PDA

مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در مورد تکنولوژی های مانیتور

Persiastore
10-08-07, 10:34
سلام به همه
من یکسری سوال داشتم
1. magic breath در مانیتورهای سامسونگ چیه ؟؟؟؟
2. تفاوت مدلهای flatron , smart flat ال جی در چیه ؟؟؟
3. شما کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟
lg 17725 b یا samsung dfx 1793
اولی 110 تومن - دومی 106 تومن
ممنون

makintash
10-08-07, 11:21
سلام به همه
من یکسری سوال داشتم
1. magic breath در مانیتورهای سامسونگ چیه ؟؟؟؟
2. تفاوت مدلهای flatron , smart flat ال جی در چیه ؟؟؟
3. شما کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟
lg 17725 b یا samsung dfx 1793
اولی 110 تومن - دومی 106 تومن
ممنون
magic breath یکی از تکنیکهای بالا بردن کیفیت تصویر در این منیتورهاست .
تفاوت این دو مدل در لامپ تصویر اونهاست در سری smart flat جداره خارجی شیشه لامپ تصویر مسطح بوده اما جداره داخلی داری انحنا میباشد اما در سری flatron این جداره چه از داخل و چه از بیرون کاملا مسطح است.
برای مونیتور من به شخصه lg را پیشنهاد میکنم اما برای lcd سامسونگ بهتره!

Persiastore
10-08-07, 18:00
magic breath یکی از تکنیکهای بالا بردن کیفیت تصویر در این منیتورهاست .
تفاوت این دو مدل در لامپ تصویر اونهاست در سری smart flat جداره خارجی شیشه لامپ تصویر مسطح بوده اما جداره داخلی داری انحنا میباشد اما در سری flatron این جداره چه از داخل و چه از بیرون کاملا مسطح است.
برای مونیتور من به شخصه lg را پیشنهاد میکنم اما برای lcd سامسونگ بهتره!
ممنون از جوابتون
ولی به نظر من ال جی یه ماتیتور ایرانی هست ولی سامسونگ رو بیشتر قطعات رو کره ای میباشد
از لحاظ زیبایی هم ال جی قشنگ تره

makintash
10-08-07, 18:59
ممنون از جوابتون
ولی به نظر من ال جی یه ماتیتور ایرانی هست ولی سامسونگ رو بیشتر قطعات رو کره ای میباشد
از لحاظ زیبایی هم ال جی قشنگ تره
دوست من کلیه لوازمات الکترونیکی موجود در بازار که در داخل تولید میشن لوازمات و قطعات انها از خارج کشور وارد و در ایران اسمبل میشن در مورد مانیتورهای lg هم سری 700p در کره اسمبل شده و وارد ایران میشده الان را خبر ندارم در مورد مانیتور سامسونگ باید بگم تجربه خوبی نداشتم !

Persiastore
10-08-07, 20:05
دوست من کلیه لوازمات الکترونیکی موجود در بازار که در داخل تولید میشن لوازمات و قطعات انها از خارج کشور وارد و در ایران اسمبل میشن در مورد مانیتورهای lg هم سری 700p در کره اسمبل شده و وارد ایران میشده الان را خبر ندارم در مورد مانیتور سامسونگ باید بگم تجربه خوبی نداشتم !
دوست عزیز شاید مدلهایی مثل 700 p رو کره ای باشه ولی فکر نکنم مدلهای پایینی مثل 17775 رو کره بزنه درسته
بعد من تا حالا یه 7 - 8 -10 تا سامسونگ گرفتم همش خوب بوده
باید دید لامپ تصویرها کجایی هستند ؟؟؟ یکی از فروشندگان (البته نمیشه به حرف اون اعتماد کرد ) میگفت که لامپ تصویرهای ال جی همه ایرانی هستند

M A H R A D
10-08-07, 21:51
یکی از فروشندگان (البته نمیشه به حرف اون اعتماد کرد ) میگفت که لامپ تصویرهای ال جی همه ایرانی هستند

چه جالب ... نمیدونستم ایران هم به اون سطح از تکنولوژی رسیده که میتونه لامپ تصویر بزنه ...!!

آرش جان تکنولوژی تولید لامپ تصویر در انحصار چندتا شرکت خاص هست که صدالبته ایران توشون نیست ...

البته امیدواریم در آینده ایران هم به اون سطح دانش و فناوری برسه

سپاس

aria_p43
20-09-07, 10:44
با سلام
مدتی است که به دنبال یک مانیتور با کارایی مناسب و کیفیت برتر می باشم لطفا مرا یاری نمایید
و مانیتوری که تاکنون پیدا کرده ام Lg L1982u از شرکت ال جی با کنتراست 3000 و با پا سخگویی پیکسل 2 می باشد لطفا در مورد مدت گارانتی محصولات ال جی و سامسونگ و همچنین مدل مشابه این مانیتور ال جی در محصولات سامسونگ را بیان کنید و شما کدام را پیشنهاد می کنید .

makintash
20-09-07, 12:38
با سلام
مدتی است که به دنبال یک مانیتور با کارایی مناسب و کیفیت برتر می باشم لطفا مرا یاری نمایید
و مانیتوری که تاکنون پیدا کرده ام Lg L1982u از شرکت ال جی با کنتراست 3000 و با پا سخگویی پیکسل 2 می باشد لطفا در مورد مدت گارانتی محصولات ال جی و سامسونگ و همچنین مدل مشابه این مانیتور ال جی در محصولات سامسونگ را بیان کنید و شما کدام را پیشنهاد می کنید .
دوست من برای خرید lcd سعی کن از محصولات سامسونگ استفاده کنی چون
سامسونگ در این زمینه بر خلاف مونیتورهای crt خوب کار کرده و جزو بزرگترین شرکتهای تولید کننده lcd در جهانه!

M A H R A D
20-09-07, 13:30
سلام دوست عزیز، به پی سی نتورک خوش اومدید

من خرید این مانیتور رو توصیه نمیکنم چون فقط داره پول اون کنتراست 3000:1 و ریسپانس تایم 2 میلی رو میخوره

مدلهای خوبی از سامسونگ هست که میتونید اونا رو تهیه کنید

سپاس