PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست مترجم سخنگو

iranpg
30-08-16, 19:54
یکی ازدوستان می خواد برود خارج حالا مترجمی می خواد سخنگو خودش ویرا می خواست که گفتم می پرسم و بهت میگم !
بنظرتون بهترین مترجم سخنگو چیست (برای موبایل )؟ قابلیت ترجمه گفتگومهمه.

AMD>INTEL
30-08-16, 21:42
یک نرم افزار مترجم ویرا هست . باهاش کار نکردم سایتش رو برات میگذارم
گروه نرم افزاری ویرا-مترجم همراه | مترجم سخنگوی همراه ویرا (Only the registered members can see the link)

iranpg
31-08-16, 09:30
یک نرم افزار مترجم ویرا هست . باهاش کار نکردم سایتش رو برات میگذارم
گروه نرم افزاری ویرا-مترجم همراه | مترجم سخنگوی همراه ویرا (Only the registered members can see the link)
درسته خودم هم اینوپیداکردم
Translator Speak & Translate Pro نمی دونم کسی باهاش کارکرده یانه ؟ (Only the registered members can see the link)
صحبت ازویراشد درخبرها اومده بود این ترم افزار کپی شده است البته شاید بایکم تغییر

AMD>INTEL
31-08-16, 10:07
درسته خودم هم اینوپیداکردم
Translator Speak & Translate Pro نمی دونم کسی باهاش کارکرده یانه ؟ (Only the registered members can see the link)
صحبت ازویراشد درخبرها اومده بود این ترم افزار کپی شده است البته شاید بایکم تغییر

چنین مترجم هایی در کل نباید انتظار خیلی بالایی داشته باشی .

iranpg
31-08-16, 11:37
چنین مترجم هایی در کل نباید انتظار خیلی بالایی داشته باشی .
کدوم اوی که خودم معرفی کردم؟
ولی دکل موافقم ازکلا هیچدوم اونجوری که مامی خواهیم نیست وبایید قبول داشت اینها نمی تونن مثل انسان ترجمه کنند وبقول یکی ازدوستان گفتاربالهجه چی ؟ ایناکتابی روترجمه می کند!
ولی هدف اینه که باکمک شما دوستان یکی ازبهتریناش رو انتخاب کنم!

AMD>INTEL
31-08-16, 11:45
کدوم اوی که خودم معرفی کردم؟
ولی دکل موافقم ازکلا هیچدوم اونجوری که مامی خواهیم نیست وبایید قبول داشت اینها نمی تونن مثل انسان ترجمه کنند وبقول یکی ازدوستان گفتاربالهجه چی ؟ ایناکتابی روترجمه می کند!
ولی هدف اینه که باکمک شما دوستان یکی ازبهتریناش رو انتخاب کنم!

کلا نرم افزارهای مترجم نیاز به تیم بزرگی داره . متاسفانه تو ایران چنین همتی نیست .خیلی از این نرم افزارها هنوز اونقدر بالغ نشدن که بخوان تجاری بشن و به فروش برسند .

unlimited
01-09-16, 15:20
[QUOTE=iranpg;365319]یکی ازدوستان می خواد برود خارج حالا مترجمی می خواد سخنگو خودش ویرا می خواست که گفتم می پرسم و بهت میگم !
بنظرتون بهترین مترجم سخنگو چیست (برای موبایل )؟ قابلیت ترجمه گفتگومهمه.[/QUO

ویرا بسیار بسیار بد . بر خلاف تبلیغاتی که براش شد می باشد . واقعا بد واقعا بد و لعنت بر سازندگان فریبکار