطری خوب سراغ ندارید؟
لپ تاپ های سونی باطری های خیلی خوبی داشتن

- - - Updated - - -

صبر کنید می تونید پردازنده های سری کابی لیک (والا نمی دونم چزا همه می گن "کابی" ، چون Kaby نوشته میشه باید خود کِیبی) هم وارد میشن که تا الآن چند تاشون معرفی شدن .

- - - Updated - - -

در ضمن ، اگر عینک می خواین می تونین عینک های آنتی رفلکس رو تهیه کنید که برای مانیتور هستن تا از چشم محافظت کنن ، قیمتاشون توی مشهد به این صورته :

چینی 20
کره ای 50
فرانسوی 130
خودم به زودی می خوام یک دونه کره ای بخرم ؛ در ضمن این قیمت فقط یک جفت عدسی هست .

خیلی منظورتون رو نفهمیدم ولی عدسی های عینکی که برای مطاعه یا غیره انتخاب میکنیم اصولا از مدل انتی رفلکس هستن

AMD>INTEL
07-09-16, 13:52
n501 بلوری و پورت شبکه نداره

با مشخصات n522vw از هربرندی لپ تاپ با باطری خوب سراغ ندارید؟
لپ تاپ های سونی باطری های خیلی خوبی داشتن

- - - Updated - - -

خیلی منظورتون رو نفهمیدم ولی عدسی های عینکی که برای مطاعه یا غیره انتخاب میکنیم اصولا از مدل انتی رفلکس هستن

باطری هاشون در همین حده . کیفیت باتری ها هم مهمه . ممکنه برندی باشه ۶ سلولی هم باشه ولی کیفیت باتریش از ۴ سلولی اسوس ‍‍پایین تر باشه .

vaio71
07-09-16, 19:32
باطری هاشون در همین حده . کیفیت باتری ها هم مهمه . ممکنه برندی باشه ۶ سلولی هم باشه ولی کیفیت باتریش از ۴ سلولی اسوس ‍‍پایین تر باشه .

این n522vw تا چندسال میتونه یک داشنجوی کامپیوتر رو برای نرم افزار و شبکه و کاراری اینطوری ساپورت کنه؟ و ارتقا نخواد؟

تعویض باطریش خیلی مشکل زاست؟چون بهنظر خودم باتوجه به سخت افزاری که داره به خوبی میتونه نیازهامو برطرف کنه و نیازی به انتظار برای مدل های جدید هم میتونه قیمتش بالاباشه هم تفاوت چندانی نداشته باشه. این لپ تاچ به نظرم همه چیز رو داره

AMD>INTEL
07-09-16, 19:37
این n522vw تا چندسال میتونه یک داشنجوی کامپیوتر رو برای نرم افزار و شبکه و کاراری اینطوری ساپورت کنه؟ و ارتقا نخواد؟

تعویض باطریش خیلی مشکل زاست؟چون بهنظر خودم باتوجه به سخت افزاری که داره به خوبی میتونه نیازهامو برطرف کنه و نیازی به انتظار برای مدل های جدید هم میتونه قیمتش بالاباشه هم تفاوت چندانی نداشته باشه. این لپ تاچ به نظرم همه چیز رو داره

خیر تعویض باطریش کار خاصی نداره . به نظر من هم این سخت افزار برای کار شما مناسب هست . چون گیم هم بازی نمیکنید که گرافیک جدیدتر براتون مهم باشه . به نظر من همین مدل را تهیه کنید .

vaio71
07-09-16, 20:02
میتونید توصیه های امنیتی برای موقع خرید رو بگید؟

و یه سوال اخر اینکه لپ تاپی با این کانفیگ از هربرندی و هرقیمتی بجز اپل وجود داره که باطری بهتری داشته باشه؟
راستی با اینکه وایو ظارهرا از سال 92 جمع شده روستای منهمین پارسال هم سونی خریدن. نمیفهمم چطور

AMD>INTEL
07-09-16, 20:05
میتونید توصیه های امنیتی برای موقع خرید رو بگید؟

و یه سوال اخر اینکه لپ تاپی با این کانفیگ از هربرندی و هرقیمتی بجز اپل وجود داره که باطری بهتری داشته باشه؟
راستی با اینکه وایو ظارهرا از سال 92 جمع شده روستای منهمین پارسال هم سونی خریدن. نمیفهمم چطور

لپتاپ های جدید عموما 4 سلولی هستند . اون مورد دوم هم نمیدونم

vaio71
07-09-16, 20:18
میتونید توصیه های امنیتی برای موقع خرید ،برای نخریدن جنس خراب و تقلبی و کارکدره و مشکل دار یا باقطعات مشکل دار رو بگید؟

AMD>INTEL
07-09-16, 20:22
میتونید توصیه های امنیتی برای موقع خرید ،برای نخریدن جنس خراب و تقلبی و کارکدره و مشکل دار یا باقطعات مشکل دار رو بگید؟

از جای مطمئن خرید کنید . اگر تهران نیستید بهتره از فروشگاه آنلاین معتبر مثل دیجی کالا و ... تهیه کنید .
گارانتیشون هم مشخصه .گارانتی یکپارچه هست آواژنگ - ویستا -سازگار

vaio71
07-09-16, 20:34
برای n552vw نوی دیجی کالا نوشته فقط سازگاری با ویندوز 10 دارد. چه کنم؟

AMD>INTEL
07-09-16, 20:36
خوب مشکلی نداره . ویندوز 10 نصب میکنید . لینوکس های جدید هم روش نصب میشه . ولی ویندوزهای قدیمی تر نصب نمیشه

vaio71
07-09-16, 20:39
چرا مدل
N552VW - B هم پرفروش تره هم یکمی گرونتر؟ با وجود اینکه صفحه اش براقه . بخاطر تاچ بودنش؟

AMD>INTEL
07-09-16, 21:05
چرا مدل
N552VW - B هم پرفروش تره هم یکمی گرونتر؟ با وجود اینکه صفحه اش براقه . بخاطر تاچ بودنش؟

بله تاچ بودن قیمتش را افزایش داده

vaio71
07-09-16, 22:39
بله تاچ بودن قیمتش را افزایش داده

lممنونم خیلی کمک کردین . خیلی سوال پرسیدم

george.m
13-09-16, 17:25
هرکار کردم نتونستم موضوع ایجاد کنم

من سلام.
من یه دونه n522wm ایسوس خریدم

حالا ایمیج وویندوز 10 رو روی هارد اکسترنال دارم و میخوام باهاش ویندوز نصب کنم.

میشه تنظیمات باایوس و ارهای لازم دیگه رو بفرمایید؟

AMD>INTEL
13-09-16, 17:29
هرکار کردم نتونستم موضوع ایجاد کنم

من سلام.
من یه دونه n522wm ایسوس خریدم

حالا ایمیج وویندوز 10 رو روی هارد اکسترنال دارم و میخوام باهاش ویندوز نصب کنم.

میشه تنظیمات باایوس و ارهای لازم دیگه رو بفرمایید؟

برادر پستتون را تبدیل به تاپیک کردم و نقل قول کردم .
Only the registered members can see the link