PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره کار نکردن دکمه ریستارت کیس

0reza666
12-07-16, 19:34
عنوان کاملا واضع که مشکلم چیه. کیس باز کردم سیم اصلا دست نزدم چند روزی اینطوری شده و برای مثال سیم از همونجای که بود در اوردم باز سر جاش گذاشتم بنظر هم میرسه دکمه جلو کیس سالم باشه میزنم عادی صدا میده مشکلی نمیبینم کیس هم قدیمی نیست جدیده. الان چه کنم؟ اینطوری خیلی بده همش مثلا هنگ میکنه و نمیتونم با موس کار کنم باید کلید پاور بزنم که خیلی ناراحت کننده اس بخاطر این مشکل کچلو هم که نمیتونم کیس عوض کنم راهنمایی لطفا...

AMD>INTEL
12-07-16, 19:37
دقیقا توضیح بدید . متوجه نمیشم الان کلید روشن خاموش کار نمیکنه ؟

0reza666
12-07-16, 19:38
نه فقط دکمه ر استارتش کار نمیکنه دکمه روشن شدن اصلا مشکل نداره فقط دکمه جلو کیس و ر استارت کار نمیکنه؟

AMD>INTEL
12-07-16, 19:41
کلید ریستارت داخل کیس ببین کابلشو درست وصل کردی . توی دفترچه مادربردت محل قرار گیری این پین ها را نوشته . دقیق ببین محلش کجاست . وصل کن .

0reza666
12-07-16, 19:43
بالا عرض کردم که الان یک سال دارم استفاده میکنم و درست کار میکرد و دست نزدم تا بخوام ببینم درست وصل کرده باشم یا نباشم. فقط قطع شد رفتم ببینم چی شده سیم از کلید دنبال کردم تا مادربورد و دقیق دیدم سرجاشه گفتم شاید خاکی توش باشه برای احتیات کندم تمیز کردم باز سرجاش گذاشتم ولی همچنان دکمه کار نمیکنه... الان چه کنم؟

AMD>INTEL
12-07-16, 19:56
پس اگر فکر میکنی جاش درست . خود کلیدش خراب شده باید عوض بشه .

0reza666
12-07-16, 19:59
وای از همین میترسیدم کیس ویرار هست ایا کلیدش پیدا میشه؟ چه شکلی هست کلیدش عکسی ازش ندارید بزارید اینجا ببینم تا همین عکس بندازم تو گوش ببرم به مغازه دار نشون بدم اینطوری بهتره... بعد خودم میتونم جا بزنم اصلا راه دست نداره قسمت جلو کیس:1. (27):

AMD>INTEL
12-07-16, 20:17
یک میکرو سویچه . عکسش هم تو تاپیک یکی از دوستان امروز گذاشتم .

0reza666
12-12-16, 21:43
والا دیگه نخواستم تاپیک جدا بزنم چون اصلا نمیدونم عنوان تاپیک چی بنویسم و بهترین جا همینجاست که این سوال بپرسم.
یه سوال درباره یو اس بی و ... دارم

البته شاید سوال ربتش به درایور نوری یا فلش و ... هم باشه. من وقتی فلشی نصب میکنم یا سی دی داخل سیستم میکنم و اون بالا میاره این سمت راست بالا میاد

Only the registered members can see the link

خوبه و مشکلی نداره. ولی من چیکار کردم یبار سر اون کلیک کردم حالا به محض اینکه فلش یا سی دی نصب کنم به سیستم سریع بازش میکنه و این اصلا خوب نیس شاید ویروسی باشه. میخوام به قبل برگرده و چطور.
چون قبل باید از مای کامپیوتر میرفتم داخل و دلم میخواست اول ویروس کشی میکردم بعد میرفتم داخل الان اون عکس بالا کلیک کردم خراب شده و تا یه چیز وصل سیستم کنم زارتی میاد بالا و میره داخل اون فلشه یا داخل اون سی دیه...