PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور صدا abit an52s

amir2121
18-08-16, 23:24
سلام یک مادربرد هست با برند abit an52s اما سایت سازنده مادربرد تقریبا مشکل داره و فایل ها رو نمیشه ازش دانلود کرد.

از یک سایت دیگه پیدا کردم ، فکر کنم مدلش Realtek R190 هست و دانلودش کردم اما موقع نصب ، یک ارور داد و گفت "از قبل یک درایور نصب شده است در صورت ادامه ، درایور قبلی حذف میشود و این درایور نصب میشود" و بعدش من روی next کلیک کردم اما سریع رفت مرحله بعد و ازم خواست که reset کنم کامپیوتر رو. reset کردم و دوباره خواستم صدا رو نصب کنم ، دوباره همون ارور اومد !

نسخه اصلی درایور رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

AMD>INTEL
18-08-16, 23:29
شما باید درایور کلی nforce را نصب کنی
Download NVIDIA nForce Driver 15.23 WHQL for WinXP32 for Windows XP (Only the registered members can see the link)

amir2121
18-08-16, 23:45
شما باید درایور کلی nforce را نصب کنی
Download NVIDIA nForce Driver 15.23 WHQL for WinXP32 for Windows XP (Only the registered members can see the link)

سلام

NVIDIA nForce ؟ برای صدا هست ؟
روی ویندوز 7 جواب میده ؟

AMD>INTEL
18-08-16, 23:47
درایور ویستا داره که به سون میخوره . باید از سایت nvidia بگیری
این سری درایور کلی داره که برای همه قطعات روی برده

mohammad-
19-08-16, 00:53
سلام یک مادربرد هست با برند abit an52s اما سایت سازنده مادربرد تقریبا مشکل داره و فایل ها رو نمیشه ازش دانلود کرد.

از یک سایت دیگه پیدا کردم ، فکر کنم مدلش Realtek R190 هست و دانلودش کردم اما موقع نصب ، یک ارور داد و گفت "از قبل یک درایور نصب شده است در صورت ادامه ، درایور قبلی حذف میشود و این درایور نصب میشود" و بعدش من روی next کلیک کردم اما سریع رفت مرحله بعد و ازم خواست که reset کنم کامپیوتر رو. reset کردم و دوباره خواستم صدا رو نصب کنم ، دوباره همون ارور اومد !

نسخه اصلی درایور رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

اسم ویندوز و 32 بیتی یا 64 بیتی بودنش رو بنویس

اگه کارت صدای مستقل داری اون رو هم بنویس ببینم درایور جدید براش اومده یا نه