PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش بازی های PS4 روی هارد و DVD

kamoj
29-07-16, 09:52
با سلام
پس از 4 سال فعالیت (از سال 91) در زمینه ی فروش بازی های PC روی هارد، بنا به درخواست دوستان گرامی تصمیم گرفیتیم که امکان فروش بازی های کنسول نسل جدید روی هارد و همچنین دیسک را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

لیست بازی ها در زیر همین پس آمده است.

توضیحات:
1) دوستان عزیز دقت فرمایید که کنسول PS4 هنوز کرک نشده است. به بیانی دیگر هنوز این کنسول کپی خور نشده است. بنابراین بازی هایی که گروه ما در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، تنها دیتای بازی می باشد. برای اجرای بازی ها روی کنسول خودتان، بایستی CD Key بازی تهیه گردد و یا اینکه از اکانت های شیرینگ استفاده نمایید.
2) دیتای کلیه ی بازی ها ریجن 1 می باشد. برای اجرای بازی ها به وسیله ی این دیتاها، بایستی حتما اکانت شما نیز ریجن 1 باشد. اما کنسول شما برای هر ریجنی باشد، می توانید بازی ها را اجرا نمایید.
3) برای نحوه ی انتقال دیتای بازی ها از هارد اکسترنال یا هارد سیستم، به لینک آموزشی ای که در پست های بعدی قرار داده می شود مراجعه نمایید.

توضیحات و شرایط معامله
-دوستانی که ساکن شهر های تهران یا کرج هستند می توانند هارد خود را حضوری تحویل دهند تا دیتاهای درخواستی آن ها بر روی هاردشان کپی گردد.
-برای تحویل هارد به صورت حضوری و یا ارسال با پست، با شماره تماسی که در انتهای این پست قرار داده ام ارتباط برقرار کنید تا آدرس برایتان ارسال گردد.
-امکان انتخاب بازی ها برای مشتری وجود دارد. مشتری می تواند پس از انتخاب بازی های خود از لیست ، لیست نهایی را تحویل بنده داده تا بازی های درخواستی روی هارد کپی گردد. دوستان ساکن شهر های دیگر نیز می توانند با ارسال هارد خود از طریق پست و یا ترمینال های مسافربری (پس از ایجاد هماهنگی های مربوطه) دیتاهای درخواستی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه های ارسال پست بر عهده ی مشتری می باشد
همچنین امکان خرید هارد توسط خود بنده و ریختن بازی های درخواستی و ارسال آن نیز وجود دارد. در صورت تمایل با شماره ی تماسی که در زیر آمده است تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام گردد.
-امکان کپی بازی ها هم بر روی هارد های اینترنال و هم بر روی هارد های اکسترنال وجود دارد.

اعتماد سازی:
برخی از دوستان به حق پرسش هایی را در زمینه اعتماد سازی مطرح می کنند. اینکه چطور می توان به شما اعتماد کرد که در حین معامله هاردی را که در اختیار شما می گذاریم را در نهایت به ما بازگردانید.
اینجانب در سایت پرشین تولز به نشانی Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) با آیدی kavehmj فروشنده معتبر می باشم. این بدین معنا است که اطلاعات شخصی من نظیر کپی کارت ملی و آدرس محل سکونت در اختیار مدیران این سایت می باشد. در صورتی که بنده در حین معامله خلافی مرتکب شدم ، مالباخته می تواند با دریافت این اطلاعات لازم از این سایت ، اقدام به شکایت از من بنماید.
همچنین اگر هارد رو حضوری تحویل بدهید ، بنده رسیدی به مشتری خواهم داد که در آن اعلام کرده ام که هارد رو از شما تحویل گرفتم. در صورت بازنگرداندن هارد ، با این رسید می تونید شکایت کنید.
اگر هم مشتری هارد را با پست بفرستد ، خود شرکت پست که این رسید ها را در اختیار دارد. من وقتی هارد شما رو از مامور پست گرفتم ، باید جایی رو امضا کنم که بنا بر آن مرسوله ی پستی را دریافت کرده ام. اگه هارد را باز نگرداندم مشتری می تواند با شکایت کردن و مراجعه به شرکت پست ، این رسید ها رو که مدارک لازم هستند تهیه کنید و مال خود را بازپس بگیرد.

قیمت ها

کپی روی هارد، هر گیگ 100 تومان

کپی روی DVD: هر دیسک 1،500 تومان

لیست بازی ها

برای دریافت انواع لیست بازی ها، از لینک زیر استفاده نمایید:

Only the registered members can see the link

و همچنین می توانید به کانال تلگرام اطلاع رسانی ما که در زیر آدرس آن آمده است بپیوندید.

راه های ارتباطی:
آیدی تلگرام: kamoj90
ایمیل: kamoj90yahoo.com
کانال تلگرام: Telegram.me/Game2Hard
پیج اینستاگرام: Game2Hards

کانال تلگرام:

برای پیوستن به کانال، لینک زیر را با استفاده از تلگرام باز کرده و سپس با لمس گزینه ی JOIN، به کانال بپیوندید.

telegram.me/Game2Hard

در این کانال اخبار بازی های اضافه شده به همراه آخرین لیست به روز بازی موجود می باشد.

AMD>INTEL
29-07-16, 11:52
دوست گرامی شماره تماس را حذف کنید .

kamoj
29-07-16, 12:07
دوست گرامی شماره تماس را حذف کنید .

موردی که فرمودید انجام شد.