PDA

مشاهده نسخه کامل : غیرفعال شدن تنظیمات مودم

ashkan4030
23-08-16, 20:52
سلام...من دو روز پیش برای این که کسی نتونه از مودم خونه استفاده کنه وارد تنظیمان مودم شدم و از قسمت advanced setup وارد قسمت wan service شدم و از اونجا روی edit کلیک کردم و دو شماره ی اخر تلفن خونمون رو حذف کردم و بهد save کردم تا کسی نتونه به مدت چند روز از اینترنت استفاده کنه..الان که میخوام وارد قسمت edit بشم تا اون دو شماره اخر خونمون رو اضاف کنم اصلا دکمه ی edit انگار قفل شده و نمیتونم وارد این قسمت شم..سری قبل هم مهمون داشتیم از این ترفند استفاده کردم تا کسی نتونه از اینترنت خونه استفاده کنه و بعد از همین قسمت ادیت رفتم دوباره شماره ی خونه رو درست کردم و اینترنت وصل شد ولی الان قسمت ادیت هست ولی روش نمیتونم کلیک کنم...میگم انگار قفل کرده و نمایش داده نمیشه تا من اینترنتمو درست کنم..حالا چیکارش کنم ؟خیلی مهمه!

AMD>INTEL
23-08-16, 21:29
یکبار مودم را با استفاده سوراخ یا کلید ریست پشت دستگاه ریست کنید و دوباره کانفیگ کنید .

ashkan4030
23-08-16, 21:34
یکبار مودم را با استفاده سوراخ یا کلید ریست پشت دستگاه ریست کنید و دوباره کانفیگ کنید .

متاسفانه بلد نیستم مودمو کانفیگ کنم...سری اول هم کسی که اومد مودمو وصل کرد گفت اگه هر مشکلی پیش بیاد تو تنظیماتش 20 هزارتومن ازت میگیرم دوباره و درستش میکنم!سری قبل هم پنج دقیقه هم نشد درستش کرد 20 تومن گرفت...میخوام دیگه پول ندم
راهی دیگه ای نداره من برم توی اون قسسمتی که شماره خونمونه اونو ویرایش کنم

AMD>INTEL
23-08-16, 21:45
اون اطلاعات فعلی رو یکجا یاداشت کن کار خاصی نداره .

ashkan4030
23-08-16, 21:50
اون اطلاعات فعلی رو یکجا یاداشت کن کار خاصی نداره .

اخه توی تنظیمات مودم که میرم خیلی قسمت وجود داره فقط همون منو نیس اخه..چرا اینطور شده؟

AMD>INTEL
23-08-16, 22:05
اخه توی تنظیمات مودم که میرم خیلی قسمت وجود داره فقط همون منو نیس اخه..چرا اینطور شده؟

با یوز ادمین وارد میشی یا یوزر عادی ؟
مودمت چیه ؟
نشد یک بکاپ از تنظیماتت بگیر اگر نتونستی کانفیگ اون بکاپ را ریستور کن .

ashkan4030
23-08-16, 22:16
مودمت چیه ؟

با یوز ادمین
مودمم TP-W8950N هست
چجوری از تنظیمات بکاپ بگیرم
ببینید من چند تا از مقادیر ppp username رو پاک و روی save کلیک کردم..همین..الان راحت ترین راه برای این که برم توی همین قسمت و اون مقادیر حذف شده رو ادیت و ویرایش کنم و دوباره سیو کنم چیه!یعنی فقط از این قسمت میشه وارد این بخش از تنظیمات شد؟

ashkan4030
23-08-16, 22:37
مودمت چیه ؟

داداش فک کنم فهمیدم مشکل کجاست..من زمانی که میخواستم edit t رو بزنم اون گزینه ppp over ethernet بوده که من زدم رو bridging به اشتباه و next رو زدم اینجور شده..الان بخوام .add بزنم و اون قبلی رو remove کنم یه جدید اضاف کنم باید چیکار کنم تا تنظیماتش درست شه؟

AMD>INTEL
23-08-16, 22:39
با یوز ادمین
مودمم TP-W8950N هست
چجوری از تنظیمات بکاپ بگیرم
ببینید من چند تا از مقادیر ppp username رو پاک و روی save کلیک کردم..همین..الان راحت ترین راه برای این که برم توی همین قسمت و اون مقادیر حذف شده رو ادیت و ویرایش کنم و دوباره سیو کنم چیه!یعنی فقط از این قسمت میشه وارد این بخش از تنظیمات شد؟
How to export configuration file of TP-Link ADSL Modem Router - TP-Link (Only the registered members can see the link)

ashkan4030
23-08-16, 22:47
How to export configuration file of TP-Link ADSL Modem Router - TP-Link (Only the registered members can see the link)

داداش فک کنم فهمیدم مشکل کجاست...من زمانی که میخواستمedit رو بزنم اون گزینه ppp over ethernet رواین گزینه بوده که من زدم رو bridging به اشتباه و next روزدم و اشتباه شده..واینجور شده..الان بخوام add بزنم و اون قبلی رو remove کنم یه جدید اضاف کنم باید چیکار کنم تا تنظیماتش درست شه؟
درضمن این بکاپ که لینگ دادی اصلا با تنظیمات مودم من جور در نمیاد و مث این نیست!

mohsen1367
24-08-16, 00:53
داداش فک کنم فهمیدم مشکل کجاست...من زمانی که میخواستمedit رو بزنم اون گزینه ppp over ethernet رواین گزینه بوده که من زدم رو bridging به اشتباه و next روزدم و اشتباه شده..واینجور شده..الان بخوام add بزنم و اون قبلی رو remove کنم یه جدید اضاف کنم باید چیکار کنم تا تنظیماتش درست شه؟
درضمن این بکاپ که لینگ دادی اصلا با تنظیمات مودم من جور در نمیاد و مث این نیست!

یه عکس از تنظیمات مودمت بزار

علی حسنی
24-08-16, 11:34
همونطور که فرمودند کلا مودم رو ریستارت کنید بعد تنظیم مجدد (تو دفترچه راهنما مرحله به مرحله توضیح داده - اگه دفترچه رو ندارید از اینترنت دانلود کنید )