PDA

مشاهده نسخه کامل : چطور میتونم این مورد رو در بلو استیک فعال کنم؟

0reza666
11-08-16, 05:11
چطور میتونم وی پی ان در بلو استیک فعال کنم و در کامپیوتر. وی پی ان دارم و در اندروید درسته ولی صفحه گوشی کوچیکه نمیشه فیلم های یوتویوب دید میخواستم در بلو استیک و کامپیوتر نگاه کنم ولی فعال نمیشه هر وی پی انی که دارم در اندروید درسته ولی تو بلو استیک فعال نمیشه چه کنم؟

VAhid_El
11-08-16, 09:44
وی پی ان رو روی PC فعال کنید و بعد بلواستک رو باز کنید و سایت هایی که میخواین رو باز کنید.
اینطوری کل ترافیکی که از درگاه سیستمتون خارج میشه از طریق قند شکن میگذره و مسلماً این سایت ها هم باز میشن.

0reza666
11-08-16, 09:47
اینکارو کردم ولی نشد. عین تاپیک قبلی من میخواستم کلکی بزنم برنامه ای که کانال های ماهواره فقط ایرانی میاره میخواستم با تصویر بهتر تو بلو استیک بیارم تو گوشی اندرویدی دارمش ولی خوب صفحه کوچیک ولی تو بلو استیک نگو ف ن د ق شکن هم میخواد ولی تو بلو استیک نتونستم فعال کنم فلانی رو اسمش نگیم ف ن د ق:1. (31):

VAhid_El
11-08-16, 09:53
اینکارو کردم ولی نشد. عین تاپیک قبلی من میخواستم کلکی بزنم برنامه ای که کانال های ماهواره فقط ایرانی میاره میخواستم با تصویر بهتر تو بلو استیک بیارم تو گوشی اندرویدی دارمش ولی خوب صفحه کوچیک ولی تو بلو استیک نگو ف ن د ق شکن هم میخواد ولی تو بلو استیک نتونستم فعال کنم فلانی رو اسمش نگیم ف ن د ق:1. (31):

این نرم افزار رو تست کنید:
قندشکن برای بلو استک (Only the registered members can see the link)

0reza666
11-08-16, 10:31
عالیه ولی من جسارت نباشه سایت های غیر اخلاقی نمیخوام باز کنم من فقط میخوام این برنامه
GLArabکه برای گوشی هست و من تو بلو استیک نصب کردم باز بشه و کانال های ماهواره که کاملا فیلم های سالم پخش میشه بگیرم ولی مثل اینکه این نوع ف ن د ق ش ک ن اینجا عمل نمیکنه.

خیلی خوب بود لاعقل این برنامه نسخه ویندز اگه بود پیدا میکردم و کانال های ماهواره میگیرفتم. قبلا هم یه تاپیک زدم برای دریفات این نوع برنامه ولی هیچکدوم چیزی نشون نمیداد جز این که اینم برای موبایله...

VAhid_El
11-08-16, 13:34
عالیه ولی من جسارت نباشه سایت های غیر اخلاقی نمیخوام باز کنم من فقط میخوام این برنامه
GLArab

که برای گوشی هست و من تو بلو استیک نصب کردم باز بشه و کانال های ماهواره که کاملا فیلم های سالم پخش میشه بگیرم ولی مثل اینکه این نوع ف ن د ق ش ک ن اینجا عمل نمیکنه.

خیلی خوب بود لاعقل این برنامه نسخه ویندز اگه بود پیدا میکردم و کانال های ماهواره میگیرفتم. قبلا هم یه تاپیک زدم برای دریفات این نوع برنامه ولی هیچکدوم چیزی نشون نمیداد جز این که اینم برای موبایله...
الان این نرم افزاری که معرفی کردم رو تست کردید؟
اگه نشد با همون روش Mobizen که تو پست دیگه بهتون توضیح دادم (Only the registered members can see the link) میتونید این کارا رو بکنید. (قند شکن در گوشی فعال بشه و رو PC تصویر رو ببینید)

AMD>INTEL
11-08-16, 15:07
از به کار بردن کلمه V^^P^^N شدیدا خوداری کنید . برای انجمن مشکل ایجاد میشه .

0reza666
24-09-16, 17:06
یه سوال دیگه درباره بلو استیک دارم.

میخوام بلو استیک نصب کنم این ارور میاد وستای نصب و نصب نمیشه.

Only the registered members can see the link

چه کنم؟

AMD>INTEL
24-09-16, 17:28
Windows Installer را دانلود و دوباره نصب کن .

0reza666
24-09-16, 17:35
لطفا لینک دانلود بزارید چون از یجا دانلود کردم موقعه نصب باز ارور میده

AMD>INTEL
24-09-16, 17:37
ویندوزت چیه ؟

0reza666
24-09-16, 17:42
اهان یادم رفت بگم ویندز 8.1 و 64 بیتی

0reza666
24-09-16, 18:24
یه سوال دیگه هم دارم درباره بلو استیک و در سیستم برادر زاده ام.
اینترنت نداره اینستاگرام فعال کرده ولی تانگو میزنیم اس ام اس بیاد انگاری میگیه به اینتنرت وصل نیستیم در صورتی که وصله چرا

این میاد؟

AMD>INTEL
24-09-16, 18:57
اهان یادم رفت بگم ویندز 8.1 و 64 بیتی

Download Tweaking.com - Repair MSI (Windows Installer) - MajorGeeks (Only the registered members can see the link ml)