PDA

مشاهده نسخه کامل : داغ : هک کردن گوشی های سونی اریکسون و نوکیا!

Shahryar
11-08-07, 21:33
سلام دوستان عزیز ...

امروز می خوام یک نرم افزار بسیار کارآمد جالب را با نام BT INFO براتون بگذارم که با این نرم افزار میتونید کلیه قسمت های گوشی های سونی اریکسون و قسمت مکالمات گوشی های سونی اریکسون را در اختیار بگیرید :1. (5)::1. (11):

این برنامه به غیر از اینکه می تونید کنترل گوشی مقابل را به عهده بگیرید می توانید SMS های گوشی مقابل ، شماره های دفترچه تلفن و ... را هم ذخیره کنید !

اما این نرم افزار خصوصیات خوبی هم دارد مانند اینکه توانایی این را می دهد که سه نفر با هم صحبت کنند !!! ( با سه گوشی ! ) چراکه مثلا من با گوشیم یکی دیگه را هک میکنم و از طریق اون یکی دیگه را میگیرم و این طوره پول برای طرف هک شده میوفته و سه نفره میتونیم حرف بزنیم ...:1. (2)::1. (3):

دانلود کنید :

Only the registered members can see the link

پسورد : pcnetwork.ir

موفق باشید
شهریار:11():

Galaxy
11-08-07, 21:36
WoOnly the registered members can see the link !!!! همین الان گوشی بابام را باهاش هک کردم !!!( W810 بود بابام !!! ) خیلی عالیه میشه باهاش مدیا پلیر طرف را روشن کرد اگه طرف سر کلاس باشه خیلی حال میده

hOjjAt_PcNeTwOrK
11-08-07, 22:33
آقا من روي گوشي k700i ريختم و اجرا شد
ولي وقتي كانتكت رو زدم و بعد گزينه اولو يه صفحه سفيد اومدو و فقط دكمه كنسل بود و هيچ كاري هم نميكرد
مجبور شدم گوشي خاموش كنم
مشكل چيه؟
ميشه آموزششو بذارين؟

makintash
12-08-07, 10:17
آقا من روي گوشي k700i ريختم و اجرا شد
ولي وقتي كانتكت رو زدم و بعد گزينه اولو يه صفحه سفيد اومدو و فقط دكمه كنسل بود و هيچ كاري هم نميكرد
مجبور شدم گوشي خاموش كنم
مشكل چيه؟
ميشه آموزششو بذارين؟
دوست من اون صفحه مربوط به صفحه سرچ نرم افزاره البته از قبل باید دستگاه دیگر را اماده کنید در ضمن برای بستن نرم افزار شما دکمه back رو نگه دارید بعد گزینه خروج را انتخاب کنید نرم افزار بسته میشه!
این این نرم افزار بر روی گوشی های تحت سیمبین خیلی خوب جواب میده یعنی اگه با یه گوشی تحت این سیستم عامل قصد هک کردن گوشی های تحت جاوا را دارید قریب به اتفاق گزینها برای شما اکتیو و قابل اجرا هستند اما برای گوشی های تحت جاوا مثل سونی اریکسون که قصد هک کردن گوشی های دیگه را دارند به این صورت نیست!

Agne
12-08-07, 16:38
اگر ميخواهيد براي دفعات بعد بدون اجازه گوشي طعمه را ريموت يا اصطلاحا هك كنيد:

in nokia phones: refer to bluetooth/paired devices/find your name and then select option and
set it as authurized
با اين كار حتي ميتوانيد بي اجازه فايل بفرستيد

اما

sonyericsson

turn yo: bluetooth/ my devices/ your bluetooth name/allow connection. always allow

N73ME
14-08-07, 06:50
ولی اولین بار طرف باید پسورد بزند تا شما او را اد کنید بعدشم اگه گوشی فارسی باشه خیلی تابلو مینویسه به وسیله بلوتوث گوشی شما در اختیار طرف قرار بگیرد؟:1. (38):

M A H R A D
14-08-07, 10:42
ولی اولین بار طرف باید پسورد بزند تا شما او را اد کنید بعدشم اگه گوشی فارسی باشه خیلی تابلو مینویسه به وسیله بلوتوث گوشی شما در اختیار طرف قرار بگیرد؟:1. (38):
بالاخره طرف باید یه چیزی رو Ok کنه دیگه!

Bahador
16-08-07, 16:24
من تست كردم خيلي عاليه... نرم افزار توي اين سبك كسي داره؟؟

بي باك
01-09-08, 09:05
من تو نصب برنامه مشكل دارم ،لطفا كمكم كنيد.
گوشيم 6300:1. (28):

™Ali
01-09-08, 11:20
این نرم افزار خیلی قدیمی شده.(ماله 10 ماه پیش هست)
امتحان کردم با بعضی گوشی ها مشکل داره.
و نمیشه اسمش هم هک گذاشت (البته اگه هک هم باشه از نوع بدشه)Only the registered members can see the link

Merlin360
01-09-08, 12:39
این نرم افزار خیلی قدیمی شده.(ماله 10 ماه پیش هست)
امتحان کردم با بعضی گوشی ها مشکل داره.
و نمیشه اسمش هم هک گذاشت (البته اگه هک هم باشه از نوع بدشه)Only the registered members can see the link

حرف دل منو زدی من چند بار میخواستم بگم که این برنامه خیلی قدیمیه ولی نتونستم.