PDA

مشاهده نسخه کامل : داغ شدن کیس

TechRadar
15-07-16, 21:10
سلام خدمت همگی. من موقع بازی کردن cod ghosts در رزولوشن 1280x720 و تنظیمات normal شاهد داغ کردن بغل کیس (دور و ور هارد دیسک) و بالای کیس هستم. البته بالای کیس خیلی داغ تره.به حدی که به فکرم رسید شاید بتونم از این کیس به عنوان یکه غذا گرم کن هم استفاده کنم!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنین.

AMD>INTEL
15-07-16, 21:15
چند تا عکس از کیس از قسمت های مختلف قرار بده تا بررسی کنیم .

TechRadar
15-07-16, 21:21
آقا امید از داخل کیس یا خود کیس؟

AMD>INTEL
15-07-16, 21:24
از داخل کیس به طوری که تمام زوایا مشخص بشه .

TechRadar
15-07-16, 22:27
بفرمایین فقط دوربین گوشی خوب نیست شرمنده:
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
15-07-16, 22:37
چرا گرافیک را روی اسلات 8x گذاشتی . اسلات اول 16x هست .
یک مقدار وقت بگذار کابلها را با بست کمری مرتب کن .

TechRadar
15-07-16, 22:44
آقا امید من اصلاً از این قطعات سر در نمیارم. چی کار کنم؟ من نذاشتم فروشنده گذاشت. ببخشید بلانسبت فروشنده ها چه مرگشونه که عین آدم وصل نمی کنن؟

آقا امید بست کمری چیه؟ من اصلاً هیچی نمی فهمم.

AMD>INTEL
15-07-16, 22:48
آقا امید من اصلاً از این قطعات سر در نمیارم. چی کار کنم؟ من نذاشتم فروشنده گذاشت. ببخشید بلانسبت فروشنده ها چه مرگشونه که عین آدم وصل نمی کنن؟

آقا امید بست کمری چیه؟ من اصلاً هیچی نمی فهمم.

گوگل سرچ کن بهت نمایش میده .بست کمری
باید مطالعه کنی تا یاد بگیری . ماشا الله این همه سوال میکنی باز میگی چیزی نمیدونم .

TechRadar
15-07-16, 22:56
آقا امید اگه اذیت می شین سوال نمی کنم. نمی خوام کسی اذیت شه. بی شوخی می گم.:11():
بعد آقا امید به نظر شما من اسمبل بلدم؟ من فقط اطلاعاتم در حد تئوری هستش نه در حد عملی.

AMD>INTEL
15-07-16, 23:02
آقا امید اگه اذیت می شین سوال نمی کنم. نمی خوام کسی اذیت شه. بی شوخی می گم.:11():
بعد آقا امید به نظر شما من اسمبل بلدم؟ من فقط اطلاعاتم در حد تئوری هستش نه در حد عملی.

مسئله اذیت نیست .هر کاری باید یک خروجی داشته باشه . این سوال و جواب هم باید به یادگیری شما کمک کنه .اگر میخوای کار یاد بگیری باید یک جا واستی کار آموزشی . شاید سر یکسال یاد بگیری .برای یادگیری هر چیزی باید زحمت کشید و هزینه کرد .

TechRadar
15-07-16, 23:03
چشم. شما می فرمایین به کجا مراجعه کنم؟

AMD>INTEL
15-07-16, 23:06
چشم. شما می فرمایین به کجا مراجعه کنم؟

من جایی رو نمیشناسم .باید ببینی سمت خودتون چه کسی قبول میکنه . شاید پول هم ازتون بگیرن .اینطوری یاد میگیرید

TechRadar
15-07-16, 23:15
باشه. ممنون از راهنماییتون.

آقا امید اسلات 16x رو پیدا کردم.
کابل ها رو به چه ترتیبی مرتب کنم؟ چند تا کابل بذارم بست کمری ببندم یا تک تک کابل بذارم بست ببندم؟
البته پاور من کابل ها رو جداگونه داره.
ممنون میشم بفرمایین به چه ترتیبی بست ببندم.

AMD>INTEL
16-07-16, 00:03
باشه. ممنون از راهنماییتون.

آقا امید اسلات 16x رو پیدا کردم.
کابل ها رو به چه ترتیبی مرتب کنم؟ چند تا کابل بذارم بست کمری ببندم یا تک تک کابل بذارم بست ببندم؟
البته پاور من کابل ها رو جداگونه داره.
ممنون میشم بفرمایین به چه ترتیبی بست ببندم.

باید طوری مرتب کنی که جلوی گردش هوا در کیس رو نگیره . الان جلو گردش هوا در کیس رو گرفتند کابل ها

TechRadar
16-07-16, 10:06
باشه. هر چی شما می فرمایین.:1. (23):
آقا امید الآن داغ شدنش به خاطر قرار دادن گرافیک در اسلات 8x هست یا مرتب نبودن کابل ها؟

AMD>INTEL
16-07-16, 13:39
باشه. هر چی شما می فرمایین.:1. (23):
آقا امید الآن داغ شدنش به خاطر قرار دادن گرافیک در اسلات 8x هست یا مرتب نبودن کابل ها؟

بله مرتب کردن کابلها تو گردش هوا تاثیر داره . در کل کیست از نظر کولینگ وضعیت خوبی نداره .