PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خرید کیس Green X8 Raptor

nod33
30-07-16, 01:14
سلام

قطعات سیستم :

مادربورم ایکس 99 دولوکس و گرافیکم r9 390 هست آیا این کیس برای این قطعات مناسب هست از نظر فضا ؟

AMD>INTEL
30-07-16, 01:32
مشکلی نداره ولی پیشنهادم این هست Green Z7 Gladiator

nod33
31-07-16, 23:37
مرسی از راهنماییتون

این کولینگ رو میشه نصب کرد توی
Green X8 Raptor
15324

AMD>INTEL
31-07-16, 23:39
این واترکولر 120 میلی هست که روی پایین تر از این کیس هم نصب میشه .
- قابلیت نصب یک عدد فن 140/120 میلی متری در قسمت پایین کیس جهت ورود هوای هوای خنک به فضای داخلی کیس.

- دارای پنج شکاف مخصوص عبور لوله های واتر کولینگ به همراه لاستیک محافظ.

- قابلیت نصب دو عدد رادیاتور 280 میلی متری در قسمت سقف کیس و جلوی کیس. (رادیاتور جلوی کیس، از فن های Slim 140mm برای نصب در پشت پنل پشتیبانی می کند)

nod33
05-09-16, 04:47
سلام

کیس دیپ کول تهیه کردم ولی برخلاف کیس های قدیمی مثل مگنوم 2 فن خود کیس علاوه بر سوکتی که به پاور وصل میشه واسه برق رسانی یه سوکت با 3 شکاف داره اون به کدوم قسمت از مادر بورد باید متصل بشه ؟

مادربورد asus z170a

توی کاتالوگ مادر بورد چند گزینه واسه فن وجود داره :

علاوه بر cpu_fan چند سوکت گزینه دیگه هست CHA_FAN4 و CHA_FAN3 و CHA_FAN1 و CPU_OPT

روی خود کیس مدل kendomen دکمه ای واسه تنظیم سرعت فن های کیس تعبیه شده واسه استفاده ازین قابلیت باید فن های کیس به مادربورد متصل بشن یا خیر ؟

AMD>INTEL
05-09-16, 13:09
سلام

کیس دیپ کول تهیه کردم ولی برخلاف کیس های قدیمی مثل مگنوم 2 فن خود کیس علاوه بر سوکتی که به پاور وصل میشه واسه برق رسانی یه سوکت با 3 شکاف داره اون به کدوم قسمت از مادر بورد باید متصل بشه ؟

مادربورد asus z170a

توی کاتالوگ مادر بورد چند گزینه واسه فن وجود داره :

علاوه بر cpu_fan چند سوکت گزینه دیگه هست CHA_FAN4 و CHA_FAN3 و CHA_FAN1 و CPU_OPT

روی خود کیس مدل kendomen دکمه ای واسه تنظیم سرعت فن های کیس تعبیه شده واسه استفاده ازین قابلیت باید فن های کیس به مادربورد متصل بشن یا خیر ؟

یک عکس از سوکتی که میگید بگذارید . منوال کیس از سایت دیپ کول قابل دریافت هست .

nod33
05-09-16, 21:13
یک عکس از سوکتی که میگید بگذارید . منوال کیس از سایت دیپ کول قابل دریافت هست .

عزیز این عکس از خود کاتالوگ مادربورد و کاتالوگ سایت deep cool و عکس از سوکت کیس که قسمت برق اول وارد سوکت ریز 3 تایی شده

15815
15816
15817

AMD>INTEL
05-09-16, 21:16
دست راستی به پاور وصل میشه و سن پین به مادربرد وصل میشه .

nod33
05-09-16, 22:58
دست راستی به پاور وصل میشه و سن پین به مادربرد وصل میشه .

داداش در این حد بلدم Only the registered members can see the link

فقط اینکه به کدوم سوکت روی مادر بورد وصل کنم توی عکسی که از کاتالوگ مادربورد فرستادم به cha_fan باید وصل کنم ؟

روی مادر بورد 4 پایه داره ولی اینا 3 شکاف دارن اون GND لازم نیست ؟

AMD>INTEL
05-09-16, 23:02
داداش در این حد بلدم Only the registered members can see the link

فقط اینکه به کدوم سوکت روی مادر بورد وصل کنم توی عکسی که از کاتالوگ مادربورد فرستادم به cha_fan باید وصل کنم ؟

روی مادر بورد 4 پایه داره ولی اینا 3 شکاف دارن اون GND لازم نیست ؟

به هر کدوم از فن های روی مادربرد به جز cpu fan وصل کنید بدون مشکل کار میکنه .مهم نیست سه پین باشه یا چهار پین . هر دو حالت روی سوکت 4 پین وصل میشه .