PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره کپی پیست

0reza666
26-08-16, 15:00
من قبلا بلد بودم ولی الان یادم رفته سوال اصلیم اینه.

وقتی میخواییم نوشته هارو کپی کنیم خوب موس میگیریم کلیک چب و رو کلمه میکشیم و کلیک راست بعد گذینه کپی و کپی میکینم و جای که میخوایم پیس میکنیم ولی تو نظرات اپارات نمیشه پیس کرد و موس اونجا عمل نمیکنه ولی خوب یادمه یبار دوستی برام راهش گفته بود که با فشوردن یکی از دکمه های کیبور پیس میشود هر چیزی که رو موس کپی شده بود یعنی اخرین کپی که با موس کرده بودیم حالا کسی میتونه راهش بهم بگه.

یجوری میانبر رو کیبورد میشه بهش گفت دیگه امیدوارم منظورم متوجه شده باشین

AMD>INTEL
26-08-16, 15:14
کاید کنترل به همراه کلید V

0reza666
26-08-16, 15:20
من ctrl و کلمه v انگلیسی میزنم پیس میشه ولی تو اپارات باز نمیشه پیس کرد چرا؟

یه راهی داره ها برای پیس کردن کسی بلد نیس در اپارات گیرم...

mohammad-
26-08-16, 15:37
من قبلا بلد بودم ولی الان یادم رفته سوال اصلیم اینه.

وقتی میخواییم نوشته هارو کپی کنیم خوب موس میگیریم کلیک چب و رو کلمه میکشیم و کلیک راست بعد گذینه کپی و کپی میکینم و جای که میخوایم پیس میکنیم ولی تو نظرات اپارات نمیشه پیس کرد و موس اونجا عمل نمیکنه ولی خوب یادمه یبار دوستی برام راهش گفته بود که با فشوردن یکی از دکمه های کیبور پیس میشود هر چیزی که رو موس کپی شده بود یعنی اخرین کپی که با موس کرده بودیم حالا کسی میتونه راهش بهم بگه.

یجوری میانبر رو کیبورد میشه بهش گفت دیگه امیدوارم منظورم متوجه شده باشین

اگه مرورگرت فایرفاکسه افزونه زیر رو دانلود کن

لینک (Only the registered members can see the link)

و روی دکمه سبز رنگش کلیک کن تا قرمز بشه بعد صفحه وب رو reload کن یا f5 رو بزن بعد می تونی paste کنی

timsar1
26-08-16, 16:01
کنترل c
و
کنترل v

ehs.x
26-08-16, 19:05
copy= CTRL+C
cut= CTRL+X
paste= CTRL+V

0reza666
26-08-16, 19:10
.

بله فایرفاکس هست. زدم نصب شد و سبزه ولی همچنان برای اولین کامنت نمیشه کپی پیس انجام داد در اپارات.

وقتی بزنم قرمز بشه متن میشه کپی کرد البته باید یدور ر فرش کرد تا بشه ولی دیگه کدی که باید برای نظر بیاد تا بزنم ثبت بشه نمیاد و نمایش داده نمیشه.

ترفند دیگه ای نیس برای کامنت گذاشتن در اپارات و بدون نوشتن و پیس کردن بشه انجام داد؟؟؟

mohammad-
26-08-16, 19:46
بله فایرفاکس هست. زدم نصب شد و سبزه ولی همچنان برای اولین کامنت نمیشه کپی پیس انجام داد در اپارات.

وقتی بزنم قرمز بشه متن میشه کپی کرد البته باید یدور ر فرش کرد تا بشه ولی دیگه کدی که باید برای نظر بیاد تا بزنم ثبت بشه نمیاد و نمایش داده نمیشه.

ترفند دیگه ای نیس برای کامنت گذاشتن در اپارات و بدون نوشتن و پیس کردن بشه انجام داد؟؟؟

این دیگه رفرش نمی خواد رو فلش زرد کلیک کن و 3 تا 4 ثانیه صبر کن بعد می تونی متن کپی شده رو paste کنی

علی حسنی
26-08-16, 19:46
لطفا سوال رو یکبار بخونید و جواب تکراری نفرستید !!!!!!!

0reza666
26-08-16, 20:06
خوب لینک اولی این افزونه نبود دیگه. اره عالی دمت گرم الان تو اپارات پیس میشه

0reza666
26-12-16, 09:52
این دیگه رفرش نمی خواد رو فلش زرد کلیک کن و 3 تا 4 ثانیه صبر کن بعد می تونی متن کپی شده رو paste کنی

اسم این چیه؟ چون مثل اینکه حذف شده و دیگه در دسترس نیست؟

Only the registered members can see the link

من لازمش دارم دقیق همین برنامه میخوام چون قبلا داشتم و عالی بود.

0reza666
26-12-16, 19:13
کسی اسم این افزونه نمیدونه بهم بگه؟ یا لینک دانلود این افزونه از یه سایتی که حذف نشده نمیتونه پیدا کنه لینک دانلود بزاره اینجا...

AMD>INTEL
26-12-16, 20:04
اینه
righttoclick-2.9.6-fx-windows (1) (Only the registered members can see the link)

0reza666
26-12-16, 21:37
ولی نصب نمیشه. وقتی دانلود میکنم و با مروگر فایرفاکس باز میکنم ارور میده رو مروگر و نصب نمیشه. از ارور هم نمیشه عکس گرفت. جای دیگه این نیس برم پیدا کنم یا دانلود کنم؟ مروگر 45 فایرفاکس دارم

مثل اینکه رو بعضی از ورژن های مروگر فایرفاکس نصب نمیشه چون ورژن قدیمی و جدید دارم و تست کردم دیدم شد. پس ممنون دیگه این گذاشتی برای دانلود:11():

AMD>INTEL
26-12-16, 21:58
ولی نصب نمیشه. وقتی دانلود میکنم و با مروگر فایرفاکس باز میکنم ارور میده رو مروگر و نصب نمیشه. از ارور هم نمیشه عکس گرفت. جای دیگه این نیس برم پیدا کنم یا دانلود کنم؟ مروگر 45 فایرفاکس دارم

مثل اینکه رو بعضی از ورژن های مروگر فایرفاکس نصب نمیشه چون ورژن قدیمی و جدید دارم و تست کردم دیدم شد. پس ممنون دیگه این گذاشتی برای دانلود:11():

من برای خودم نصب کردم . مشکل از مرورگر شماست . الان برای نصب شد .