PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا ۱/۲۰۰

Rezaq
25-07-16, 19:00
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
میخاستم یه گوشی درحدود ۱/۲۰۰ بخرم به نظرتون بهترین مدل چی هست؟
نظر اول خودم نکسوس 5x 32Gb
هست که خیلی خانواده نکسوس رو میپسندم،از ظاهر و عملکرد سامسونگ و سونی زیاد راضی نیستم.
درضمن حتما حتما یه فروشگاه حضوری تو تهران بهم معرفی کنید که خیالم بابت اصل بودن گوشی مطمئن باشه و گوشی ریفر نباشه و هیچ ایرادی نداشته باشه... باتشکر پیشاپیش.

redroz1376
25-07-16, 21:26
بنظرم یه کم صبر کن تا گوشی هواوی هونور 8 بیاد تو بازار خیلی گوشی خوبی هست بخصوص از لحاظ سخت افزار.البته اگه برند هواوی رو میپسندی.قیمتشم حدود 1200 تا 1400 هست

VAhid_El
25-07-16, 23:17
من فکر میکنم اگه نظر خودت رو نکسوس هست همونو بگیر.
میخواستم بهتون Sony Xperia Z3 plus رو بگم بخرید ولی دیدم زیاد با برند سونی میونه خوبی نداری.
به هر حال یه مشکل بزرگ نکسوس 5 ایکس حافظه کمشه که اگه میتونی باهاش کنار بیای برو سمتشوگرنه سعی کن بری بازار و زد 3 پلاس رو تست کنی واقعاً الان ارشد خرید بالایی داره
جایی هم که بخوای اصل باشه یه سر برو پاساژ چارسو یا بازار موبایل که نمایندگی های اصلی هستن و خیالت راحت خواهد بود از بابت گارانتی و اصل بودن:give_rose:

Aaron Swartz
25-07-16, 23:28
هست که خیلی خانواده نکسوس رو میپسندم،از ظاهر و عملکرد سامسونگ و سونی زیاد راضی نیستم.
درضمن حتما حتما یه فروشگاه حضوری تو تهران بهم معرفی کنید که خیالم بابت اصل بودن گوشی مطمئن باشه و گوشی ریفر نباشه و هیچ ایرادی نداشته باشه... باتشکر پیشاپیش.

گوشی رو میتونی با نرم افزار AnTuTu Officer چک کنی و از اصل بودنش مطمئن بشی.

لینک از گوگل پلی :

Only the registered members can see the link

.

Rezaq
26-07-16, 00:12
خیلی ممنون دوستان،
درحال حاضر دارم از نکسوس فور استفاده میکنم که حافظش ۱۶گیگه و یه جوری کناراومدم باهاش درضمن بااون برنامه هم تست کردم اخرش سبز شد و نوشت good,,, ،الان نسخه ی ۳۲گیگه نکسوس فایو ایکس به نظرم مناسبه واسم...و چون اپدیت سریع و اندروید خام داره خوشم میاد ازش و نمیتونم برم سراغ برندای دیگه...
فقط فعلا نگران اصلی بودن گوشیم چون گوشی های ریفر و مورددار زیادی دیدم أین چندوقته که لذت استفاده از گوشی نو رو از آدم میگیرن.

amuhammad
19-09-16, 10:00
سلام
بین گوشی های سامسونگ A5 2016 خیلی خوبه خودم هم باهاش کار کردم
ولی اگر سامسونگ نمیخای Asus Zenfone 2 plus delux رو بهت پیشنهاد میکنم
غیر ممکنه بتونی گوشی با این مشخصات در این رنج قیمت پیدا کنی

omidabedi
20-09-16, 11:07

گوشی LG G4
خودم دارم عالیه برترین دوربین سال 2015 داشته