PDA

مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی : شما از کدام سرویس ایمیل استفاده میکنید Yahoo, Hotmail ...

MOHGOLD
12-08-07, 10:41
با سلام

این تاپیک جهت نظرسنجی و اطلاع رسانی در مورد استفاده و محبوبیت سرویس های میل رایگان بین کاربران ایرانی ایجاد شده است

شما از کدام یک از سرویس های ایمیل رایگان استفاده میکنید ؟؟؟

- Yahoo

- Hotmai

-Gmail

- 30GIG

- INBOX

_ بقیه سرویس دهنده ها

ممنونم
موفق باشید

M A H R A D
12-08-07, 11:20
بنده : Yahoo , Gmail , Hotmail

البته مشخصه که یاهو درصدر قرار خواهد گرفت

Shahryar
12-08-07, 11:49
Yahoo درصدر هست سپس ایمیل های اختصاصی pcnetwork.ir و shahrsakhtafzar.com و سپس Gmail بعدش Walla ...

ممنون
شهریار

Dark Devil
12-08-07, 14:25
سرویس GMail به خاطر سرعت بالا و امکانات خوبش و Inbox به خاطر ظاهر متفاوتش و تا حدودی هم به خاطر امکاناتش

Emperatour
12-08-07, 15:52
منم یاهو و جیمیل و نوآور

Saman-Tci
12-08-07, 16:36
منم که از همون اول خوشبختانه یا متاسفانه از یاهو استفاده میکنم ....

hOjjAt_PcNeTwOrK
12-08-07, 19:31
بهتره اينجا درموردشون بحث كنيم:
YAHOO: سرور قدرتمندي براي ارتباط از طريق هومسنجر و ايميل است كه در سال 1974 (نميدونم درست گفتم يا نه) افتتاح ميشود.
باگ هاي ياهو: مشكل ياهو اين است كه كاربران آن سريع هك ميشود و در خطر بوت و هك هستن. جستجوگر ياهو كمتر از GOOGLE و MSN استفاده ميشود.

خوبي هاي ياهو: سرور ياهو 50 % محبوبيت خود را به خاطر ياهو مسنجر كسب كرده است. باي ياهو ميتوان چت كرد ايميل زد يا حتي كنفرانس داد.
من خودم به شخصه از ياهو استفاده ميكنم.
-----------------------------------------------------
GMAIL: از آنجا كه سرور قدرتمند جستجوگر GOOGLE رو به پيشرفت بود گوگل در سال 2005-2006 تصميم به ساخت ايميل گوگل(GMAIL) كرد.
باگ هاي GMAIL: متاسفانه GMAIL مثل ياهو و MSN نيست و مسنجر ندارد.
خوبي هاي GMAIL: جيميل فضاي زيادي را در اختيار كاربرن ميذارد و سرعت تقريبا خوبي دارد.
اكثر ما روزانه 10 بار سايت گوگل را براي جستجو باز ميكنيم.
-----------------------------------------------------

بقيه سرويس هاي ايميل دهنده را مثل Hotmail - ICQ و ساير سرور هاي ارائه دهنده ايميل را بررسي ميكنيم...
باتشكر
حجت

Mehdi_Full
12-08-07, 20:13
بنده هم از یاهو استفاده میکنم

اما یاهو از لحاظ امنیتی زیاد امن نیست اما محبوبیتش (البته بخاطر مسنجر) این نقص رو کم رنگ میکنه

hOjjAt_PcNeTwOrK
13-08-07, 01:34
بنده هم از یاهو استفاده میکنم

اما یاهو از لحاظ امنیتی زیاد امن نیست اما محبوبیتش (البته بخاطر مسنجر) این نقص رو کم رنگ میکنه
100% موافقم
كسي آيا gmail رو هك كرده؟!

بهتره اينجا در مورد اين سرويس ها بحث كنيم مثل پست بالاي من!

Shahryar
13-08-07, 10:42
در مورد امنیتش آنچنان هم که شما میفرمایید نا امن نیست ! دلیل هک شدن در 80 درصد تروجان هست که پسورد را برای طرف سند میکنه که بیشتر از طریق مسنجر دوستان دریافت می کنند ... اگه گوگل هم مثل یاهو همچین مسنجری داشت قطعا این صحبت در مورد او هم صدق می کرد .

راستی بد نیست بدونید با تمامی امکانات و ... گوگل الان پربازدید ترین سایت دنیا یاهو هست ! که به احتمال زیاد بیشترین بازدید را ایمیل اون به ازمغان آورده ...

موفق باشید
شهریار

MOHGOLD
13-08-07, 11:26
با سلام

ببینید google هم نرم افزار مسنجر داره
اسم این نرم افزار Google Talk هستش که میتونید لیست آیدیاتون رو اد کنید و حتی ایمیلها جدیدتون را چک و بخونید و ایملها جدیدتون رو مرور کنید
وچت کنید و ایمیل بفرستید و....

ممنونم
موفق باشید

Galaxy
13-08-07, 14:15
با سلام

ببینید google هم نرم افزار مسنجر داره
اسم این نرم افزار Google Talk هستش که میتونید لیست آیدیاتون رو اد کنید و حتی ایمیلها جدیدتون را چک و بخونید و ایملها جدیدتون رو مرور کنید
وچت کنید و ایمیل بفرستید و....

ممنونم
موفق باشید

محمد جون یاهو مسنجر در زمینه چت کردن خیلی سر تر از Google Talk هست ! اما تلفن نه !

hOjjAt_PcNeTwOrK
13-08-07, 16:40
در مورد امنیتش آنچنان هم که شما میفرمایید نا امن نیست ! دلیل هک شدن در 80 درصد تروجان هست که پسورد را برای طرف سند میکنه که بیشتر از طریق مسنجر دوستان دریافت می کنند ... اگه گوگل هم مثل یاهو همچین مسنجری داشت قطعا این صحبت در مورد او هم صدق می کرد .

راستی بد نیست بدونید با تمامی امکانات و ... گوگل الان پربازدید ترین سایت دنیا یاهو هست ! که به احتمال زیاد بیشترین بازدید را ایمیل اون به ازمغان آورده ...

موفق باشید
شهریار
بله ميتونه با فرتادن تروجان هم باشه...

و اما سايت ياهو فقط بخاطر ايميل باز ميشه يعني چك كردن ايميل
اما هيشكس (خيلي كم) از جستجو گر ياهو استفاده ميكنه
و جستجو گوگل خيلي بهتر از ياهو هست
من يه تاپيك در اين زمينه ميزنم كه كدام جستجوگر بهتر است