PDA

مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال درباره LG G5 دارم ... ؟!

mousso
18-08-16, 18:59
سلام خدمت همه دوستان
یکی از دوستان بنده هفته پیش گوشی LG G5 H860 32G خرید . الان چنتا سوال داره که من اینجا مطرح میکنم :
1 - کیفیت دوربین برای فیلمبرداری از HD کمتر نمیشه (به VGA و MMS هم نیاز داره ...‌)
2 - بنچمارک گوشی آن AnTuTu گوشی در روز اول 128.000 بود . بعد از نصب چنتا برنامه رسید به 90.000 و الانم شده 75.000 . عایا طبیعی هست ؟
3 - آپدیت 7.0 آندروید برای گوشی کی میاد و حجم حدودیش چقدر میتونه باشه ؟ بیلد نامبر : MMB29M
4 - بهترین نرم افزار برای بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشی (با دیتا ها و حافظه های کش) + تماس ها (شامل مخاطبین و سابقه تماس ها و گروه ها و ... ) باشه که ترجیحا رایگان هم باشه چیه ؟ (اگر جداهم باشند دو نرم افزار مشکلی نیست)

پیشاپیش تشکر از همه دوستان ...

VAhid_El
18-08-16, 22:09
سلام خدمت همه دوستان
یکی از دوستان بنده هفته پیش گوشی LG G5 H860 32G خرید . الان چنتا سوال داره که من اینجا مطرح میکنم :
1 - کیفیت دوربین برای فیلمبرداری از HD کمتر نمیشه (به VGA و MMS هم نیاز داره ...‌)
2 - بنچمارک گوشی آن AnTuTu گوشی در روز اول 128.000 بود . بعد از نصب چنتا برنامه رسید به 90.000 و الانم شده 75.000 . عایا طبیعی هست ؟
3 - آپدیت 7.0 آندروید برای گوشی کی میاد و حجم حدودیش چقدر میتونه باشه ؟ بیلد نامبر : MMB29M
4 - بهترین نرم افزار برای بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشی (با دیتا ها و حافظه های کش) + تماس ها (شامل مخاطبین و سابقه تماس ها و گروه ها و ... ) باشه که ترجیحا رایگان هم باشه چیه ؟ (اگر جداهم باشند دو نرم افزار مشکلی نیست)

پیشاپیش تشکر از همه دوستان ...
سلام.
1- نه نمیشه و برای این کار باید از نرم افزارهای جانبی برای کاهش اندازه تصویر استفاده کنید.
2- شرایط بنچمارک گیری بسیار مهمه. این که دمای گوشی یکسان باشه، نرم افزار های باز در پس زمینه و اینکه گوشی حالت صرفه جویی توانش روشن نباشه و باتری سطح بالایی داشته باشه. بعید میدونم این مشکل باشه و بهتره شما تست ها رو در شرایط مناسب تر انجام بدید و هنگام تست گوشی رو به هیچ وجه استفاده نکنید و روی سطح صافی بگذارید.
3- فعلاً که ثبت نام برای درسافت نسخه بتاش آماده شده و بعیده زودتر از دو ماه آینده آپدیتش بیاد. حجمش هم حدوداً باید 1.4 گیگ باشه که باز زیاد مشخص نیست.
4- برای بکاپ گیری از بازی های پیشنهاد میکنم این مقاله (Only the registered members can see the link)رو بخونید. برای اطلاعات شخصی هم بهترین گزینه نرم افزار LG Backup هست که به صورت پیش فرض روی محصولات این شرکت نصب شده.